Шестеро вихованок Львівського коледжу спорту виборюватимуть звання молодіжних чемпіонок Європи

13-19 березня 2023 р. у столиці Румунії м.Бухаресті відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
  У складі збірної команди України звання молодіжних чемпіонок Європи виборюватимуть відразу шестеро вихованок Львівського коледжу спорту. Це студентки ІІІ курсу Олександра Хоменець і Манола Скобельська, минулорічні випускниці Марія та Соломія Винник, випускниці попередніх років Анастасія Алпеєва і Оксана Чудик.

Вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Ткач - найкраща спортсменка лютого на Львівщині

Виконком відділення Національного комітету України у Львівській області визначив найкращого спортсмена Львівщини за результатами спортивного лютого.
 Найкращою у другому місяці 2023 року стала вихованка Львівського коледжу спорту заслужений майстер спорту Юлія Ткач.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці всеукраїнського меморіалу Ігора Первачука з боротьби

У Львові 25 лютого 2023 р. відбувся ХІ всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті майстра спорту міжнародного класу Ігора Первачука.
 Серед дівчат віком до 15 років переможницями турніру стали учениці Львівського коледжу спорту семикласниця Марина Модна, восьмикласниці Валерія Станчева, Іванна Лук'яненко, Аріна Єфстаф'єва, Олександра Малкова, дев'ятикласниці Ангеліна Бондаренко і Христина Демчук.

Юлія Ткач - переможниця світового рейтингового турніру "Ібрагім Мустафа" з боротьби

У м.Олександрії (Єгипет) 23-26 лютого 2023 р. відбувся світовий рейтинговий турнір "Ібрагім Мустафа" з видів спортивної боротьби.
 У ваговій категорії до 59кг серед жінок переможницею турніру стала вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Ткач. У фіналі Юлія поборола чинну чемпіонку світу Анастасію Нікіту з Молдови 3:2. А перед тим поклала на лопатки казашку Діану Каюмову та перемогла китаянку Жуомалагу 4:0.

Четверо вихованців коледжу спорту вибороли право змагатися на чемпіонаті Європи з боротьби

11 лютого 2023 р. у Києві на базі олімпійської підготовки "Конча Заспа" відбувся відбірковий турнір до чемпіонату Європи з вільної боротьби.
 За результатами турніру відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту вибороли право взяти участь у континентальній першості. Серед жінок це Оксана Лівач, Марія Винник, Юлія Ткач, серед чоловіків - Василь Шуптар.
 Оксана Лівач не мала серйозних конкуренток у ваговій категорії до 50кг і всі свої сутички закінчила достроково.

Семеро вихованок коледжу спорту - переможниці молодіжного чемпіонату України з боротьби

Відразу семеро вихованок Львівського коледжу спорту піднялися на найвищу сходинку нагородного подіуму чемпіонату України з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який 19-22 січня 2023 р. відбувся у м.Ужгороді.
 Чемпіонками України у своїх вагових категоріях стали студентки ІІІ курсу Олександра Хоменець, Манола Скобельська та вчорашні випускниці Марія і Соломія Винник, Анастасія Алпеєва, Оксана Чудик, Романа Вовчак.

Вихованки коледжу Юлія Ткач, Оксана Лівач, Катерина Зелених - переможниці Кубка світу з боротьби

У м.Коралвілль (США) 10-11 грудня 2022 р. відбувся Кубок світу з жіночої боротьби.
 Ці престижні світові змагання носили командний характер і зібрали найсильніші борцівські команди світу за результатами останнього світового чемпіонату: Японію, США, Китай, Монголію, Україну та збірну світу, що складалася з борчинь інших країн.
 На груповому етапі у суперники українкам дісталися команди Японії та Монголії. Збірна України у першій зустрічі перемогла Монголію 7:3 та звела матч унічию 5:5 з японками. Японки і монголки також розійшлися миром 5:5. Отож, Україна стала переможцем групи "А".

Студентка коледжу спорту Марія Орлевич - срібна призерка Кубка України з боротьби

У м.Білій Церкві 30 листопада - 3 грудня 2022 р. відбувся Кубок України з вільної боротьби.
  У ваговій категорії до 76кг серед жінок срібною призеркою Кубка стала студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Орлевич.  У вирішальному поєдинку за першість Марія поступилася Ользі Щебетюк з Хмельницька 5:8. Однокурсниця Марії Інна Бугай посіла ІІІ місце.

Учні коледжу Дмитро Данилюк, Віталій Гончар та Єгор Горох - чемпіони України з боротьби

У м.Києві 24-27 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків віком до 17 років.
 У ваговій категорії до 71кг чемпіоном України став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Дмитро Данилюк. У вирішальній сутичці за чемпіонство Дмитро поклав на лопатки полтавця Богдана Олексієнка.

Кулаківська, Борисюк та Зайшла - переможниці юнацького чемпіонату України з боротьби

У м.Києві 24-27 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
 У ваговій категорії до 46кг серед дівчат переможницею чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Кулаківська. У вирішальній сутичці за "золото" Єлизавета перемогла донечанку Євгенію Друзенко 10:4.
 Одинадцятикласниця Ірина Борисюк не мала собі рівних у вазі до 61кг. У фіналі Ірина отримала перемогу над житомирянкою Алісою Головенко 4:3.

Віталій Гончар та Андрій Харковський - срібні призери юніорського чемпіонату України з боротьби

У м.Коломиї 15-18 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів. Боролися атлети віком до 20 років.
 У ваговій категорії до 57кг срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Віталій Гончар. У сутичці за "золото" Віталій поступився старшому за себе Владиславу Абрамову з Києва.

Студентки коледжу спорту Манола Скобельська та Марія Орлевич - чемпіонки України з боротьби

15-18 листопада 2022 р. у м.Коломиї відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів віком до 20 років.
 У ваговій категорії до 68кг серед дівчат чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Манола Скобельська. У вирішальній сутичці за чемпіонство Манола поклала на лопатки Анну Поштар з Білої Церкви. Цьогорічна випускниця коледжу Діана Білоцька посіла ІІІ місце.

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту боротимуться за Кубок світу у США

Міжнародна федерація боротьби (UWW) анонсувала участь і склад збірної команди України на Кубку світу з жіночої боротьби, який 10-11 грудня 2022 р. відбудеться у м.Коралвіллі, що у США.
У складі української команди четверо вихованок Львівського коледжу спорту. Це студентка ІІІ курсу Олександра Хоменець та випускниці Оксана Лівач, Юлія Ткач і Анастасія Алпеєва. Титулована Юлія Ткач повертається до збірної після перерви, викликаної народженням другого синочка.

Олександр Гаврилків та Владислав Хариш - переможці юнацького чемпіонату України з боротьби

10-12 листопада 2022 р. у м.Збаражі, що на Тернопільщині, відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків віком до 15 років.
 У ваговій категорії до 38кг переможцем чемпіонату став учень 7 класу Львівського коледжу спорту Олександр Гаврилків. У фіналі Олександр поборов хмельничанина Кирила Нагірного з рахунком 11:1.

Учениці коледжу спорту вибороли шість золотих медалей на юнацькому чемпіонаті України з боротьби

6 золотих медалей вибороли учениці Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з боротьби серед дівчат віком до 15 років, який 11-12 листопада 2022 р. відбувся у м.Збаражі, що на Тернопільщині.
 Чемпіонками України цієї вікової категорії стали учениці 7 класу Мартіна Модна, Юлія Голговська, восьмикласниця Валерія Станчева та дев'ятикласниці Ангеліна Бондаренко, Дарина Зайшла і Христина Демчук.