ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Склад навчально-тренувальних груп


 
Прізвище, імя
Рік народж.
Клас/курс
Розряд
Примітка
Навчально – тренувальна група № 4
Вчителі зі спорту Скобельський О.З., Раковський О.Г.
1. 
Береза Христина
1997
ІІІ курс
МС
за інд. планом
2. 
Остапук Ірина
1996
ІІІ курс
МС
за інд. планом
3. 
Лисак Ангеліна
1998
ІІ курс
МСМК
за інд. планом
4. 
Демко Христина
1998
ІІ курс
МС
за інд. планом
5. 
Павлова Євгенія
1998
ІІ курс
МС
за інд. планом
6. 
Колос Мар’яна
1997
ІІ курс
МС
за інд. планом
7. 
Загайська Ольга
1998
ІІ курс
МС
за інд. планом
8. 
Туровчук Дарина
1999
І курс
КМС
за інд. планом
9. 
Сорока Яна
1999
І курс
КМС
за інд. планом
 
Навчально – тренувальна група № 5
Вчитель зі спорту Раковський О.Г.
1.    
Рябоволова Вероніка
1999
11 клас
МС
за інд. планом
2.    
Сивак Аліна
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
3.    
Лавренчук Анастасія
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
4.    
Міклош Вікторія
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
5.    
Чаленко Катерина
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
6.    
Падошик Анастасія
2000
11 клас
МС
за інд. планом
7.    
Чемердовська Едіта
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
8.    
Зелених Катерина
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
9.    
Тимофіїв Христина
2000
10 клас
КМС
за інд. планом
10. 
Бабіцька Вікторія
2001
10 клас
І
 
11. 
Алпеева Анастасія
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
12. 
Вовчак Романа
2000
10 клас
КМС
за інд. планом
13. 
Чудик Оксана
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
14. 
Козак Мар'яна
2001
10 клас
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 6
Вчителі зі спорту Скобельський О.З., Раковський О.Г.
1.    
Томищ Марія
2002
9 клас
КМС
за інд. планом
2.    
Заяц Тетяна
2002
9 клас
КМС
за інд. планом
3.    
Мацола Дарина
2002
9 клас
І
 
4.    
Красуля Ніка
2001
9 клас
КМС
за інд. планом
5.    
Винник Соломія
2001
9 клас
КМС
за інд. планом
6.    
Винник Марія
2001
9 клас
КМС
за інд. планом
7.    
Ткачук Даніела
2003
8 клас
КМС
 
8.    
Повк Кароліна
2003
8 клас
І
 
9.    
Скобельська Манола
2003
8 клас
КМС
 
10. 
Хоменець Олександра
2003
8 клас
КМС
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 7
Вчителі зі спорту Глібенко В.В., Слюсаренко С.С.
1.     
Вашечкін Олександр
1997
ІІІ курс
МС
за інд. планом
2.     
Ідзінський Юрій
1999
І курс
МС
за інд. планом
3.     
Гика Андрій
1999
І курс
КМС
за інд. планом
4.     
Рибін Володимир
2000
11 клас
І
 
5.     
Ільницький Василь
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
6.     
Скіпор Дмитро
2000
11 клас
І
 
7.     
Стасів Віктор
2000
11 клас
І
 
8.     
Дуняк Юрій
2001
11 клас
КМС
 
9.     
Квіт Віктор
2000
10 клас
І
 
10. 
Дола Кирил
2001
10 клас
І
 
11. 
Білійчук Андрій
2001
10 клас
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 8
Вчителі зі спорту Глібенко В.В.
1.     
Стасюк Данило
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
2.     
Шимков Михайло
2001
10 клас
ІІ
 
3.     
Нінець Роман
2000
10 клас
ІІ
 
4.     
Климишин Костянтин
2002
9 клас
І юн.
 
5.     
Чекмак Андрій
2002
9 клас
І юн.
 
6.     
Прусак Руслан
2001
9 клас
І юн.
 
7.     
Сваричевський Андрій
2002
9 клас
І юн.
 
 
Навчально – тренувальна група № 9
Вчитель зі спорту Слюсаренко С.С.
1.    
Шкребляк Петро
2002
9 клас
ІІ
 
2.    
Волос Денис
2002
9 клас
І
 
3.    
Білик Юрій
2002
9 клас
КМС
 
4.    
Басараб Арсен
2002
9 клас
ІІ
 
5.    
Бодоряк Владислав
2003
8 клас
ІІ
 
6.    
Вовк Юрій
2002
8 клас
КМС
 
7.    
Ткач Андрій
2003
8 клас
КМС
 
8.    
Харковський Андрій
2002
8 клас
ІІ
 
9.    
Лагаєвський Павло
2002
8 клас
І
 
10. 
Яценко Василь
2003
8 клас
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

Ангеліна Лисак – переможниця Гран Прі МедведяДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьбиРомана Вовчак на чемпіонаті світу восьмаТомищ і Чудик – срібна та бронзова призерки світової першості з боротьбиЮлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпняДев’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьбиЮлія Ткач – срібна медалістка світової першості з боротьбиЮлія Ткач очолила світовий рейтингЧетверо вихованок ЛУФК готуються до світового чемпіонату з боротьбиЯпонський бар’єр Лівач і Лисак на юніорському чемпіонаті світуХристина Береза – срібна призерка юніорського чемпіонату світу з боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК відправились на світову першість з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи, Марія Томищ – бронзова призеркаДанило Стасюк – бронзовий призер кадетської першості Європи з боротьбиШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у континентальній першості з боротьби