50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Про коледж : Атестація педагогічних працівників


  
 
 
 
 
 
 
 
 
Затверджено
Педагогічною радою коледжу
Протокол №3 від 24 грудня 2020
 
 
Орієнтовний план підвищення кваліфікації
педагогічних працівників КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» на 2021 рік
 
П І Б
Посада
Рік ост. атестації
Тема відповідної програми
Форма, заклад
Обсяг
1.                   
Родак
Степан
Михайлович
Директор
2019
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
2.                   
Кучабська
Людмила
Миронівна
Заступник директора
2020
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
3.                   
Вацеба
Оксана
Михайлівна
Заступник директора
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
4.                   
Файда
Марія
Богданівна
Заступник директора
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
5.                   
Вільчинський Володимир Несторович
Вчитель зі спорту (відділення футболу)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
6.                   
Глібенко
Віктор Володимирович
Вчитель зі спорту (відділення вільної боротьби)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
7.                   
Джуман
Роман
Зеновійович
Вчитель зі спорту (відділення боксу)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
8.                   
Дмитрасевич
Ярослав
Іванович
Вчитель зі спорту (відділення футболу)
2016
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
9.                   
Дорожівська
Анастасія
Юріївна
Вчитель зі спорту (відділення гандболу)
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
10.                
Жеребецький
Олег
Романович
Вчитель зі спорту (відділення санного спорту)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
11.                
Жидкова
Світлана
Михайлівна
Вчитель зі спорту (відділення санного спорту)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
12.                
Залигін
Микола Володимирович
Вчитель зі спорту (відділення велоспорту)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
13.                
Зінкевич
Ігор
Ілліч
Вчитель зі спорту (відділення водного поло)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
14.                
Каргут
Андрій
Степанович
Вчитель зі спорту (відділення велоспорту)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
15.                
Колядінцева
Світлана Олександрівна
Вчитель зі спорту (відділення стрільби з лука)
2017
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
16.                
Коневич
Роман
Васильович
Вчитель зі спорту (відділення стрільби кульової)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
17.                
Коростильова Валентина
Іванівна
Вчитель зі спорту (відділення стрільби кульової)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
18.                
Леус
Олег
Іванович
Вчитель зі спорту (відділення боксу)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
19.                
Лобасюк
Віталій
Сергійович
Вчитель зі спорту (відділення футболу)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
20.                
Моклович
Володимир Ярославович
Вчитель зі спорту (відділення стрільби кульової)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
21.                
Надич
Віталій
Іванович
Вчитель зі спорту (відділення гандболу)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
 
30 год.
22.                
Наумчик
Євген
Георгійович
Вчитель зі спорту (відділення водного поло)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
23.                
Павліш
Тарас
Романович
Вчитель зі спорту (відділення
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
24.                
Павлюх
Іван
Богданович
Вчитель зі спорту (відділення футболу)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
25.                
Пантелєєва
Діна
Володимирівна
Вчитель зі спорту (відділення фехтування)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
26.                
Поцюрко
Михайло
Степанович
Вчитель зі спорту (відділення веслування на б/к)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
27.                
Поцюрко
Наталя
Володимирівна
Вчитель зі спорту (відділення веслування на б/к)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
28.                
Раковський
Олександр Генадійович
Вчитель зі спорту (відділення вільної боротьби)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
29.                
Роговенко
Наталя
Миколаївна
Вчитель зі спорту (відділення сучасного п’ятиборства)
2017
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
30.                
Родін
Олег
Дмитрович
Вчитель зі спорту (відділення футболу)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
31.                
Сидорович
Юрій
Омелянович
Вчитель зі спорту (відділення водного поло)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
32.                
Скалоцька
Мирослава Володимирівна
Вчитель зі спорту (відділення легкої атлетики)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
33.                
Скобельський
Орест
Зіновійович
Вчитель зі спорту (відділення вільної боротьби)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
34.                
Слюсаренко
Сергій
Сергійович
Вчитель зі спорту (відділення вільної боротьби)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
35.                
Федоренко
Валерій
Федорович
Вчитель зі спорту (відділення легкої атлетики)
2020
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
36.                
Черних
Віктор
Михайлович
Вчитель зі спорту (відділення легкої атлетики)
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
37.                
Шевадзуцький
Зорян
Степанович
Вчитель зі спорту (відділення боксу)
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
38.                
Харковська
Олена
Олександрівна
Методист
2018
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
39.                
Погранична
Христина Володимирівна
Методист
2016
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
40.                
Стрижик
Тетяна
Зіновіївна
Методист
2019
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
41.                
Бунєєва
Вікторія
Леонідівна
Вчитель зі спорту (відділення фехтування)
2016
Тематичні планові курси та вебінари
ЛОІППО або
ЛДУФК імені І. Боберського (очна форма);
он-лайн курси та вебінари Мінмолодьспорту України, НОК України, НУФВіС України, національної федерації;
ТОВ «Всеосвіта»
 
