ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спортивні підсумки 2009


Львівське УФК краще в Україні!
 
            Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту підвело підсумки роботи спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю за 2009р. В категорії училищ фізичної культури та олімпійського резерву (вищі навчальні заклади І рівня акредитації) кращим стало Львівське училище фізичної культури, яке набрало 51 764 очки. Львів'яни більше як на 7000 очок випередили харків'ян, які посіли ІІ місце.
 
Загальна таблиця рейтингу виглядає таким чином:
 
1. Львівське УФК                              - 51 764 очки
2. Харківське ДВУФК №1                   - 44 521 оч.
3. Республіканське УФК м.Київ          - 38 808 оч.
4. Донецьке УОР                                - 29 312 оч.
5. Дніпропетровське УФК                   - 28 380 оч.
6. Луганське УФК                               - 27 745 оч.
7. Харківське обласне УФК                 - 23 971 оч.
8. Херсонський комплекс                    - 22 346 оч.
9. Миколаївське УФК                         - 19 081 оч.
10. Броварське УФК                           - 16 610 оч.
11. Кримське УОР                              - 8 325,5 оч.

Двадцятка кращих
учнів та студентів Львівського державного училища фізичної культури
за результатами спортивної діяльності у 2009р.
№ п/п Прізвище, ім'я спортсмена Клас, курс Вид спорту Кількість місць К-ть очок
рейтин-гових в т.ч. призових на всеукр. змаганнях призових на міжнар. змаганнях
1 Мацкевич Ігор ІІІ кульова стрільба 40 19 9 4390
2 Почкалова Анфіса вип. фехтування 11 3 3 3370
3 Запотічний Лев вип. кульова стрільба 36 15 7 2781,5
4 Саламаха Олег ІІІ кульова стрільба 32 11 4 2096,5
5 Благіня Юлія ІІІ вільна боротьба 5 2 3 1760
6 Іваницький Георгій І стрільба з лука 11 5 1 1673
7 Сойко Кирило І кульова стрільба 33 11 1 1584,5
8 Галкін Олександр вип. кульова стрільба 27 15 1 1383
9 Тарновський Олег вип. веслування 8 4 1 1085
10 Остапчук Юлія вип. вільна боротьба 4 2 1 950
11 Пантєлєєва Ксенія 11 фехтування 13 6 - 850
12 Юнес Клод вип. фехтування 6 3 - 775
13 Лівач Марія І вільна боротьба 5 2 - 735
14 Сенюта Олександра ІІ фехтування 10 8 - 665
15 Ващук Оксана вип. вільна боротьба 3 - - 625
16 Зведенюк Павло ІІІ сучасне п'ятиборство 11 - - 559,5
17 Птицин Антоніна вип. вільна боротьба 5 3 1 555
18 Федорова Альона вип. кульова стрільба 25 7 - 513,5
19 Гусяк Ірина ІІІ вільна боротьба 4 3 1 492,5
20 Ліпкевич Тарас ІІІ велоспорт 13 5 - 393


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види