ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Навчальні результати


Рейтинг учнів загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками річного оцінювання 2016/2017 навчального року (навчальні показники)

Місце за рік
Місце за І сем.
Прізвище учня
КРНД за рік
КРНД за І сем.
Відділення
Клас
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ
1
1
Савчук Марина
0,913
0,898
гандбол
11-в
2
3
Мокрик Мар'ян
0,889
0,866
футбол
9-б
3
2
Клещенко  Сергій
0,885
0,875
кульова стрільба
11-б
4
6
Фокащук Назар
0,875
0,861
футбол
9-б
5-6
9
Іванів Вікторія
0,873
0,851
додатковий контингент (художня гімнастика)
10-б
10
Санніков  Микола
0,843
сучасне п’ятиборство
8-б
7
11
Груша Микита
0,868
0,838
футбол
8-а
8
13
Яремко Діана
0,866
0,833
художня гімнастика
9-в
9-10
5
Попівняк Марко
0,863
0,863
футбол
8-а
15
Савчук Гліб
0,819
футбол
8-а
11
4
Комарова Олександра
0,861
0,866
стрільба з лука
11-в
12-13
20
Жеплінська Марта
0,860
0,798
веслування
10-а
29
Плескун Руслан
0,785
кульова стрільба
10-а
14-15
14
Кашуба Михайло
0,858
0,833
футбол
8-а
7
Назарчук Роман
0,853
футбол
8-а
16-17
22
Дринов Максим
0,845
0,796
кульова стрільба
11-б
23
Ваулін Павло
0,845
0,796
водне поло
11-в
18
32
Піхоцький  Максим
0,841
0,782
футбол
11-б
19-22
12
Черненко Марта
0,833
0,838
додатковий контингент (художня гімнастика)
10-б
21
Падошик  Анастасія
0,796
вільна боротьба
11-а
45
Демків  Станіслав
0,755
футбол
11-б
17
Данилова Дарія
0,810
легка атлетика
9-в
23
24
Сич Олексій
0,829
0,794
футбол
10-в
24
-
Клуннікова Ольга
0,828
-
сучасне п’ятиборство
8-б
25
46
Панчишин  Марко
0,825
0,755
бокс
11-г
26
26
Скобельська Манола
0,824
0,789
вільна боротьба
8-а
27-28
19
Сивак  Аліна
0,821
0,801
вільна боротьба
11-а
51
Чемердовська Едіта
0,750
вільна боротьба
11-а
29-31
16
Стень Сергій
0,819
0,815
футбол
9-б
27
Воробець Роман
0,787
водне поло
9-в
28
Іваночко Анастасія
0,787
художня гімнастика
9-в
32-34
43
Чаленко  Катерина
0,817
0,759
вільна боротьба
11-а
56
Олексів  Віталій
0,745
футбол
11-б
25
Паневник  Денис
0,792
сучасне п’ятиборство
11-г
35
33
Щерба  Вероніка
0,814
0,779
гандбол
8-б
36
40
Рябоволова Вероніка
0,813
0,769
вільна боротьба
11-а
37-38
42
Кузьма  Юрій
0,810
0,769
бокс
11-г
35
Реган Руслан
0,773
легка атлетика
9-б
39
41
Гойда Даниїл
0,806
0,769
фехтування
11-б
40
30
Лукіянчук Дмитро
0,803
0,785
футбол
10-в
41
36
Нестерук Олександр
0,802
0,773
футбол
11-б
42
18
Шостак Мар"яна
0,798
0,803
легка атлетика
10-б
43-44
121
Макар Соломія
0,794
0,685
додатковий контингент (художня гімнастика)
11-а
83
Баблюк Денис
0,719
кульова стрільба
10-а
45
54
Вільховий Назар
0,792
0,745
футбол
9-б
46
44
Пустовий  Антон
0,790
0,759
додатковий контингент (волейбол)
11-г
47
87
Слива  Роман
0,786
0,718
футбол
11-б
48
34
Мудрик Владислав
0,785
0,776
футбол
10-в
49
-
Хомутовський Вадим
0,779
-
футбол
8-а
50-51
101
Мороз  Вікторія
0,778
0,708
