47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»


      У м.Білостоку (Польща) 23-26 листопада 2017р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Польський відкритий старт «Калібр-2017» зі стрільби з пневматичної зброї, які зібрали досить-таки представницький склад учасників.
Для українських стрільців білостоцькі старти стали одним з етапів відбору на чемпіонат Європи 2018р.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м переможницею змагань серед юніорок стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Возняк (на фото). У фінальній дуелі Соломія перестріляла латвійку Агате Расмане 618,5 на 613,3.
Серед юніорів-гвинтівочників студент І курсу Святослав Гудзий посів 4 місце. Другокурсники Андрій Злонкевич і Олег Замико розмістилися відповідно на шостій і сьомій позиціях.
Бронзовою призеркою турніру у стрільбі з гвинтівки серед жінок стала вихованка училища Анна Буніна (вип.2003р., дівоче прізвище Петрова).
Українське пістолетне тріо у складі Юлії Коростильової (вип. ЛУФК 2004р.), Марти Бойчук (вип.2006р.) та Анастасії Бондарук (вип.2010р.) вибороло бронзові медалі у командній стрільбі з пістолета.
Атракцією змагань у Білостоку став суперфінал, де розігрувався автомобіль. Стрільби проводилися у вигляді дуелей з одного пострілу з будь-якого виду пневматичної зброї. Приз здобула польська снайперка Александра Шутко.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу