47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Спортсмени


дівчата
1
Демко Христина
1998
ІІI
МС
Скобельський О.З.
2
Загайська Ольга
1998
ІІI
МС
Скобельський О.З.
3
Лисак Ангеліна
1998
ІІI
МСМК
Скобельський О.З.
4
Павлова Євгенія
1998
ІІI
МС
Скобельський О.З.
5
Сорока Яна
1999
ІI
КМС
Скобельський О.З.
6
Туровчук Дарина
1999
ІI
МС
Скобельський О.З.
7
Лавренчук Анастасія
2000
I
КМС
Раковський О.Г.
8
Падошик Анастасія
2000
I
МС
Раковський О.Г.
9
Рябоволова Вероніка
1999
I
МС
Раковський О.Г.
10
Сивак Аліна
2000
I
КМС
Раковський О.Г.
11
Чаленко Катерина
2000
I
КМС
Раковський О.Г.
12
Чемердовська Едіта
2000
I
КМС
Раковський О.Г.
13
Алпєєва Анастасія
2001
11
КМС
Раковський О.Г.
14
Бабіцька Вікторія
2001
11
КМС
Раковський О.Г.
15
Вовчак Романа
2000
11
МС
Раковський О.Г.
16
Зелених Катерина
2001
11
КМС
Раковський О.Г.
17
Тимофіїв Христина
2000
11
КМС
Раковський О.Г.
18
Чудик Оксана
2001
11
МС
Раковський О.Г.
19
Винник Марія
2001
10
КМС
Скобельський О.З., Раковський О.Г.
20
Винник Соломія
2001
10
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
21
Заяц Тетяна
2002
10
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
22
Мацола Дарина
2002
10
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
23
Прокопюк Валерія
2002
10
І
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
24
Томищ Марія
2002
10
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
25
Шеремета Софія
2002
10
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
26
Падошик Ольга
2003
9
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
27
Повк Кароліна
2003
9
І
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
28
Скобельська Манола
2003
9
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
29
Хоменець Олександра
2003
9
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
30
Антонюв Андріана
2004
8
І
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
31
Пшеничняк Христина
2004
8
I юн.
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
Хлопці
1
Гика Андрій
1999
ІI
МС
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
2
Ідзінський Юрій
1999
ІI
МС
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
3
Ільницький Василь
2000
I
КМС
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
4
Рибін Володимир
2000
I
КМС
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
5
Білійчук Андрій
2001
11
КМС
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
6
Дола Кирил
2001
11
І
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
7
Квіт Віктор
2001
11
КМС
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
8
Нінець Роман
2000
11
І
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
9
Стасюк Данило
2001
11
КМС
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
10
Шимков Михайло
2001
11
І
Глібенко В.В, Слюсаренко С.С.
11
Білик Юрій
2002
10
КМС
Глібенко В.В.
12
Волос Денис
2002
10
І
Глібенко В.В.
13
Климишин Костянтин
2002
10
КМС
Глібенко В.В.
14
Прусак Руслан
2002
10
І
Глібенко В.В.
15
Сваричевський Андрій
2002
10
І
Глібенко В.В.
16
Чекмак Андрій
2002
10
І
Глібенко В.В.
17
Шкребляк Петро
2002
10
І
Глібенко В.В.
18
Бодоряк Владислав
2003
9
ІІ
Слюсаренко С.С.
19
Будзяк Микола
2002
9
I
Слюсаренко С.С.
20
Вовк Юрій
2002
9
КМС
Глібенко В.В.
21
Дідошак Олександр
2003
9
КМС
Слюсаренко С.С.
22
Зазуляк Олександр
2003
9
I
Слюсаренко С.С.
23
Ткач Андрій
2003
9
КМС
Глібенко В.В.
24
Харковський Андрій
2002
9
ІІ
Слюсаренко С.С.
25
Шупарський Владислав
2003
9
I
Слюсаренко С.С.
26
Яценко Василь
2003
9
І
Слюсаренко С.С.
27
Григоришин Валентин
2004
8
I
Слюсаренко С.С.
28
Костишин Сергій
2004
8
I
Слюсаренко С.С.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»
29-30 травня відбудуться вступні іспити з фехтування в Палаці спорту «Динамо», вул.Вітовського, 53
30-31 травня відбудуться вступні іспити з боксу в спеціалізованому залі боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Блискучий виступ учнів ЛУФК на кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи з боротьбиДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиГурський і Шуптар – срібні призери «Чорного моря»На чемпіонаті України з боротьби Падошик і Скобельська перемогли за явною перемогоюОлександр Дідошак – чемпіон України з боротьбиП’ятеро учнів ЛУФК поборються за європейські титули і олімпійські ліцензіїМарія Стадник – восьмиразова чемпіонка ЄвропиМарія Винник і Тетяна Заяц – переможниці Всесвітньої гімназіади з боротьбиАндрій Білійчук – срібний призер Всесвітньої гімназіади з боротьбиШупарський і Зазуляк – переможці міжнародного турніру пам’яті Ігора ПервачукаЮрій Ідзінський – чемпіон України у найпрестижнішій ваговій категоріїФеєричний виступ борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонатіВасиль Шуптар виборов срібну нагороду міжнародного турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Данило Стасюк взяв реванш у Василя Сови і став чемпіоном України