49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Склад навчально-тренувальних груп


 
Навчально – тренувальна група №_4__
1.     
Алпєєва Анастасія
2001
ІІІ
МСМК
за індивід. планом
2.     
Чудик Оксана
2001
ІІІ
МСМК
за індивід. планом
3.     
Винник Марія
2001
ІІ
МСМК
за індивід. планом
4.     
Винник Соломія
2001
ІІ
МСМК
за індивід. планом
5.     
Мацола Дарина
2002
ІІ
МС
за індивід. планом
6.     
Заяц Тетяна
2002
ІІ
МС
за індивід. планом
7.     
Скобельська Манола
2003
І
КМС
за індивід. планом
8.     
Хоменець Олександра
2003
І
КМС
за індивід. Планом
 
Навчально – тренувальна група № 5
1.     
Лаць Діана
2004
11
КМС
за індивід. планом
2.     
Мельничук Юлія
2004
11
І
 
3.     
Мельник Анна
2003
11
КМС
за індивід. планом
4.     
Орлевич Марія
2004
11
КМС
за індивід. планом
5.     
Бугай Інна
2004
11
КМС
за індивід. планом
6.     
Козак Анна-Марія
2005
10
І
 
7.     
Неміш Марія
2005
10
І
 
8.     
Білоцька Діана
2005
10
І
 
9.     
Ягелло Іванна
2005
10
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 6
1.     
Борисюк Ірина
2006
9
КМС
 
2.     
Бондаренко Аделіна
2006
9
КМС
 
3.     
Штурмак Анастасія
2006
9
КМС
 
4.     
Шеховцова Олександра
2005
9
КМС
 
5.     
Кузьмич Софія
2006
9
КМС
 
6.     
Мазуркевич Христина
2007
8
І юн.
 
7.     
Шептор Валерія
2007
8
І юн.
 
8.     
Диконюк Вікторія
2008
7
І юн.
 
9.     
Нікітіч Наталія
2008
7
КМС
 
10.  
Павліченко Вероніка
2008
7
І
 
11.  
Зайшла Дарина
2007
7
І юн.
 
12.  
Клєфас Альбіна
2006
7
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 7
1.     
Стасюк Данило
2001
ІІІ
МСМК
за індивід. планом
2.     
Білійчук Андрій
2001
ІІІ
МС
за індивід. планом
3.     
Сваричевський Андрій
2002
ІІ
КМС
за індивід. планом
4.     
Чекмак Андрій
2002
ІІ
КМС
за індивід. планом
5.     
Білик Юрій
2002
ІІ
КМС
за індивід. планом
6.     
Харковський Андрій
2002
І
МС
за індивід. планом
7.     
Ткач Андрій
2003
І
КМС
за індивід. планом
 
Навчально – тренувальна група № 8
1.
Михайлишин Сергій
2005
10
КМС
 
2.
Корнілов Володимир
2005
10
КМС
 
3.
Степчук Владислав
2005
10
КМС
 
4.
Штойко Олексій
2006
10
І
 
5.
Яковенко Олег
2004
10
І
 
6.
Данилюк Дмитро
2006
9
І
 
7.
Сідей Іван
2005
9
І
 
8.
Шевчук Михайло
2006
9
І юн.
 
9.
Скунц Діоніс
2006
9
І
 
10.
Павлій-Сеге Денис
2006
9
І
 
11.
Галушка Тмимур
2006
9
І
 
12.
Ковальчук Олександр
2008
7
І юн.
 
13.
Хіміч Олексій
2008
7
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 9
1.     
Григоришин Валентин
2004
11
КМС
за індивід. планом
2.     
Костишин Сергій
2004
11
КМС
за індивід. планом
3.     
Руденко Річард
2004
11
І
 
4.     
Лозанюк Василь
2005
10
І
 
5.     
Чугайовський Сергій
2005
10
І
 
6.     
Гончар Віталій
2005
9
КМС
 
7.     
Горох Єгор
2006
9
КМС
 
8.     
Кіт Руслан
2006
9
І
 
9.     
Григоришин Олександр
2006
8
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Вихованки коледжу домінували на київському міжнародному турнірі з боротьби Ідзінський - переможець, Стасюк - срібний призер молодіжного чемпіонату України з вільної боротьбиОлександра Хоменець і Манола Скобельська - чемпіонки України з вільної боротьби серед дівчатВалентин Григоришин - переможець, Сергій Костишин – срібний призер юнацького чемпіонату УкраїниАндрій Білійчук і Данило Стасюк – чемпіони України з вільної боротьби серед юніорівІ на молодіжному чемпіонаті України борчині Львівського коледжу спорту найкращі!Блискучий виступ вихованок коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з жіночої боротьбиОксана Лівач: «Мене помітили і забрали в спортінтернат – Львівське училище фізичної культури»Оксана Лівач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2019 роціЧетверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьбиУ Харкові Данило Стасюк у рівній боротьбі поступився олімпійському призеруЮрій Вовк – срібний призер турніру пам’яті Ігора Первачука серед юніорівДіана Білоцька та Анна Козак – переможниці всеукраїнського турніру пам’яті Ігора ПервачукаВладислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора ПервачукаДіана Лаць перемогла у Клесові