додатковий контингент (художня гімнастика)
11-а
49
Козловський  Денис
0,750
футбол
7
52
60
Майкут Христина
0,775
0,740
гандбол
8-б
53
37
Заставна Ірина
0,774
0,773
стрільба з лука
11-в
54
39
Дмитрук Вікторія
0,773
0,769
гандбол
7
55-58
75
Лавренчук  Анастасія
0,770
0,727
вільна боротьба
11-а
89
Демоненко Денис
0,718
водне поло
11-в
57
Бойко Максим
0,745
футбол
8-а
50
Малакі Олексій
0,750
футбол
8-а
59-61
68
Трач Юлія
0,769
0,731
кульова стрільба
9-а
70
Яремчук Вадим
0,731
футбол
9-б
53
Гентош Анастасія
0,745
фехтування
7
62
103
Руніч  Василь
0,766
0,708
футбол
11-б
63
48
Глушко  Іван
0,764
0,754
футбол
7
64
59
Махінка Денис
0,760
0,740
футбол
8-а
65-67
62
Сущак Назар
0,759
0,736
футбол
9-б
71
Прусак Руслан
0,731
вільна боротьба
9-в
55
Дубовський Денис
0,745
футбол
9-б
68-70
102
Солтис Богдана
0,758
0,708
велоспорт
11-а
58
Харжевський  Петро
0,741
футбол
11-б
90
Лопачак Сергій
0,718
водне поло
11-в
71-73
74
Козак Катерина
0,755
0,727
гандбол
9-в
63
Марків Ростислав
0,735
футбол
8-а
61
Мох Олександра
0,736
санний спорт
7
74-79
96
Кормош  Іван
0,750
0,713
футбол
11-б
47
Шмульська Ірина
0,754
стрільба з лука
 итр
72
Плескун Роман
0,730
кульова стрільба
8-а
38
Серетко Анастасія
0,770
фехтування
8-а
76
Хоменець Олександра
0,725
вільна боротьба
8-а
64
Петрусенко Артемій
0,735
водне поло
8-б
ДОСТАТНІЙ РІВЕНЬ
80-81
123
Бекерська Юлія
0,746
0,680
художня гімнастика
10-а
66
Калинчук Тимофій
0,732
футбол
10-в
82-87
73
Балух Ігор
0,745
0,727
водне поло
9-в
82
Сапуга Марко
0,721
футбол
8-а
65
Прокоп'як  Ірина
0,735
гандбол
8-б
155
Микитюк Назар
0,648
бокс
9-б
69
Пазеняк Віталій
0,731
футбол
9-б
100
Пазеняк Юрій
0,708
футбол
9-б
88-91
116
Панчишин  Орест
0,742
0,694
футбол
11-б
145
Біда Назар
0,657
водне поло
11-в
104
Нагірна Ілона
0,708
гандбол
11-в
52
Соболєва Юлія
0,750
стрільба з лука
11-в
92-93
110
Зуб Юрій
0,741
0,697
Веслування
10-а
113
Ібрагімов  Роман
0,694
футбол
7
94
105
Сливинська Надія
0,738
0,708
стрільба з лука
11-в
95
167
Шепіленко Анастасія
0,737
0,640
гірські лижі
10-а
96-97
85
Галикін  Данило
0,736
0,718
футбол
7
78
Гнелицька  Олена
0,722
гандбол
7
98
97
Грозний-Фіалковський Кіріл
0,735
0,711
фехтування
8-а
99
93
Романік Микола
0,732
0,715
футбол
10-в
100
67
Дубовий Іван
0,731
0,731
футбол
7
101
115
Бубняк Христина
0,730
0,694
велоспорт
11-а
102-106
120
Сулик Марія
0,727
0,685
кульова стрільба
9-а
86
Цюрпалевич Аліна
0,718
додатковий контингент (теніс)
9-а
81
Гулевський Денис
0,722
футбол
9-б
84
Гавронський  Василь
0,718
футбол
7
79
Панчишин Богдан
0,722
футбол
7
107-110
98
Братковська Ольга
0,724
0,711
гандбол
10-б
77
Голуб Анна
0,724
легка атлетика
10-б
124
Зубач Андрій
0,680
сучасне пятиборство
10-б
92
Губицький Олександр
0,715
футбол
10-в
111-112
109
Хомик  Назар
0,722
0,699
стрільба з лука
11-г
80
Винник Марія
0,722
вільна боротьба
9-а
113
160
Вовк Ярина
0,719
0,645
Кульова стрільба
10-а
114-117
94
