ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Конкурси


Результати конкурсу «Найграмотніший учень» у 2016 році

№ п/п
Прізвище, ім´я
Клас
1.
Фокащук Назарій
9-Б
2.
Щерба Вероніка
8-Б
3.
Шостак  Мар’яна
10-Б
4.
Савчук Марина
11-В
5.
 Ібрагімов Роман
7
6.
Санніков Микола
8-Б
7.
Жеплінська Марта
10-А
8.
Гудзінський Вадим
10-В
9.
Петрусенко Артемій
8-Б
10.
Плескун Руслан
10-А
11.
Борисевич Яна
9-В
12.
Реган Руслан
9-Б
13.
Нестерук Олександр
11-Б
14.
Романік Микола
10-В
15.
Приступа Уляна
8-А
16.
Баблюк Денис
10-А
17.
Стень Сергій
9-Б
18.
Майкут Христина
8-Б
19.
Черненко Марта
10-Б
20.
Комарова Олександра
11-В
21.
Панчишин Орест
11-Б
22.
Антощак Вероніка
10-А
23.
Гавронський Василь
7
24.
Голуб Анна
10-Б
25.
Панчишин Марко
11-Г
26.
Бойко максим
8-А
27.
Шепіленко Анастасія
10-А
28.
Піхоцький Максим
11-Б
29.
Сивак Аліна
11-А
30.
Дідик Роман
9-Б
31.
Соболєва Юлія
11-В
32.
Ткач Андрій
8-Б
33.
Скобельська Манола
8-А
34.
Козловський Денис
7
35.
Воробець Роман
9-В
36.
Братковська Ольга
10-Б
37.
Сущак Назар
9-Б
38.
Серетко Анастасія
8-А
39.
Прокоп’як Ірина
8-Б
40.
Бубняк Христина
11-А
41.
Руніч Василь
11-Б
42.
Сич Олексій
10-В
43.
Вільховий Назар
9-Б
44.
Толстіков Артем
8-Б
45.
Демків Станіслав
11-Б
46.
Марків Ростислав
8-Б
47.
Ваулін Павло
11-В
48.
Лукіянчук Дмитро
10-В
49.
Кормош Іван
11-Б
50.
Слива Роман
11-Б
51.
Дубовський Денис
9-Б
52.
Данилова Дарія
9-В
53.
Солтис Богдана
11-А
54.
Штибель Діана
8-Б
55.
Гентош Анастасія
7
56.
Степаненкова Тетяна
10-А
57.
Рудюк Володимир
11-Б
58.
Білий Сергій
11-А
59.
Онищук Софія
7
60.
Яблонський Андріан
9-Б
61.
Мул Олександр
8-Б
62.
Глушко Іван
7
63.
Толстяк Дмитро
8-А
64.
Пустовий Антон
11-Г
65.
Плескун Роман
8-А
66.
Кашуба Михайло
8-А
67.
Петрук Нікіта
8-А
68.
Гулевський Денис
9-Б
69.
Харжевський Петро
11-Б
70.
Махінка Денис
8-А
71.
Назарчук Роман
8-А
72.
Головко Юлія
11-В
73.
Піхоцький Максим
11-Б
74.
Поляк Марія
7
75.
Козак Катерина
9-Б
76.
Стасюк Денис
10-В
77.
Нагірна Ілона
11-В
78.
Озимок Дмитро
11-А
79.
Булах Єва
8-Б
80.
Панчишин Богдан
7
81.
Вовчак Романна
10-А
82.
Ніколаєв Дмитро
8-Б
83.
Мартиняк Юрій
10-В
84.
Малакі Олексій
8-А
85.
Яремчук Вадим
9-Б
86.
Безсмертна Олександра
8-Б
87.
Федун Юлія
7
88.
Буць Ян-Данило
7
89.
Губицький Олександр
10-В
90.
Балога Ярослав
9-Б
91.
Хоменець Олександра
8-А
92.
Самсонов Єгор
8-Б
93.
Васильків Катерина
10-А
94.
Мудрик Владислав
10-В
95.
Савчук Гліб
8-А
96.
Паневник Денис
11-Г
97.
Троян Станіслав
8-Б
98.
Шарабура Єгор
7
99.
Денега Артем
10-В
100.
Яремко Діана
9-В
101.
Галикін Данило
7
102.
Вовк Юрій
8-Б
103.
Іваночко Анастасія
9-В
104.
Трач Юлія
9-А
105.
Васічкін Юрій
10-Б
106.
Наумова Жанна
9-В
107.
Охоцький Назарій
8-А
108.
Кучинський Олександр
7
109.
Фроляк Валентина
10-Б
110.
Агаджанов Чінгіз
7
111.
Буртник Василь
9-Б
112.
Бекерська Юлія
10-А
113.
Іванів Вікторія
10-Б
114.
Мох Олексанра
7
115.
Руденко Ілля
11-Б
116.
Чудик Оксана
10-А
117.
Терета Валерія
10-А
118.
Прокопчук Крістіна
10-Б
119.
Качмарик Роман
10-А
120.
Гнелицька Олена
7
121.
Шмульська Ірина
10-Б
122.
Грабовський Руслан
11-Б
123.
Ільницький Олександр
10-Б
124.
Кушнірук Ілона
10-А
125.
Потерейко Артур
8-Б
126.
Сапуга Марко
8-А
127.
Дубовий Іван
7
128.
Лопачак Сергій
11-В
129.
Петрушко Вікторія
9-В
130.
Козак Богдан
10-В
131.
Гілевич Крістіна
9-А
132.
Андрухів Івнна
10-А
133.
Дяченко Олеся
8-Б
134.
Біда Назарій
11-В
135.
Хлань Максим
8-А
136.
 Кузьма Юрій
11-Г
137.
Сливинська Надія
11-В
138.
Никифорук Діана
8-Б
139.
 Дмитрук Вікторія
7
140.
Зуб Юрій
10-А
141.
Дола Кирило
10-В
142.
Яценко Василь
8-Б
143.
Повк Кароліна
8-А
144.
Калинчук Тимофій
10-В
145.
Слюсар Денис
9-Б
146.
Овчаренко Ангеліна
9-В
147.
Білійчук Андрій
10-В
148.
Гойда Яків
7
149.
Война Руслана
10-Б
150.
Хомик Назар
11-Г
151.
Пециляк Артур
8-Б
152.
Братікрва Дарія
11-В
153.
Фостяк Ольга
10-Б
154.
Попівняк Марко
8-А
155.
Штифанович Олександр
7
156.
Куртяк Богдан
11-Б
157.
Романенков Валерій
11-А
158.
Пазеняк Віталій
9-Б
159.
Дурдас Андрій
8-А
160.
Зелик Арсеній
7
161.
Вовк Ярина
10-А
162.
Сич Андрій
8-А
163.
Матвіїв Юрій
7
164.
Левченко  Владислав
11-Г
165.
Куля Дмитро
11-Г
166.
Ничик Яна
11-В
167.
Лях Ростислав
11-Б
168.
Харчук Назар
11-Б
169.
Тельмінов Данило
7
170.
Подчешинський Ілля
9-Б
171.
Данилюк Артем
10-В
172.
Слічний Степан
10-В
173.
Дмитришин Діана
9-В
174.
Гогсадзе Микола
10-В
175.
Міклош Вікторія
11-А
176.
Микитюк Максим
9-Б
177.
Бабіцька Вікторія
10-А
178.
Сидорук Вадим
11-Б
179.
Ковалик Софія
10-Б
180.
Добровольський Дмитро
9-В
181.
Дмитрійчук Дмитро
10-А
182.
Мота Денис
9-Б
183.
Чорний Михайло
8-А
184.
Шевчук Артем
11-Г
185.
Канака Мар»ян
11-А
186.
Шимков Михайло
10-В
187.
Тимофіїв Христина
10-А
188.
Гричан Ярослав
11-А
189.
Зайцев Віталій
11-Г
190.
Ковальчук Юрій
9-Б
191.
Канака Олег
11-А
192.
Ходор Владислава
9-В
193.
Андрухів Максим
10-Б
194.
Почапський Роман
9-А
195.
Дорофєєва Анна
11-В
196.
Прусак Руслан
9-В
197.
Солодуха Тетяна
11-В
198.
Децик Назар
11-А
199.
Рябоволова Вероніка
11-А
200.
Раделицький Юрій
9-Б
201.
Мельнійчук Вадим
10-В
202.
Конарева Анастасія
8-Б
203.
Караїм Максим
9-Б
204.
Горох Валентин
10-В
205.
Протасевич Михайло
7
206.
Гнідь Остап
9-В
207.
Козак Мар»яна
10-А
208.
Пилипенко Вікторія
10-Б
209.
Бондарєва Оксана
9-В
210.
Сулик Марія
9-А
211.
Бідний Мирон
10-В
212.
Галанчук Марта
11-А
213.
Пилипів Роман
9-А
214.
Смага Олена
11-А
215
Сікан Данило
10-Б
216.
Козак Станіслав
11-Г
217.
 Зубач Андрій
10-Б
218.
Лагеєвський Павло
8-Б
219.
Бойчук Олег
9-Б
220.
Пихайленко Софія
10-Б
221.
Дацюк Андрій
7
222.
Колосова Анастасія
11-В
223.
Винницький Василь
9-А
224.
Воронова Марія-Луїза
10-Б
225.
Боднар Михайло
9-А
226.
Панченяк Владислав
9-В
227.
Полащенко Павло
7
228.
Ільків Валентин
10-Б
229.
Сидоренко Юлія
10-А
230.
Семенов Дмитро
10-А
231.
Лавський Владислав
11-Г
232.
Кривич Олександр
11-А
233.
Семенюк Павло
9-Б
234.
Алпєєва Анастасія
10-А
235.
Гудзь Назар
11-А
236.
Сліпець Остап
9-Б
237.
Юзьвяк каріна
9-А
238.
Шмига Максим
9-В
239.
Драбінська наталія
11-А
240.
Тарновська Евеліна
9-А
241.
Посівнич Олег
9-В
242.
Наконечний Роман
10-В
243.
Данчі Софія
10-Б
244.
Мацола Дарина
9-А
245.
Білик Юрій
9-В
246.
Сваричевський Андрій
9-В
247.
Боднар Тарас
9-Б
248.
Радчук Владислав
10-В
249.
 Кропивник Микола
10-А
250.
Климишин Костянтин
9-В
251.
Хмелевський Віктор
10-В
251.
Шеремета Софія
9-А
251.
Томищ Марія
9-А
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види