ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Спортсмени


ДІВЧАТА
№ п/п
Прізвище, ім’я
Рік. народж.
Клас/
курс
Спорт. розряд
1.    
Остапук Ірина
1996
ІІІ
МС
2.    
Береза Христина
1997
ІІІ
МС
3.    
Лисак Ангеліна
1998
ІІ
МСМК
4.    
Павлова Євгенія
1998
ІІ
МС
5.    
Колос Мар’яна
1997
ІІ
МС
6.    
Демко Христина
1998
ІІ
МС
7.    
Загайська Ольга
1998
ІІ
МС
8.    
Туровчук Дарина
1999
І
КМС
9.    
Сорока Яна
1999
І
КМС
10.         
Чемердовська Едіта
2000
11
КМС
11.         
Рябоволова Вероніка
1999
11
МС
12.         
Сивак Аліна
2000
11
КМС
13.         
Лавренчук Анастасія
2000
11
І
14.         
Міклош Вікторія
2000
11
КМС
15.         
Чаленко Катерина
2000
11
КМС
16.         
Падошик Анастасія
2000
11
МС
17.         
Зелених Катерина
2001
10
КМС
18.         
Тимофіїв Христина
2000
10
КМС
19.         
Бабіцька Вікторія
2001
10
І
20.         
Алпеева Анастасія
2001
10
КМС
21.         
Вовчак Романа
2000
10
КМС
22.         
Чудик Оксана
2001
10
КМС
23.         
Козак Мар’яна
2001
10
І
24.         
Томищ Марія
2002
9
КМС
25.         
Заяц Тетяна
2002
9
КМС
26.         
Мацола Дарина
2002
9
І
27.         
Красуля Ніка
2001
9
КМС
28.         
Винник Соломія
2001
9
КМС
29.         
Винник Марія
2001
9
КМС
30.         
Ткачук Даніела
2003
8
КМС
31.         
Повк Кароліна
2003
8
І
32.         
Скобельська Манола
2003
8
КМС
33.         
Хоменець Олександра
2003
8
КМС
 
ХЛОПЦІ
34.         
 
 
 
 
1.    
Вашечкін Олександр
1997
ІІІ
МС
2.    
Ідзінський Юрій
1999
І
МС
3.    
Гика Андрій
1999
І
КМС
4.    
Рибін Володимир
2000
11
І юн.
5.    
Ільницький Василь
2000
11
КМС
6.    
Квіт Віктор
2001
10
І
7.    
Скіпор Дмитро
2000
11
І
8.    
Стасів Віктор
2000
11
І юн.
9.    
Дуняк Юрій
2000
11
КМС
10.         
Стасюк Данило
2001
10
КМС
11.         
Дола Кирил
2001
10
І
12.         
Шимков Михайло
2001
10
ІІ
13.         
Білійчук Андрій
2001
10
І
14.         
Нінець Роман
2000
10
ІІ
15.         
Климишин Костянтин
2002
9
І юн.
16.         
Чекмак Андрій
2002
9
І юн.
17.         
Прусак Руслан
2002
9
І юн.
18.         
Сваричевський Андрій
2002
9
І юн.
19.         
Шкребляк Петро
2002
9
ІІ
20.         
Волос Денис
2002
9
І
21.         
Білик Юрій
2002
9
КМС
22.         
Басараб Арсен
2002
9
КМС
23.         
Бодоряк Владислав
2003
8
ІІ
24.         
Вовк Юрій
2002
8
КМС
25.         
Ткач Андрій
2003
8
КМС
26.         
Харковський Андрій
2002
8
ІІ
27.         
Лагеєвський Павло
2002
8
І
28.         
Яценко Василь
2003
8
І юн.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

Ангеліна Лисак – переможниця Гран Прі МедведяДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьбиРомана Вовчак на чемпіонаті світу восьмаТомищ і Чудик – срібна та бронзова призерки світової першості з боротьбиЮлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпняДев’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьбиЮлія Ткач – срібна медалістка світової першості з боротьбиЮлія Ткач очолила світовий рейтингЧетверо вихованок ЛУФК готуються до світового чемпіонату з боротьбиЯпонський бар’єр Лівач і Лисак на юніорському чемпіонаті світуХристина Береза – срібна призерка юніорського чемпіонату світу з боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК відправились на світову першість з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи, Марія Томищ – бронзова призеркаДанило Стасюк – бронзовий призер кадетської першості Європи з боротьбиШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у континентальній першості з боротьби