Онищук Софія
0,718
0,713
фехтування
7
135
Готра Михайло
0,667
футбол
11-б
140
Куліков Ярослав
0,662
водне поло
11-в
107
Бондарук Марко
0,704
легка атлетика
11-г
118
91
Приступа Уляна
0,716
0,716
веслування на байдарках і каное
8-а
119-120
99
Винник Соломія
0,713
0,708
вільна боротьба
9-а
95
Ходор Марія-Владислава
0,713
легка атлетика
9-в
121-122
117
Хлань Максим
0,711
0,691
футбол
8-а
130
Васютик Денис
0,672
футбол
8-а
123-124
158
Солодуха Тетяна
0,710
0,648
легка атлетика
11-в
174
Дорофєєва Анна
0,634
легка атлетика
11-в
125
106
Поляк Марія
0,708
0,704
гандбол
7
126
189
Братікова Дарія
0,706
0,625
додатковий контингент (художня гімнастика)
11-в
127-128
119
Гінка Анна-Лаура
0,704
0,685
додатковий контингент (теніс)
9-а
108
Агаджанов Чінгіз
0,699
водне  поло
7
143
Тельмінов  Данило
0,657
футбол
7
130-131
139
Рудюк  Володимир
0,702
0,662
футбол
11-б
88
Головко Юлія
0,718
гандбол
11-в
132-135
126
Шеремета Софія
0,699
0,676
вільна боротьба
9-а
131
Дідик Роман
0,671
футбол
9-б
149
Тарновська Евеліна
0,653
кульова стрільба
9-а
132
Булачек Володимир
0,671
водне поло
9-в
136
122
Мартиняк Юрій
0,697
0,684
футбол
10-в
137
152
Чорний Михайло
0,696
0,652
футбол
8-а
138
157
Білий  Сергій
0,694
0,648
велоспорт
11-а
139
112
Гудзінський Вадим
0,693
0,697
футбол
10-в
140-141
137
Буць Ян-Данило
0,690
0,662
водне  поло
7
133
Шарабура Єгор
0,667
футбол
7
142-144
153
Андрухів Іванна
0,689
0,649
веслування
10-а
125
Замулянець Андрій
0,680
додатковий контингент (волейбол)
10-в
111
Война Руслана
0,697
сучасне п'ятиборство
10-б
145
118
Ткач  Андрій
0,686
0,686
вільна боротьба
8-б
146-147
156
Дмитришин Діана
0,685
0,648
гандбол
9-в
134
Петрушко Вікторія
0,667
гандбол
9-в
148
190
Степаненкова Тетяна
0,684
0,623
Веслування
10-а
149
141
Ничик Яна
0,683
0,662
гандбол
11-в
150
146
Скіпор Дмитро
0,679
0,657
вільна боротьба
11-в
151-153
181
Дудинський  Сергій
0,675
0,630
футбол
11-б
129
Денега Артем
0,675
футбол
10-в
128
Прокопчук Крістіна
0,675
легка атлетика
10-б
154-159
176
Колодяжна Анастасія
0,671
0,632
Кульова стрільба
10-а
200
Чекмак Андрій
0,611
вільна боротьба
9-в
127
Рибін Володимир
0,676
вільна боротьба
11-г
210
Дмитрійчук Дмитро
0,601
Кульова стрільба
10-а
136
Данча Софія
0,662
легка атлетика
10-б
138
Наумова Жанна
0,662
стрільба з лука
9-в
160-165
198
Козак Богдан
0,667
0,614
футбол
10-в
235
Музиченко Олексій
0,579
веслування
10-а
162
Ковалик Софія
0,645
додатковий контингент (художня гімнастика)
10-б
154
Осика Максим
0,649
водне поло
10-б
166
Толстіков  Артем
0,642
водне поло
8-б
208
Штифанович Олександр
0,602
футбол
7
166
165
Гудзий Святослав
0,663
0,644
кульова стрільба
11-б
167-173
151
Дурдас Андрій
0,662
0,652
футбол
8-а
159
Попик  Михайло
0,647
додатковий контингент (настільний теніс)
8-б
142
Троян  Станіслав
0,662
водне поло
8-б
177
 Гогсадзе Микола
0,632
бокс
10-в
147
Петрук Нікіта
0,657
футбол
8-а
168
Матвіїв Юрій
