49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : П’ятеро вихованців ЛУФК беруть участь у юнацькій зимовій олімпіаді


9 січня 2020р. церемоніями відкриття у швейцарських містах Лозані та Санкт-Моріці розпочалися ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри, які триватимуть до 22 січня.
Україна на цьому престижному форумі представлена 39 спортсменами, які виступатимуть у 12 видах спорту.
В числі учасників і п’ятеро вихованців Львівського училища фізичної культури. Це санкарі Вадим Микиєвич, Богдан Бабура (9кл.), Олександра Мох (10кл.), Роман Пилипів (вип.2019р.) – на світлині та гірськолижниця Катерина Шепіленко (11кл.).
Графік виступів вихованців ЛУФК на юнацькій зимовій олімпіаді у Швейцарії:
10 січня
К.Шепіленко – супер-гігант, альпійська комбінація (перший вид)
11 січня
К.Шепіленко – альпійська комбінація (другий вид)
12 січня
К.Шепіленко – гігантський слалом
14 січня
К.Шепіленко – слалом
17 січня
В.Микиєвич, Б.Бабура – двомісні сани
18 січня
Р.Пилипів – одномісні сани; О.Мох – двомісні сани
20 січня
Р.Пилипів, В.Микиєвич, Б.Бабура – командна гонка
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на ЛьвівщиніВсесвітній день читання вголос у ЛУФКОльга Цімко – чемпіонка України з боротьби дзюдоПід час підняття Олімпійського прапора в ЛУФК говорили про наступні олімпіадиКатерина Шепіленко стартувала на Юнацьких Олімпійських іграхВітання для учасниці зимових ЮОІ-2020 Лесі Мох від однокласниківСтепан Родак: Питання діяльності спортивних училищ є надзвичайно актуальними13 січня у Львівському училищі фізичної культури піднімуть олімпійський прапорП’ятеро вихованців ЛУФК беруть участь у юнацькій зимовій олімпіадіВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!МИРНОГО, ПЛІДНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ!Вітаємо переможців шкільного туру предметних олімпіад ЛУФК!Одинадцятикласниця ЛУФК Катерина Шепіленко пройшла відбір на зимову юнацьку олімпіадуТиждень профорієнтації у ЛУФК