47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : ТренериРаковський Олександр Геннадійович - старший вчитель відділення вільної боротьби, 28 років 10 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», "Старший учитель".

Скобельський Орест Зіновійович - вчитель вільної боротьби, 12 років 1 міс. педстажу, «спеціаліст», Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу.

Глібенко Віктор Володимирович - вчитель вільної боротьби, 9 років 7 міс. педстажу, «спеціаліст другої категорії», майстер спорту, Заслужений тренер України.

Слюсаренко Сергій Сергійович - вчитель вільної боротьби, 7 років 8 міс. "спеціаліст".

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Томищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК у десятці кращих молодих борців світуВасиль Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місце