0,639
футбол
7
178
Протасевич Михайло
0,630
футбол
7
174-176
192
Гричан Ярослав
0,659
0,620
веслування на байдарках і каное
11-а
169
Юрін Ігор
0,639
фехтування
11-б
183
Фішер  Юрій
0,630
бокс
11-г
177-180
148
Безсмертна Олександра
0,657
0,657
додатковий контингент (художня гімнастика)
8-б
170
Самсонов Єгор
0,637
водне поло
8-б
186
Никифорук Діана
0,627
гандбол
8-б
172
Дацюк Андрій
0,634
футбол
7
181-180
244
Джура Орест
0,655
0,574
водне поло
11-в
182
Козак Станіслав
0,630
легка атлетика
11-г
183-184
144
Ковальчук Юрій
0,653
0,657
сучасне п'ятиборство
9-б
172
Бондарєва Оксана
0,634
гандбол
9-в
185
184
Дяченко Олеся
0,652
0,627
гандбол
8-б
186
188
Сидорук Вадим
0,651
0,625
футбол
11-б
187-188
150
Подчешинський Ілля
0,648
0,653
футбол
9-б
228
Шомко Василь
0,583
футбол
7
189
187
Грабовський Руслан
0,647
0,625
футбол
11-б
190
194
Васічкін Юрій
0,645
0,618
легка атлетика
10-б
191-192
-
Феоктістов Влад
0,642
-
водне поло
10-б
175
Охоцький Назарій
0,632
футбол
8-а
193-197
164
Міклош  Вікторія
0,639
0,644
вільна боротьба
11-а
224
Колесник  Юрій
0,593
кульова стрільба
11-б
191
Гойда Яків
0,620
фехтування
7
238
Полащенко Павло
0,574
водне поло
7
195
Федун  Юлія
0,616
сучасне п’ятиборство
7
198
220
Кушнірук Ілона
0,636
0,596
веслування
10-а
199-201
230
Юзьвяк Каріна
0,634
0,583
санний спорт
9-а
196
Караїм Максим
0,616
легка атлетика
9-б
199
Мазепа Михайло
0,611
легка атлетика
7
202-203
161
Алєксєєв Костянтин
0,632
0,645
водне поло
10-б
185
Ліщинський Володимир
0,627
водне поло
8-б
204-207
259
Смага Олена
0,631
0,556
санний спорт
11-а
225
Куртяк  Богдан
0,593
футбол
11-б
260
Харчук  Назар
0,556
футбол
11-б
193
Ільницький Василь
0,620
вільна боротьба
11-г
208-209
202
Мацола Дарина
0,630
0,606
вільна боротьба
9-а
226
Буртник Василь
0,588
футбол
9-б
210-211
219
Васильків Катерина
0,627
0,596
санний спорт
10-а
206
Булах Єва
0,603
стрільба з лука
8-б
212-213
217
Заяц  Тетяна
0,625
0,597
вільна боротьба
9-а
207
Зелик Арсеній
0,602
водне  поло
7
214-216
201
Антощак Вероніка
0,623
0,610
кульова стрільба
10-а
213
Білійчук Андрій
0,601
вільна боротьба
10-в
214
Толстяк Дмитро
0,598
футбол
8-а
217
179
Борисевич Яна
0,620
0,630
гандбол
9-в
218-220
180
Озимок  Дмитро
0,619
0,630
веслування на байдарках і каное
11-а
252
Погосян Антон
0,560
водне поло
11-в
249
Стасів Віктор
0,569
вільна боротьба
11-г
221-225
268
Качмарик Роман
0,618
0,544
веслування
10-а
221
Терета Валерія
0,596
веслування
10-а
153
Андрухів Максим
0,649
легка атлетика
10-б
216
Ніколаєв  Дмитро
0,598
бокс
8-б
225-226
197
Слюсар Денис
0,616
0,616
футбол
9-б
231
Гнідь Остап
0,583
водне поло
9-в
227
237
Алпєєва Анастасія
0,614
0,575
вільна боротьба
10-а
228
250
Повк Кароліна
0,613
0,564
вільна боротьба
8-а
171
Штибель Діана
0,637
легка атлетика
8-б
230-233
298
Романенков Валерій
0,611
0,519
велоспорт
11-а
243
Бабський Нестор
0,574
водне поло
11-в
248
