48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти


    Учні Львівського училища фізичної культури під опікою вчителя біології Лілії Таранової дуже ретельно готувались до Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який відбувся 4 жовтня 2018 року у рамках відзначення Всесвітнього дня тварин.
 Хтось малював плакати на захист братів наших менших або портрети улюблених тварин, хтось писав твори і віршував. Найцікавішими роботами виявились: вірш семикласниці Анни Хіміч, присвячений улюбленому песику Блеку, малюнки восьмикласниці Софії Твердохліб, твір семикласника Дениса Хмельовського про хом’ячка. А учениця 7 класу Анна Єлманова збудувала мініатюрну хатинку для котиків, адже дуже вболіває за чотирилапих пухнастих безхатьків. Заслуговує на увагу проект десятикласниць Марії Алєйнікової і Ольги Клуннікової «Не вбивай заради краси».
Семикласники до того ж мали приємну нагоду поспілкуватись з давнім приятелем нашого закладу письменником Василем Прухницьким, життєвими захопленнями якого є тварини, спорт і філателія. Пан Василь презентував присутнім свої книги «Живий індикатор природи», «Мій заповідник», «Походеньки жабеняти Яреми».
Василь Прухницький почав розповідь з історії створення книги «Живий індикатор природи», відкривши секрет, чому почав збирати марки, присвячені жабам, і як саме п’ятистендова марочна експозиція перевтілилась у книгу, що «несе в собі емоційний запал авторських захоплень марками та природою». Згодом заінтригував присутніх різноманітними цікавинками зі світу жаб, які навіть можуть бути… наставниками спортсменів у багатьох видах спорту! Викликали жвавий інтерес у присутніх  оповідки про домашніх улюбленців з книги «Мій заповідник» і, наостанок, новоспечені учасники проекту «Час читати» перегорнули сторінки нової книги Василя Прухницького «Походеньки жабеняти Яреми». Маємо надію, що сьогоднішні семикласники, як й інші читачі бібліотеки училища, які звертатимуться до надзвичайно цікавих книг пана Василя не лише поповнять власні знання, а й вчитимуться любити і берегти довкілля.
Дякуючи за гарне спілкування, семикласники подарували Василеві Прухницькому молюска і розповіли, як за ним доглядати, а ще познайомили письменника з тваринками у шкільному зоокутку.
Під час заходу юні спортсмени залюбки взяли участь у вікторині, наввипередки демонструючи свої знання тваринного світу. Найобізнанішою виявилась Владислава Калинка, яка стала лідером інтелектуальних перегонів.
Винуватці свята, мешканці зоокутка: черепаха, рибки, шиншили, молюски одержали від учнів безліч смаколиків. Ось таким насиченим різними подіями, цікавим і змістовним видався урок доброти для вихованців Львівського училища фізичної культури.
Зустріч з письменником Василем Прухницьким проведено у межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Vseukrayinkyj_urok_dobroty_u_LUFK.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки