Олександр Гаврилків та Владислав Хариш - переможці юнацького чемпіонату України з боротьби

10-12 листопада 2022 р. у м.Збаражі, що на Тернопільщині, відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків віком до 15 років.
 У ваговій категорії до 38кг переможцем чемпіонату став учень 7 класу Львівського коледжу спорту Олександр Гаврилків. У фіналі Олександр поборов хмельничанина Кирила Нагірного з рахунком 11:1.

Учениці коледжу спорту вибороли шість золотих медалей на юнацькому чемпіонаті України з боротьби

6 золотих медалей вибороли учениці Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з боротьби серед дівчат віком до 15 років, який 11-12 листопада 2022 р. відбувся у м.Збаражі, що на Тернопільщині.
 Чемпіонками України цієї вікової категорії стали учениці 7 класу Мартіна Модна, Юлія Голговська, восьмикласниця Валерія Станчева та дев'ятикласниці Ангеліна Бондаренко, Дарина Зайшла і Христина Демчук.

Студентка коледжу спорту Олександра Хоменець друга у світовому рейтингу кращих борчинь

Міжнародна федерація боротьби (UWW) опублічила рейтинги кращих борців світу станом на листопад 2022 року.
 У ваговій категорії до 55кг серед жінок друге місце у рейтингу посідає студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. В активі Олександри стільки ж очок, скільки у японки Маю Мукайди, але українка друга, тому що поступилася японці у фіналі чемпіонату світу-2022 у Сербії.

Вихованець коледжу спорту Юрій Ідзінський - п'ятий лауреат молодіжного чемпіонату світу з боротьби

У м.Понтеведра (Іспанія) 23 жовтня 2022 р. завершився чемпіонат світу з видів спортивної боротьби.
 В останній день змагань були розіграні нагороди у найважчій ваговій категорії серед чоловіків - до 125кг.
 Прикро, але в їх розподілі не взяв участі вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський, хоч мав для цього усі підстави.

Катерина Зелених - четверта медаль молодіжного чемпіонату світу з боротьби від вихованок коледжу

У м. Понтеведра (Іспанія), де у ці дні триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, 21 жовтня 2022 р. завершилася жіноча програма змагань.
 У ваговій категорії до 65кг бронзову медаль виборола випускниця Львівського коледжу спорту Катерина Зелених.

Скобельська, С.Винник та Алпеєва - бронзові призерки молодіжного чемпіонату світу з боротьби

Вихованки Львівського коледжу спорту Манола Скобельська, Соломія Винник та Анастасія Алпеєва стали бронзовими призерками чемпіонату світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який у ці дні проходить у м.Понтеведра, що у Іспанії.
 Третьокурсниця Манола Скобельська посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 68кг. У поєдинку за "бронзу" Манола перемогла угорку Ноемі Сабадош 6:1. Поборотись за чемпіонство Манолі завадила японка Наруха Мацююкі, якій вона поступилась у чвертьфінальній сутичці 1:3.

Шестеро вихованців коледжу спорту стартують на молодіжному чемпіонаті світу з боротьби

17 жовтня 2022 р. у іспанському м.Понтеведра розпочинається чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
 У складі збірної команди України у чемпіонаті стартують відразу шестеро вихованців Львівського коледжу спорту. Це студентки ІІІ курсу Олександра Хоменець і Манола Скобельська, цьогорічна випускниця Соломія Винник, минулорічна випускниця Анастасія Алпєєва та випусники попередніх років Катерина Зелених і Юрій Ідзінський.

Григоришин та Гончар - переможці міжнародного турніру за Кубок Землі Красницької з боротьби

У м.Краснику (Польща) 1-2 жовтня 2022 р. відбувся традиційний, вже ХХХ за ліком, міжнародний турнір за Кубок Землі Красницької з вільної боротьби серед юніорів віком до 20 років. У ваговій категорії до 70кг переможцем турніру став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Валентин Григоришин. У фіналі Валентин отримав впевнену перемогу 11:0 над місцевим борцем Ериком Мічаляком.

Олександра Хоменець - найкраща спортсменка Львівщини за результатами спортивного вересня

Студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами спортивного вересня.

Олександр Григоришин та Роман Кулаківський - переможці відкритого Кубка Польщі з боротьби

У м. Красніку (Польща) 1-2 жовтня 2022 р. відбувся відкритий Кубок Польщі з вільної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років. Окрім сильніших польських атлетів цієї вікової категорії участь у змаганнях взяли представники Латвії, Литви, Словаччини, Угорщини та України.
 У ваговій категорії до 55кг переможцем польського Кубка став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин. У фіналі Олександр впевнено (8:1) поборов польського візаві Міхала Мацюка.

Христина Демчук та Єлизавета Кулаківська - переможниці відкритого Кубка Польщі з жіночої боротьби

У м.Красніку (Польща) 1-2 жовтня  2022 р. відбувся відкритий Кубок Польщі з боротьби серед кадеток - спортсменок віком до 17 років, у якому окрім сильніших польських атлеток участь взяли борчині з Латвії, Литви, Словаччини, Угорщини та України.
 У ваговій категорії до 65кг переможницею польського Кубка стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Христина Демчук. У фіналі Христина поклала на лопатки представницю господарів Наталію Малек.

Студентка коледжу спорту Марія Орлевич - переможниця Кубка світу з боротьби серед студентів

У м.Самсун (Туреччина) з 21 до 30 вересня 2022 р. відбувся Кубок світу зі спортивних одноборств серед студентів. Змагання організовані Міжнародною федерацією університетського спорту (FISU).

Учениці Станчева та Малкова-переможниці відкритого турніру "Олімпійські надії Поділля" з боротьби

Готуючись до національної першості серед п'ятнадцятирічних атлеток, яка у листопаді відбудеться у м.Збаражі, борчині Львівського коледжу спорту взяли участь у відкритому турнірі"Олімпійські надії Поділля" у м.Хмельницькому.
 У ваговій категорії до 40кг серед дівчат віком до 14 років переможницею турніру стала учениця 8 класу Валерія Станчева. Семикласниця Юлія Голговська у цій же вазі посіла ІІІ місце.

Студентка коледжу спорту Манола Скобельська - переможниця молодіжного чемпіонату України з боротьби

У м.Хмельницькому 23-24 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України з жіночої боротьби серед молоді віком до 23 років.
 У ваговій категорії до 68кг переможницею чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Манола Скобельська. У фіналі Манола з рахунком 6:3 перемогла іншу вихованку коледжу Роману Вовчак, яка сьогодні представляє Донеччину.

Студентка коледжу спорту Олександра Хоменець - срібна призерка чемпіонату світу з боротьби

У столиці Сербії м.Белграді, де у ці дні проходить чемпіонат світу з видів спортивної боротьби, розіграні перші нагороди в поєдинках серед жінок.
 У ваговій категорії до 55кг срібною призеркою світового чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. У фіналі дев'ятнадцятирічна українка поступилася тепер уже триразовій чемпіонці світу, чемпіонці Олімпійських ігор Маю Мукайді з Японії.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"