ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників відділення вільної боротьби,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я
Кандидати
1.    
Вашечкін Олександр
2.    
Гурський Ярослав
3.    
Ідзінський Юрій
4.    
Береза Христина
5.    
Демко Христина
6.    
Загайська Ольга
7.    
Колос Мар’яна
8.    
Лисак Ангеліна
9.    
Остапук Ірина
10. 
Павлова Євгенія
11. 
Рябоволова Вероніка
Резерв
1.    
Гика Андрій
2.    
Ільницький Василь
3.    
Алпєєва Анастасія
4.    
Боженко Анастасія
5.    
Вовчак Романа
6.    
Зелених Катерина
7.    
Лавренчук Анастасія
8.    
Падошик Анастасія
9.    
Сивак Ангеліна
10. 
Сорока Яна
11. 
Томищ Марія
12. 
Туровчук Дарина
Випускники
Основний
1.    
Квятковський Андрій
2.    
Кусяк Іван
3.    
Петрів Іван
4.    
Шуптар Василь
5.    
Благіня Юлія
6.    
Ващук Оксана
7.    
Гергель Оксана
8.    
Горішна Лілія
9.    
Гусяк Ірина
10. 
Кіт Тетяна
11. 
Когут Олександра
12. 
Лавренчук Тетяна
13. 
Лівач Марія
14. 
Лівач Оксана
15. 
Скоблюк Лариса
16. 
Ткач Юлія
17. 
Черкасова Алла
18. 
Шнайдер Ольга
Кандидати
1.    
Гурський Віталій
2.    
Одинак Сергій
3.    
Шулепа Григорій
4.    
Лукінська Вікторія
5.    
Мазур Наталія
6.    
Остапук Анастасія
Резерв
1.    
Попадюк Мирослав


Список учнів, студентів та випускників відділення вільної боротьби, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Основний
1.      
Кіт Тетяна
Кандидати
2.      
Гурський Ярослав
3.      
Остапук Ірина
4.      
Колос Мар’яна
5.      
Остапук Анастасія
6.      
Павлова Євгенія
7.      
Ямнюк Анастасія
8.      
Рябоволова Вероніка
Резерв
9.      
Береза Христина
10.  
Вашечкін Олександр
11.  
Сало Юлія
12.  
Демко Христина
13.  
Загайська Ольга
14.  
Лисак Ангеліна
15.  
Боженко Анастасія
16.  
Гика Андрій
17.  
Дубовий Євген
18.  
Ідзінський Юрій
19.  
Попадюк Мирослав
20.  
Туровчук Дарина
21.  
Зелених Катерина
ВИПУСКНИКИ
Основний
22.  
Балушка Людмила
23.  
Благіня Юлія
24.  
Ващук Оксана
25.  
Гергель Оксана
26.  
Горішна Лілія
27.  
Гусяк Ірина
28.  
Квятковський Андрій
29.  
Когут Олександра
30.  
Лавренчук Тетяна
31.  
Мазур Наталія
32.  
Мельник Олексій
33.  
Нарепеха Ольга
34.  
Первачук Ростислав
35.  
Петрів Іван
36.  
Рибак Ірина
37.  
Скоблюк Лариса
38.  
Ткач Юлія
39.  
Федоришин Василь
40.  
Черкасова Алла
41.  
Шуптар Василь
Кандидати
42.  
Безрука Мар’яна
43.  
Вовчанчин Василь
44.  
Гончарук Євгенія
45.  
Гурський Віталій
46.  
Жидачевська Катерина
47.  
Кусяк Іван
48.  
Лівач Марія
49.  
Лівач Оксана
50.  
Лукінська Вікторія
51.  
Малик Юлія
52.  
Одинак Сергій
53.  
Руденко Віталій
54.  
Чабан Микола
55.  
Шнайдер Ольга
56.  
Шулепа Григорій
57.  
Ящук Богдана
Резерв
58.  
Ашарін Роман
59.  
Левчун Ольга
60.  
Литинська Андріана
61.  
Плетнікова Юлія



Список учнів і студентів відділення вільної боротьби,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я
Члени
1.    
Горішна Лілія
Кандидати
1.    
Боженко Анастасія
2.    
Загайська Ольга
3.    
Кіт Тетяна
4.    
Колос Мар’яна
5.    
Лівач Оксана
6.    
Павлова Євгенія
Резерв
1.    
Гурський Ярослав
2.    
Ашарін Роман
3.    
Вашечкін Олександр
4.    
Попадюк Мирослав
5.    
Береза Христина
6.    
Демко Христина
7.    
Дутка Октябріна
8.    
Лисак Ангеліна
9.    
Остапук Анастасія
10. 
Остапук Ірина
11. 
Плетнікова Юлія
12. 
Сало Юлія
13. 
Ямнюк Анастасія
Випускники
Члени
1.    
Федоришин Василь
2.    
Квятковський Андрій
3.    
Шуптар Василь
4.    
Гурський Віталій
5.    
Одинак Сергій
6.    
Петрів Іван
7.    
Балушка Людмила
8.    
Безрука Мар’яна
9.    
Благіня Юлія
10. 
Ващук Оксана
11. 
Гергель Оксана
12. 
Гусяк Ірина
13. 
Когут Олександра
14. 
Лавренчук Тетяна
15. 
Лівач Марія
16. 
Рибак Ірина
17. 
Скоблюк Лариса
18. 
Черкасова Алла
Кандидати
1.    
Руденко Віталій
2.    
Жидачевська Катерина
3.    
Мазур Наталія
4.    
Малик Юлія
5.    
Ящук Богдана
Резерв
1.    
Юзвак Олександр
2.    
Чабан Микола




Список вихованців ЛУФК – членів, кандидатів, резерву до національної збірної команди України з боротьби на 2013р.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

Ангеліна Лисак – переможниця Гран Прі МедведяДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьбиРомана Вовчак на чемпіонаті світу восьмаТомищ і Чудик – срібна та бронзова призерки світової першості з боротьбиЮлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпняДев’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьбиЮлія Ткач – срібна медалістка світової першості з боротьбиЮлія Ткач очолила світовий рейтингЧетверо вихованок ЛУФК готуються до світового чемпіонату з боротьбиЯпонський бар’єр Лівач і Лисак на юніорському чемпіонаті світуХристина Береза – срібна призерка юніорського чемпіонату світу з боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК відправились на світову першість з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи, Марія Томищ – бронзова призеркаДанило Стасюк – бронзовий призер кадетської першості Європи з боротьбиШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у континентальній першості з боротьби