ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Склад навчально-тренувальних груп


 
Навчально – тренувальна група № 4
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Скобельський О.З. - 28 год, вакансія – 4 год.
1.  
Лисак Ангеліна
1998
ІІІ курс
МСМК
за інд. планом
2.  
Павлова Євгенія
1998
ІІІ курс
МС
за інд. планом
3.  
Демко Христина
1998
ІІІ курс
МС
за інд. планом
4.  
Загайська Ольга
1998
ІІІ курс
МС
за інд. планом
5.  
Туровчук Дарина
1999
ІІ курс
МС
за інд. планом
6.  
Сорока Яна
1999
ІІ курс
КМС
за інд. планом
Примітка: Лисак А., - член збірної команди України. Демко Х., Павлова Є., Загайська О., Туровчук Д. – кандидати у збірну команду України. Сорока Я.– резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 5
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Раковський О.Г. – 28 год., вакансія – 4 год.
1.  
Лавренчук Анастасія
2000
І курс
КМС
за інд. планом
2.  
Рябовалова Вероніка
1999
І  курс
МС
за інд. планом
3.  
Чемердовська Едіта
2000
І курс
КМС
за інд. планом
4.  
Сивак Аліна
2000
І курс
КМС
за інд. планом
5.  
Чаленко Катерина
2000
І курс
КМС
за інд. планом
6.  
Падошик Анастасія
2000
І курс
МС
за інд. планом
7.  
Алпеева Анастасія
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
8.  
Бабіцька Вікторія
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
9.  
Вовчак Романа
2000
11 клас
МС
за інд. планом
10.         
Зелених Катерина
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
11.         
Тимофіїв Христина
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
12.         
Чудик Оксана
2001
11 клас
МС
за інд. планом
Примітка: Чудик О.  – член збірної команди України, Рябоволова В.,  Падошик А., Лавренчук А., – кандидати у збірну команду України,  Чаленко К., Зелених К.,              Алпеева А., Вовчак Р., Чемердовська Е. – резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 6
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Скобельський О.З. - 8 год., Раковський О.Г. - 8 год.
1.  
Винник Марія
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
2.  
Винник Соломія
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
3.  
Заяц Тетяна
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
4.  
Мацола Дарина
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
5.  
Томищ Марія
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
6.  
Шеремета Софія
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
7.  
Прокопюк Валерія
2002
10 клас
І
 
8.  
Падошик Ольга
2003
9 клас
КМС
за інд. планом
9.  
Повк Кароліна
2003
9 клас
І
 
10.         
Скобельська Манола
2003
9 клас
КМС
за інд. планом
11.         
Хоменець Олександра
2003
9 клас
КМС
за інд. планом
12.         
Антонюв Андріана
2004
8 клас
І
 
13.         
Пшиничняк Христина
2004
8 клас
І юн.
 
Примітка:  Винник М., Винник С, Томищ М. – резерв збірної команди України.
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 7
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Глібенко В.В. - 22 год., Слюсаренко С.С. - 10 год.
1.    
Гика Андрій
1999
ІІ курс
МС
за інд. планом
2.    
Ідзінський Юрій
1999
ІІ курс
МС
за інд. планом
3.    
Рибін Володимир
2000
І курс
КМС
за інд. планом
4.    
Ільницький Василь
2000
І курс
КМС
за інд. планом
5.    
Дола Кирил
2001
11 клас
І
 
6.    
Шимков Михайло
2001
11 клас
І
 
7.    
Білійчук Андрій
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
8.    
Нінець Роман
2000
11 клас
І
 
9.    
Квіт Віктор
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
10.         
Стасюк Данило
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
Примітка: Гика А., Ідзінський Ю. – кандидати у збірну команду України. Ільницький В., Білійчук А., Квіт В., Стасюк Д. – резерв збірної команди України.
 
 
 
 
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 8
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Глібенко В.В. - 12 год.
1.    
Прусак Руслан
2002
10 клас
І
 
2.    
Сваричевський Андрій
2002
10 клас
І
 
3.    
Шкребляк Петро
2002
10 клас
І
 
4.    
Волос Денис
2002
10 клас
І
 
5.    
Білик Юрій
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
6.    
Климишин Костянтин
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
7.    
Чекмак Андрій
2002
10 клас
І
 
8.    
Вовк Юрій
2002
9 клас
КМС
за інд. планом
9.    
Ткач Андрій
2003
9 клас
КМС
за інд. планом
Примітка: Ткач А.– резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 9
Тренувальне навантаження 27 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Слюсаренко С.С. - 18 год.
1.  
Харковський Андрій
2002
9 клас
ІІ
 
2.  
Шупарський Владислав
2003
9 клас
І
 
3.  
Яценко Василь
2003
9 клас
І
 
4.  
Зазуляк Олександр
2003
9 клас
І
 
5.  
Дідошак Олександр
2003
9 клас
КМС
за інд. планом
6.  
Будзяк Микола
2002
9 клас
КМС
за інд. планом
7.  
Бодоряк Владислав
2003
9 клас
ІІ
 
8.  
Григоришин Валентин
2004
8 клас
І
 
9.  
Костишин Сергій
2004
8 клас
І
 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

Закарпатці тепло зустріли перемоги Томищ і МацолиВасиль Шуптар повертається у боротьбуНа меморіалі Стадніка добре відборолась Романа ВовчакБорчині ЛУФК успішно виступили на турнірі у ПольщіКостянтин Климишин до чемпіонату України готовийГика і Ідзінський – срібні призери турніру ДовбушаАнгеліна Лисак – переможниця Гран Прі МедведяДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьбиРомана Вовчак на чемпіонаті світу восьмаТомищ і Чудик – срібна та бронзова призерки світової першості з боротьбиЮлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпняДев’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьбиЮлія Ткач – срібна медалістка світової першості з боротьбиЮлія Ткач очолила світовий рейтингЧетверо вихованок ЛУФК готуються до світового чемпіонату з боротьби