Футбол : 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”

У вівторок, 14-го травня, відбувся поєдинок 1/16 фіналу Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Одинадцятикласники, УФК-Карпати U-17 зіграли проти однолітків з івано-франківської СДЮСШОР “Прикарпаття”.
  U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
  Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-Карпати 7:0 СДЮСШОР Прикарпаття
Голи: Дмитришин - 25 хв, Пилипчук - 42 і 43 хв, Резнік - 55 хв, Черненко - 77 хв, Орошкевич - 78 хв, Кокодиняк - 86 хв.
  Склад: Домчак, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Комарениць, Малиш (Орошкевич - 54 хв), Резнік (Бондарук - 57 хв), Дмитришин, Грибеник (Гудзь - 58 хв), Пилипчук (Смаглій - 80 хв), Максимчук.
  На старті зустрічі суперники вивчали один одного, тому по-справжньому небезпечні моменти почали зʼявлятись у середині першого тайму. Спочатку на 18-й хвилині Юрій Кокодиняк пробивав головою після передачі з флангу, проте не влучив у площину воріт. А згодом свій шанс втратив Денис Малиш – знову повз ворота.
Та вже на 25-й хвилині господарі домоглися свого. Тарас Дмитришин скористався метушнею у штрафному майданчику господарів після навісу з кутового і найкраще зорієнтувався у ситуації, завдавши результативного удару через себе – 1:0.
  Карпатівці продовжували тиснути на ворота гостей і під завісу першої половини гри забили ще двічі. На 42-й хвилині Данило Пилипчук заробив пенальті і сам його виконав. А за хвилину партнери вивели Данила віч-на-віч з голкіпером. Форвард чітко реалізував момент – 3:0.

По перерві підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна взялися збільшувати перевагу і вже на 55-й хвилині Владислав Резнік дальнім ударом відправив мʼяч у сітку воріт.
    На 77-й хвилині Єгор Черненко головою замкнув навісну подачу з кутового, а за хвилину гравці “Прикарпаття” розіграли з центру поля і миттєво втратили мʼяч під пресингом карпатівців. Богдан Орошкевич завершив результативний натиск влучним пострілом повз воротаря. Крапку в зустрічі поставив Юрій Кокодиняк, який прорвався своїм флангом та встановив остаточний рахунок 7:0.

КОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!