 
30 год.
 
 
 
30 год.
42.                
Барабаш
Наталія
Романівна
Вчитель фізики, астрономії, трудового навчання і технології
2016
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
43.                
Барабаш
Ярослав
Михайлович
Вчитель фізики, астрономії, трудового навчання, технологій, інформатики
2018
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
44.                
Мацюх
Галина
Романівна
Вчитель
укр. мови та літератури
2018
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
45.                
Кобилецька
Ольга
Іванівна
Вчитель математики та інформатики
2021
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
46.                
Таранова
Лілія
Анатоліївна
Вчитель біології
2018
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
47.                
Фігурна
Ірина
Ярославівна
Вчитель геграфії
2020
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
48.                
Фамуляк
Оксана
Ярославівна
Вчитель хімії
2020
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
49.                
Чайківська
Ірина
Богданівна
Вчитель німецької мови
2016
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
50.                
Степанюк
Тетяна
Валеріївна
Вчитель французької мови
2017
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
51.                
Шишкова
Надія
Зіновіївна
Вчитель укр. мови та літератури
2020
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
52.                
Качкевич
Любов
Григорівна
Вчитель математики
2019
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
53.                
Кондратюк
Анна
Володимирівна
Вчитель історії
2017
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
54.                
Стасишин
Уляна
Ігорівна
Вчитель математикита інформатики
2017
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
55.                
Климків
Ольга
Миколаївна
Вчитель англійської мови
2016
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
56.                
Грилицька
Олена
Лаврентіївна
Вчитель зарубіжної літератури
2016
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
57.                
Коцаренко
Надія
Ігорівна
Вчитель англійської мови
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
58.                
Ковалишин
Лілія
Василівна
Вчитель укр. мови та літератури
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
59.                
Ваньо
Богдана
Богданівна
Вчитель географії
2019
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
60.                
Леус
Степан
Олегович
Вчитель історії
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
61.                
Юрчишин
Оксана
Геннадіївна
Вчитель математикита інформатики
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
62.                
Мачайло
Олена
Василівна
Вчитель музичного мистецтва
2017
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
63.                
Волянюк
Світлана
Михайлівна
Вихователь
2016
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
64.                
Дука
Наталія
Борисівна
Вихователь
2020
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
65.                
Казарян
Ольга
Володимирівна
Вихователь
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
66.                
Петик
Ірина
Михайлівна
Вихователь
2020
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
67.                
Роговець
Наталія
Романівна
Вихователь
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
68.                
Черечіна
Христина
Іванівна
Вихователь
2017
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
69.                
Вороняк
Галина
Несторівна
Вихователь
-
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
70.                
Мороз
Ірина
Зеновіївна
Вихователь
2017
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
71.                
Лащенко
Олександра
Василівна
Вихователь
2019
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
72.                
Богоніс
Ірина
Петрівна
Вихователь
2016
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
73.                
Поважняк
Лариса
Володимирівна
Вихователь
2015
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
74.                
Голодняк
Наталія
Михайлівна
Педагог-організатор
2019
Тематичні планові курси
Навчання за програмою підвищення кваліфікації у ЛОІППО
30 год.
 
 











Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види