ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : План спортивних заходів


Назва заходу
Організатори заходу
Місце проведення
Терміни проведення
 
1 Участь у всеукраїнських змаганнях  серед юнаків і дівчат 1998-99рр.н. федерація боротьби   Харківської обл.                ХДВУФК №1 м.Харків 15-17 січня
2
Участь у всеукраїнських змаганнях серед юнаків і дівчат 1998-99р.н.
Херсонський департамент освіти і науки молоді та спорту України
м.Херсон
21-25 січня
3
Участь у чемпіонаті України серед молоді віком до 23 років
Мінмолодьспорт України
м.Київ
25-28 січня
4
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом  збірної команди України серед жінок
Мінмолодьспорт України
м.Київ
ДП “ОНСЦ”
31 січня -       15 лютого
5
Участь у міжнародному турнірі присв. 71-ій річниці визволення м.Кривого Рогу від фашистських загарбників серед дівчат 1997-98р.р.н. та юніорок 1994-96р.р.н.
Департамент освіти і науки Криворізької міської ради
м.Кривий Ріг
2-5 лютого
6
Участь у всеукраїнських змаганнях серед  жінок, юніорів і юніорок 1996-97р.р.н.
Управління молоді і спорту Хмельницької ОДА
м.Хмельницький
10-12 березня
7
Проведення навчально-тренувального збору за планом національної збірної ком. України з безпосередньої підготовки до чемпіонату Європи (жінки)
Мінмолодьспорт України
м.Київ ДП "ОНСЦ"
21 лютого-      9 березня
8
Участь у чемпіонаті Європи
Європейська рада боротьби (СELA)
м.Рига (Латвія)
6-14 березня
9
Участь у міжнародному турнірі серед дівчат 1999-2000р.р.н. та юніорок 1996-97р.р.н.
Спортивний клуб "Sup-Les" м.Краснік
м.Краснік (Польща)
березень
10
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом національної збірної команди України з безпосередньої підготовки до чемпіонату Європи (U-23)
Мінмолодьспорт України
м.Київ ДП "ОНСЦ"
8-22 березня
11
Участь у чемпіонаті Європи (U-23)
Європейська рада боротьби (СELA)
м.Россе (Болгарія)
22-27 березня
12
Участь у Всеукраїнськьких змаганнях серед  юнаків і дівчат 1999-2000р.р.н.
ДЮСШ №2 м.Ковеля
м.Ковель
28-30 березня
13
Проведення відкритої першості училища серед дівчат 1999-2001, 2002-2003р.р.н.
Училище
м.Львів
березень
14
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом збірної національної команди України серед жінок і юніорок
Мінмолодьспорт України
м.Київ              ДП “ОНСЦ”
квітень
15
Участь у міжнародному турнірі серед юніорок і кадеток
Угорська федерація боротьби
м.Будапешт (Угорщина)
10-12 квітня
16
Участь у чемпіонаті України серед юніорів і юніорок 1996-98р.р.н.
Мінмолодьспорт України
м.Хмельницький
19-21 квітня
17
Участь у V спортивних іграх школярів України
КФВіС, Мінмолодьспорт України
м.Миколаїв
21-24 квітня
18
Проведення відкритої першості училища серед юнаків 2001-2002р.р.н.
Училище
м.Львів
квітень-травень
19
Проведення навчально-тренувального збору абітурієнтів (юн.)
Училище
м.Львів
квітень-травень
20
Проведення навчально-тренувального збору абітурієнтів (дівч.)
Училище
м.Львів
квітень-травень
21
Участь у міжнародному турнірі, присвяченому ветеранам боротьби Прикарпаття серед юнаків 1998-99р.р.н., 2000-2001р.р.н.
Івано-Франківська обл. федерація боротьби
м.Івано-Франківськ
квітень
22
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом національної збірної команди України з безпосередньої підготовки до чемпіонату Європи серед юнірів і  юніорок
Мінмолодьспорт України
м.Київ ДП “ОНСЦ”
7-20 травня
23
Участь у чемпіонаті України серед жінок
Мінмолодьспорт України
м.Хмельницький
11-13 травня
24
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом національної збірної команди України
Мінмолодьспорт України
м.Київ ДП “ОНСЦ”
14-28 травня
25
Участь у чемпіонаті України серед юнаків і  дівчат 1999-2000р.р.н.
Мінмолодьспорт України
м.Харків
17-20 травня
26
Участь у Кубку світу серед жінок
Міжнародна федерація боротьби (UWW)
м.Сасарі (Італія)
28-29 травня
27
Участь у міжнародному турнірі "Олімпійські надії" серед юнаків і дівчат 1999-2000р.р.н.
Спортивний клуб "Локомотив", Восьмирічна спортивна гімназія м.Кошіце
м.Кошіце (Словаччина)
травень-червень
28
Участь у міжнародному турнірі "Чорне море"
Мінмолодьспорт України
м. Одеса
травень-червень
29
Участь у чемпіонаті Європи серед юніорів та юніорок
Європейська рада боротьби (СELA)
м.Бухарест (Румунія)
19-27 червня
30
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом національної збірної команди України
Мінмолодьспорт України
м.Київ              ДП “ОНСЦ”
червень
31
Участь у  навчально-тренувальному зборі за планом збірної команди України з безпосередньої підготовки до  чемпіонату світу серед юніорок 
Мінмолодьспорт України
м.Київ              ДП “ОНСЦ”
червень-липень
32
Проведення навчально-тренувального збору із загальної та спеціальної фізичної підготовки (юнаки і  дівчата)
Училище
за призначенням
червень-липень
33
