49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 13 січня у Львівському училищі фізичної культури піднімуть олімпійський прапор


Національний олімпійський комітет України започаткував у 2008 році гарну традицію – підняття олімпійського прапора з нагоди олімпійських змагань.
Відтак з нагоди проведення ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор (м. Лозанна, Швейцарія, 9-22 січня 2020 року) у Львівському училищі фізичної культури спільно з відділенням НОК України у Львівській області 13 січня 2020 року відбудеться церемонія підняття разом з Державним прапором олімпійського прапора НОК України. початок заходу – о 8год. ранку.
Захід відбудеться під час урочистої лінійки учнів та студентів училища, яке делегувало на ці змагання відразу п’ятеро своїх вихованців.
У швейцарських містах Лозанні та Санкт-Моріці від Львівщини змагатимуться 11-класниця ЛУФК гірськолижниця Катерина Шепіленко та четверо санкарів: дівоча «двійка» у складі десятикласниці училища Олександри Мох та львів’янки Надії Антонюк; юнацький двомісний екіпаж Вадим Микиєвич і Богдан Бабура, а також в одномісних санях виступить цьогорічний випускник Роман Пилипів.
Довідково:
III Юнацькі Олімпійські ігри триватимуть з 9 до 22 січня 2020 року в містах Лозані та Санкт-Моріці. Церемонія відкриття ігор відбулася 9 січня. Упродовж 13 днів буде проведено 81 змагання на 8 різних аренах, участь в яких візьмуть 1 872 спортсмени з урахуванням гендерної рівності віком від 15 до 18 років.
Особливістю Юнацьких Олімпіад є поєднання спортивних подій та розмаїтої культурно-освітньої програми для учасників, зустрічей з відомими особистостями, знайомство з унікальною національною культурою та традиціями. Під час ЮОІ-2020 в Лозанні відбудеться понад 150 таких заходів.
Пісенним символом Ігор і виразом цінностей Лозанни-2020 стала музична композиція під назвою «Start Now». «Start Now» гармонійно поєднує альпійські горни та сучасну музику. Пісню виконують на чотирьох швейцарських національних мовах племінниця знаменитого швейцарського лижника Пірміна Цурбріггена Ромейн Мюллер та Давид де Віта, Джоан Гайар і репер Роман Іво Орлик, він же «Джиганте». Текст було перекладено англійською. «Почни зараз» - це також гасло «Лозанни-2020». Послання спрямоване на те, щоб надихнути підростаюче покоління втілювати свої мрії, своєрідний стимул для молоді почати вже сьогодні знайти свій шлях та слідувати йому. За словами організаторів твір став сучасною інтерпретацію олімпійських цінностей - досконалості, дружби, поваги, місією яких є розширення можливостей молоді.
Талісманом ЮОІ-2020 став Йодлі – привітна тваринка, ім’я якої походить від назви традиційного співу йодлінгу. Його можна почути на теренах Швейцарії та Франції – саме там, де проходитимуть олімпійські змагання.
Міжнародний Олімпійський Комітет започаткував проведення Юнацьких Олімпійських ігор у 2008 році. Їх головне завдання – через проведення спортивних змагань розширити культурну та освітню складову в кар'єрі молодого покоління спортсменів.
З метою об'єднання різних націй, зближення культур та традицій окрім розіграшу нагород в індивідуальних дисциплінах, впроваджені змагання змішаних команд, які в боротьбі за медалі збирають в одній команді спортсменів з різних країн. У загальній кількості дисциплін на юнацьких іграх мікст-змагання займають 25-30%.
Окрім цього юні учасники Ігор у цікавій формі отримують корисну інформацію про олімпійські цінності, важливість активного відпочинку та здорового способу життя, питання боротьби з допінгом тощо.
Літні Юнацькі Олімпійські ігри відбувалися в Сінгапурі (2010 рік), китайському Нанкіні (2014), аргентинському Буенос-Айресі (2018), зимові - в австрійському Інсбруку (2012) та в норвезькому Ліллехаммері (2016).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту