Дев'ятеро вихованців коледжу спорту візьмуть участь у світовому рейтинговому турнірі з боротьби

13-16 липня 2023 р. у столиці Угорщини м.Будапешті відбудеться світовий рейтинговий турнір з видів спортивної боротьби "Меморіал Імре Поляка та Яноша Варги".
  У складі збірної команди України участь у турнірі візьмуть відразу дев'ятеро вихованців відділення боротьби Львівського коледжу спорту.

Студентка-випускниця Львівського коледжу спорту Манола Скобельська - чемпіонка Європи з боротьби

Цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Манола Скобельська стала переможницею юніорського чемпіонату Європи з видів спортивної боротьби, який у ці дні, 26 червня - 2 липня 2023 р., проходить у іспанському Сантьяго-де-Компостела.

Тринадцять медалей вибороли учні коледжу на Європейських шкільних іграх зі спортивних єдиноборств

Тринадцять медалей вибороли учні Львівського коледжу спорту на перших Європейських шкільних іграх зі спортивних єдиноборств, які 29 травня - 3 червня 2023 р. відбулися у столиці Сербії м.Белграді.
  Переможцями ігор з вільної боротьби серед атлетів вікової категорії до 15 років стали учні Олександр Гаврилків (7 кл.), Іванна Лук'яненко, Валерія Станчева (8 кл,), Христина Демчук, Олександра Малкова (9 кл.). Срібні нагороди здобули Соломія Петрів та Мартіна Модна (7 кл.). Бронзовою призеркою стала Ангеліна Бондаренко (9 кл.).

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту на подіумі світового рейтингового турніру з боротьби

Відразу чотири вихованки Львівського коледжу спорту піднялися на нагородний подіум світового рейтингового турніру "Меморіал Каба уулу Кожомкула та Раатбека Санатбаєва" з видів спортивної боротьби, який 1-4 червня 2023 р. відбувся у столиці Киргизстану м.Бішкеці.
 У ваговій категорії до 59кг переможницею турніру стала вже досвідчена Юлія Ткач. У фіналі Юлія перемогла ще одну вихованку коледжу минулорічну випускницю Соломію Винник 9:6. Отож, Соломія - срібна призерка цих світових змагань.

Дванадцятеро учнів коледжу візьмуть участь у Європейських шкільних іграх зі спортивних єдиноборств

З 29 травня до 3 червня 2023 р. у столиці Сербії м.Белграді відбудуться І Європейські відкриті шкільні ігри зі спортивних єдиноборств. Це мультиспортивні змагання з 8 видів спорту:   карате, дзюдо, тхеквондо (версії WF і ITF), самбо, боротьби вільної і греко-римської, кіокушинкай. У кожному виді змагатимуться спортсмени-школярі двох вікових категорій: до 15 і до 18 років.
Участь у Іграх візьме і збірна команда школярів України.

Студентка Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець - чемпіонка України з боротьби

У Львові 10-12 травня 2023 р. відбувся чемпіонат України з видів спортивної боротьби.
 У ваговій категорії до 57кг серед жінок чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. У фіналі Олександра перемогла випускницю коледжу Тетяну Борисенко (дів. прізвище Лавренчук).
 Другокурсниця Марія Орлевич виборола срібну медаль у вазі до 76кг. Чемпіонством Марія поступилася недавній випускниці коледжу вже достатньо титулованій Анастасії Алпеєвій.

Семеро учнів Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з боротьби

Відразу семеро учнів Львівського коледжу спорту стали переможцями чемпіонату України з вільної боротьби серед спортсмнеів віком до 15 років, який 25-28 квітня 2023 р. відбувся у м.Кам'янці-Подільському.
 У ваговій категорії до 42кг серед дівчат рівних не було учениці 8 класу Валерії Станчевій. Всі свої поєдинки Валерія завершила достроково, перемігши суперниць на туше.
 Однокласниця Валерії Іванна Лук'яненко перемогла у вазі до 59кг.
 Олександра Малкова (9кл.) не віддала суперницям жодного балу, вона - чемпіонка у категорії до 58кг.

Дві вихованки Львівського коледжу спорту на одному подіумі

Тільки що у Загребі (Хорватія) завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби, у якому у фінальному поєдинку вагової категорії до 50кг серед жінок зійшлися дві вихованки Львівського коледжу спорту: Оксана Лівач та Марія Стадник. Перемога була за досвідченішою і титулованішою Марією Стадник 9:4. Отож, європейське "золото" поїхало... в Азербайджан, Україні дісталося "срібло".

Вихованки коледжу спорту Оксана Лівач та Юлія Ткач - срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби

У Загребі (Хорватія) з 17 до 23 квітня 2023 р. триває чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
 У ваговій категорії до 50кг серед жінок срібною призеркою чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Оксана Лівач. Цікаво, що у фіналі Оксана поступилася ще одній вихованці коледжу Марії Стадник, яка вже довший час виступає за Азербайджан. Рахунок фінальної зустрічі 4:9. Для Марії - це дев'ятий чемпіонський європейський титул!
 На шляху до фіналу Оксана Лівач перемогла італійку Емануелу Люцці 12:2 та Міглену Селішку з Болгарії 3:2.

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби

17 квітня 2023 р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
 У складі жіночої збірної України участь у чемпіонаті візьмуть відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту. Це Оксана Лівач, Лілія Горішна, Марія Винник та Юлія Ткач.

Олександра Хоменець та Манола Скобельська - переможниці юніорського чемпіонату України з боротьби

У м.Коростені 29 березня - 1 квітня 2023 р. відбувся юніорський чемпіонат України з вільної боротьби. Змагалися хлопці і дівчата віком до 20 років.
 В змаганнях дівчат вагової категорії до 57кг переможницею чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Однокурсниця Олександри Манола Скобельська не мала собі рівних у вазі до 68кг.
 Близькою до перемоги була одинадцятикласниця Ірина Борисюк. У фіналі категорії до 65кг Ірина мінімально 3:4 поступилася донечанці Єлизаветі Виноград. Срібними призерками змагань стали також учениця 11 класу Катерина Мельник, першокурсниця Марія Неміш та студентка ІІ курсу Марія Орлевич.

Голговська, Станчева та Модна - переможниці представницького міжнародного турніру "Tallinn Open"

Біля 2400 учасників з 32 країн світу взяли участь у міжнародному турнірі "Tallinn Open" з видів спортивної боротьби, який 24-26 березня 2023 р. відбувся у столиці Естонії. Атлети юнацьких вікових категорій змагалися відразу на 14 килимах. Це найбільш представницький борцівський турнір у Європі.
 У ваговій категорії до 45кг серед дівчат віком до 13 років переможницею турніру стала учениця Львівського коледжу спорту Юлія Голговська. Однокласниця Юлії Мартіна Модна не мала собі рівних у вазі до 35кг.

Учні Львівського коледжу спорту успішно виступили на чемпіонаті України з боротьби серед кадетів

16 медалей вибороли учні Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 15-18 березня 2023 р. відбувся у Полтаві.
 Серед дівчат чемпіонками України стали десятикласниця Єлизавета Кулаківська та учениця 9 класу Дарина Зайшла (на світлинах).
 Відразу п'ятеро борчинь піднялися на другу сходинку нагородного подіуму. Срібними медалістками чемпіонату стали учениця 8 класу Іванна Лук'яненко, дев'ятикласниці Христина Демчук, Вікторія Пристанська, одинадцятикласниці Ірина Борисюк та Надія Соколовська.
 ІІІ місце посіли учениці 9 класу Ангеліна Бондаренко і Альбіна Клєфас, одинадцятикласниці Аделіна Бондаренко та Катерина Мельник.

Студентка коледжу Олександра Хоменець - срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Румунії м.Бухаресті 17 березня 2023 р. завершилася жіноча програма чемпіонату Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
 Другого дня змагань срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Олександра посіла ІІ місце у ваговій категорії до 57кг.

Соломія Винник і Анастасія Алпеєва - чемпіонки Європи, Марія Винник - бронзова призерка

У столиці Румунії м.Бухаресті, де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, 17 березня 2023 р. перші нагороди розіграли жінки.
У ваговій категорії до 59кг чемпіонкою Європи стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Винник.
 Соломія блискуче провела весь турнір і всіх своїх суперниць перемогла з відчутною перевагою. Перед Соломією не встояли норвежка Аннете Хуає (рахунок 12:1), шведка Евеліна Хульцен (12:0), туркеня Ебру Дагбасі (10:1) та у фіналі Амель Ребія з Франції (перемога на туше).