Левченко  Владислав
0,569
бокс
11-г
218
Бас Денис
0,597
водне поло
9-в
234
204
Поріцький Ярослав
0,610
0,605
водне поло
10-б
235-236
234
Юришка Віталій
0,608
0,583
футбол
8-а
205
Бодоряк  Владислав
0,603
вільна боротьба
8-б
237
227
Канака  Мар’ян
0,607
0,588
велоспорт
11-а
238-239
229
Винницький Василь
0,606
0,583
додатковий контингент (триатлон)
9-а
209
Білик Юрій
0,602
вільна боротьба
9-в
240
236
Тимофіїв Христина
0,605
0,579
Вільна боротьба
10-а
241-242
264
Гілевич Крістіна
0,602
0,546
кульова стрільба
9-а
247
Сліпець Остап
0,569
стрільба з лука
9-б
243-244
212
Воронова Марія- Луїза
0,601
0,602
гандбол
10-б
222
Пихайленко Софія
0,596
гандбол
10-б
245
241
Раделицький Юрій
0,597
0,574
футбол
9-б
246-247
246
Фроляк Валентина
0,596
0,570
гандбол
10-б
233
Стасюк Данило
0,583
вільна боротьба
10-в
248
271
Сова Юрій
0,595
0,542
водне поло
11-в
249-251
256
Борисенко В'ячеслав
0,593
0,556
футбол
9-б
257
Ходукін Михайло
0,556
футбол
9-б
223
Овчаренко Ангеліна
0,593
гандбол
9-в
252
245
Куля  Дмитро
0,591
0,570
бокс
11-г
253-254
272
Фостяк Ольга
0,588
0,539
гандбол
10-б
255
Балог Ярослав
0,556
футбол
9-б
255-259
163
Лісовий Михайло
0,583
0,645
водне поло
10-б
261
Боднар Тарас
0,551
футбол
9-б
242
Семенюк Павло
0,574
легка атлетика
9-б
215
Мул   Олександр
0,598
водне поло
8-б
251
Яценко Василь
0,564
вільна боротьба
8-б
260-262
278
Кривич Олександр
0,579
0,537
велоспорт
11-а
262
Шевчук Артем
0,551
легка атлетика
11-г
263
Бідний Мирон
0,548
футбол
10-в
263-265
292
Колосова Анастасія
0,575
0,528
сучасне п'ятиборство
11-в
265
Дуняк  Юрій
0,546
вільна боротьба
11-г
203
Подлевський Ігор
0,605
водне поло
10-б
266-267
277
Драбінська  Наталія
0,571
0,537
санний спорт
11-а
266
Лавський Владислав
0,546
легка атлетика
11-г
268-270
304
Пилипенко Вікторія
0,570
0,509
додатковий контингент (художня гімнастика)
10-б
232
Горох Валентин
0,583
футбол
10-в
-
Лісовик Роман
-
футбол
10-в
271
283
Ткачук Даніела
0,569
0,534
вільна боротьба
8-а
272
258
Канака  Олег
0,567
0,556
велоспорт
11-а
273
294
Вовк  Юрій
0,564
0,525
вільна боротьба
8-б
274
279
Лях  Ростислав
0,563
0,537
футбол
11-б
275-276
302
Гудзь  Назар
0,560
0,514
велоспорт
11-а
291
Руденко Ілля
0,528
футбол
11-б
277-278
281
Бабіцька Вікторія
0,557
0,535
вільна боротьба
10-а
310
Шимков Михайло
0,504
вільна боротьба
10-в
279-280
287
Децик  Назарій
0,556
0,532
санний спорт
11-а
267
Свистіль Віталій
0,546
фехтування
11-г
281-282
254
Дола Кирил
0,553
0,557
вільна боротьба
10-в
293
Хмелевський Віктор
0,526
бокс
10-в
283-285
290
Бойчук Олег
0,551
0,528
футбол
9-б
239
Микитюк Богдан
0,574
бокс
9-б
295
Яблонський Андріан
0,523
футбол
9-б
286
274
Харковський Андрій
0,549
0,539
вільна боротьба
8-б
287-289
286
Галанчук Марта
0,548
0,532
веслування на байдарках і каное
11-а
288
Зайцев  Віталій
0,532
сучасне п’ятиборство
11-г
253
Вовчак Романна
0,557
Вільна боротьба
10-а
290-292
240
Микитюк Максим
