Футбол : 14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові

У суботу, 13-го квітня, відбулися матчі 14-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди відділення футболу коледжу спорту десятого та восьмого класів на виїзді протистояли луцькому “Адреналіну”. Натомість команди одинадцятого та дев'ятого класів вдома приймали ДЮСШ ФА “Тернопіль”.
   Результати матчів:
   U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
  Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
"Адреналін" Луцьк 1:5 УФК-Карпати
Голи: Карпин - 10 хв, Шопронку - 20 і 25 хв, Гавура - 30 хв, Єнич - 58 хв.
  Склад: Колесник (Потерайко - 41 хв), Давид, Куценко (Карпінський - 41 хв), Бобечко, Білінський, Тлумак (Левкович - 41 хв), Карпин (Поліщук - 41 хв), Єнич, Мартинюк, Гавура, Шопронку (Дєдов - 41 хв).
   Запасні: Корчак, Богдан.
   Підопічні Івана Павлюха та Володимира Вільчинського у Луцьку перемогли місцевий “Адреналін”. Карпатівці відкрили рахунок на 16-й хвилині. Богдан Карпин опинився першим на добиванні після атаки “зелено-білих” і відправив м’яч у сітку воріт суперника. Однак вже за кілька хвилин лучани відігралися завдяки рикошету від гравця “Карпат”. Проте надалі забивали лише львів’яни. Ще у першій половині зустрічі карпатівці зробили рахунок 4:1 на свою користь.
   Спочатку дубль за пʼять хвилин оформив Олександр Шопронку, а пізніше Максим Гавура скористався своєю нагодою і теж відзначився голом. На 58-й хвилині Роман Єнич поставив крапку в цьому матчі і забив п'ятий гол у ворота “Адреналіну”.
   U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
"Адреналін" Луцьк 0:10 УФК-Карпати
   Голи: Смірнов - 22 хв, Гаук - 25, 41 і 48 хв, Яскула - 28 і 49 хв, Пигичко - 55 і 66 хв, Полеванчук - 60 хв, Денис - 70 хв.
   Склад: Зізіцкий (Шекета - 45 хв), Петрук, Когут, Полеванчук, Камаралі, Смірнов, Гаук, Кікоть, Цупер (Денис - 36 хв), Воронюк (Пигичко - 36 хв), Яскула.
Запасні: Дмитряк, Колонюк, Гуй, Цимбалістий, Топало, Руснак.
   Восьмикласники відділення футболу здобули розгромну виїзну перемогу над луцьким “Адреналіном”. У першому таймі карпатівці забили три голи у ворота суперника, а по перерві ще сім разів відправили м'яч у сітку.
   Хет-трик до свого активу записав Микола Гаук, по дублю оформили Богдан Яскула та Максим Пигичко. Також голами відзначилися Павло Смірнов, Сергій Полеванчук і Владислав Денис. У підсумку, 10:0 – впевнена перемога команди Гринишина і Артимовича.
   U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
   Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
   УФК-Карпати 5:1 ДЮСШ ФА "Тернопіль"
   Голи: Малиш - 6 хв, Пилипчук - 10 хв, Смаглій - 53 хв, Орошкевич - 64 хв, Кокодиняк - 86 хв.
 Склад: Фандист, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Резнік, Максимчук, Пилипчук (Орошкевич - 46 хв), Малиш (Дмитришин - 72 хв), Комарениць, Смаглій (Бондарук - 66 хв, Гудзь - 72 хв), Грибеник.
   Запасні: Фостяк.
   “Леви” відкрили рахунок на шостій хвилині зустрічі. Денис Малиш вдало замкнув подачу з кутового, яку виконав Данило Пилипчук. Проте вже через дві хвилини тернополяни відновили паритет. Олег Гнатюк завдав влучного удару здалеку – 1:1. На десятій хвилині карпатівці знову вийшли вперед. Цього разу Пилипчук вже виступив у ролі бомбардира. Форвард класно пробив у дальній кут воріт суперника – 2:1.
По перерві продовжили забивати лише “зелено-білі”. На 53-й хвилині Іван-Максим Смаглій замкнув простріл з флангу. Через 11 хвилин Богдан Орошкевич отримав передачу від Ігоря Грибеника та влучно пробив. А крапку в цьому матчі поставив Юрій Кокодиняк на 86-й хвилині. У підсумку, підопічні Павліша та Родіна впевнено перемагають “Тернопіль” – 5:1.
U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренер: Віталій Лобасюк.
УФК-Карпати 1:1 ДЮСШ ФА "Тернопіль"
  Гол: Москвітін - 9 хв.
   Склад: Коваль, Панчишин, Гутник (Бабірад - 36 хв), Зварич, Русяк, Гльоц, Ксьонзик (Четверіков - 48 хв), Кецик, Стасюк, Москвітін (Гураль - 36 хв), Кривунець (Кашуба - 19 хв).
Запасні: Демків, Конів, Фатюк, Тупісь, Віцинський,
Господарі поля розпочали поєдинок доволі переконливо та вже на дев’ятій хвилині відкрили рахунок. Максим Москвітін опинився на ударній позиції та влучно пробив – 1:0. Однак тернополяни зуміли відігратися у середині першої половини зустрічі. Марк Шипак успішно реалізував свою нагоду – 1:1.
   По перерві карпатівці продовжували грати першим номером і володіли ініціативою. Львівʼяни постійно загострювали гру попереду, виконали кілька кутових ударів та штрафних, але більше відзначитися “Карпатам” у цьому матчі так і не вдалося. Як наслідок, команди не змогли виявити сильнішого та зіграли внічию 1:1. Несподівана втрата очок одного з лідерів турніру.

Наступний, 15-й тур, який відбудеться 20-го квітня, у суботу учні відділення футболу зіграють проти КЗ ДЮСШ "Рух", одинадцятий та дев’ятий класи гратимуть на виїзді, а десятий та восьмий класи вдома, за адресою вул. Липова Алея 5 (верхнє поле стадіону Україна).

Розклад матчів 15-й туру ДЮФЛУ:
20.04.2024 — субота
12:00 УФК-Карпати U-16 - КЗ ДЮСШ "Рух"
14:00 УФК-Карпати U-14 - КЗ ДЮСШ "Рух"
12:00 КЗ ДЮСШ "Рух" - УФК-Карпати U-17
14:00 КЗ ДЮСШ "Рух" - УФК-Карпати U-15

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»