Проведення навчально-тренувального збору за планом національної збірної ком. України з безпосередньої підготовки до чемпіонату Європи серед юнаків і  дівчат
Мінмолодьспорт України, училище
м.Бровари
7-19 липня
34
Проведення навчально-тренувального збору з загальної та спеціальної фізичної підготовки (дівчата)
Училище
с.Долина Теребовлянсь-кого р-ну
липень
35
Участь у чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат
Європейська рада боротьби (СELA)
м.Стокгольм (Швеція)
17-25 липня
36
Проведення навчально-тренувального збору з загальної та спеціальної фізичної підготовки (юнаки, дівчата)
Училище
Закарпатська обл.
серпень
37
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом збірної команди України
Мінмолодьспорт України
м.Київ              ДП “ОНСЦ”
серпень
38
Участь у  навчально-тренувальному зборі за планом збірної команди України з безпосередньої підготовки до  чемпіонату світу серед  юніорів
Мінмолодьспорт України, училище
м.Київ              ДП “ОНСЦ”
17-30 серпня
39
Участь у чемпіонаті світу серед юніорів і юніорок
Міжнародна федерація боротьби (UWW)
м.Макон (Франція)
30 серпня -     4 вересня
40
Проведення  навчально-тренувального збору за планом збірної команди України з безпосередньої підготовки до  чемпіонату світу серед юнаків та дівчат
Мінмолодьспорт України, училище
м.Бровари
1-12 вересня
41
Участь у чемпіонаті світу серед юнаків і дівчат
Міжнародна федерація боротьби (UWW)
м.Тбілісі (Грузія)
13-18 вересня
42
Участь у всеукраїнських змаганнях серед юніорів 1996-98р.р.н.
Чернігівська обласна федерація
м.Чернігів
18-20 вересня
43
Участь у міжнародному турнірі присв. пам. тренера В.Кайди серед юнаків
ДЮСШ №1 м.Здолбунова
м.Здолбунів
вересень
44
Участь у всеукраїнських змаганнях пам.Ю.Рідченка серед юнаків і дівчат  2001-2002р.р.н.
Броварське             ДВУФК
м. Бровари
23-25 вересня
45
Участь у міжнародному турнірі пам’яті О.Довбуша серед юніорів
Управління молоді і спорту Ів.-Франківської ОДА, ДЮСШ №1 м.Коломиї
м.Коломия          Ів.-Франків.обл.
29 вересня -    1 жовтня
46
Участь у міжнародному турнірі “Тернове поле” серед чоловіків і жінок
Управління з питань ФК і С Терноп. ОДА
м.Тернопіль
жовтень
47
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом національної збірної команди України
Мінмолодьспорт України
м.Київ              ДП “ОНСЦ”
жовтень
48
Участь у міжнародному турнірі серед кадеток і юніорок
Угорська федерація боротьби
м.Будапешт (Угорщина)
жовтень
49
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом збірної команди України
Мінмолодьспорт України
м.Трускавець
жовтень
50
Участь у чемпіонаті України серед юнаків і дівчат 2001-2002р.н.
Мінмолодьспорт України
м.Бровари
27-30 жовтня
51
Участь у Всеукраїнських змаганнях на призи МСМК М.Кушніра серед кадетів
Федерація боротьби
м.Івано-Франківськ
листопад
52
Участь у міжнародному турнірі "Трускавецькі джерела" серед молодших юнаків 1999-2000р.р.н.
Трускавецька міська організація ФСТ "Спартак"
м.Трускавець
листопад
53
Участь у міжнародному турнірі серед юнаків, дівчат, юніорів і юніорок
Восьмирічна спортивна гімназія м.Кошіце
м.Сніна (Словаччина)
листопад
54
Участь у міжнародному турнірі на Кубок "Землі Краснецкої" серед дівчат, юніорів і юніорок
СК "Suples" м.Красніка
м.Краснік (Польща)
листопад-грудень
55
Участь у змаганнях на Кубок України
Мінмолодьспорт України
за призначенням
грудень
56
Участь у навчально-тренувальному зборі за планом національної збірної команди України
Мінмолодьспорт України
м.Київ              ДП “ОНСЦ”
грудень
57
Участь у Різдвяному фестивалі боротьби серед юнаків і дівчат 2001-2002р.н.
ДЮСШ "Сокіл" м.Калуша
м.Калуш
грудень
58
Участь у всеукраїнському турнірі присвяченому пам. П.Стуса серед дівчат 2000-2001р.р.н.
ДЮСШ №1 м.Ковеля
м.Ковель
23-24 грудня
59
Участь у міжнародному турнірі серед кадетів і кадеток 1998-99р.р.н.
Броварське ДВУФК
м.Бровари
грудень
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

Ангеліна Лисак – переможниця Гран Прі МедведяДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьбиРомана Вовчак на чемпіонаті світу восьмаТомищ і Чудик – срібна та бронзова призерки світової першості з боротьбиЮлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпняДев’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьбиЮлія Ткач – срібна медалістка світової першості з боротьбиЮлія Ткач очолила світовий рейтингЧетверо вихованок ЛУФК готуються до світового чемпіонату з боротьбиЯпонський бар’єр Лівач і Лисак на юніорському чемпіонаті світуХристина Береза – срібна призерка юніорського чемпіонату світу з боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК відправились на світову першість з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи, Марія Томищ – бронзова призеркаДанило Стасюк – бронзовий призер кадетської першості Європи з боротьбиШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у континентальній першості з боротьби