0,546
0,574
бокс
9-б
296
Панченяк Владислав
0,519
водне поло
9-в
276
Шмига Максим
0,537
фехтування
9-в
293-297
280
Турецький  Сергій
0,544
0,537
додатковий контингент(волейбол)
11-г
316
Кропивник Микола
0,491
Веслування
10-а
269
Балацький Юрій
0,544
легка атлетика
10-б
273
Квіт Віктор
0,539
вільна боротьба
10-в
301
Пециляк Артур
0,515
водне поло
8-б
298
270
Федорко Захар
0,542
0,542
водне поло
9-в
299
309
Сікан Данило
0,539
0,504
футбол
10-в
300
303
Чудик Оксана
0,535
0,509
Вільна боротьба
10-а
301
285
Мота Денис
0,532
0,532
бокс
9-б
302-303
305
Наконечний Роман
0,531
0,509
футбол
10-в
289
Сличний Степан
0,531
футбол
10-в
304
284
Потерейко Артур
0,529
0,534
водне поло
8-б
305-309
317
Пилипів Олег-Роман
0,528
0,491
санний спорт
9-а
275
Сівко Георгій
0,537
бокс
9-б
306
Посівнич Олег
0,505
водне поло
9-в
307
Степанюк Віталій
0,505
водне поло
9-в
297
Толстой Богдан
0,519
водне поло
9-в
310
299
Онишкевич Катрін
0,526
0,518
стрільба з лука
10-б
311
314
Левкович  Мирослав
0,524
0,500
санний спорт
11-а
312
308
Зелених Катерина
0,522
0,504
вільна боротьба
10-а
313
300
Конарева Анастасія
0,520
0,515
легка атлетика
8-б
314
315
Боруцький Назар
0,519
0,495
легка атлетика
9-б
315-326
325
Савчин Володимир
0,514
0,463
веслування на б/к
9-а
321
Томищ Марія
0,486
вільна боротьба
9-а
317-318
313
Ільків Валентин
0,513
0,500
сучасне пятиборство
10-б
282
Ільницький Олександр
0,535
легка атлетика
10-б
319
318
Волос Денис
0,509
0,491
вільна боротьба
9-в
320
322
Яковлєв Микита
0,504
0,482
велоспорт
10-а
321-322
323
Данилюк Артем
0,500
0,482
футбол
10-в
328
Сваричевський Андрій
0,449
вільна боротьба
9-в
СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ
323-324
311
Боднар Михайло
0,495
0,500
фехтування
9-а
312
Красуля Ніка
0,500
вільна боротьба
9-а
325
320
Почапський Роман
0,491
0,486
додатковий контингент (дзюдо)
9-а
326
327
Нінець Роман
0,487
0,452
вільна боротьба
10-в
327
319
Шкребляк Петро
0,486
0,491
вільна боротьба
9-в
328
331
Потапчук Крістіна
0,480
0,431
бокс
11-в
329
329
Семенов Дмитро
0,469
0,443
санний спорт
10-а
330-331
324
Сарамака Дана
0,465
0,465
додатковий контингент (сноубординг)
10-б
333
Сидоренко Юлія
0,421
веслування
10-а
332
332
Мельнійчук Вадим
0,456
0,430
футбол
10-в
333
330
Климишин Костянтин
0,449
0,440
вільна боротьба
9-в
334
326
Фалес Крістіна
0,444
0,458
легка атлетика
9-в
335
335
Добровольський Дмитро
0,431
0,412
бокс
9-в
336
337
Ворона Олег
0,421
0,404
бокс
10-в
337
336
Возний Юрій
0,412
0,408
бокс
10-в
338
334
Козак Мар'яна
0,404
0,412
вільна боротьба
10-а
339
339
Радчук Владислав
0,368
0,346
бокс
10-в

 
Рейтинг класів загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками
2016/2017 навчального року  (навчальні показники)
Місце за рік
Місце за  І  сем.
Клас
Класний керівник
КРНД
річний
КРНД за   І сем.
Якість знань,% за рік
Якість знань,% за
 І  сем.
Успіш-
ність,% за  рік
Успіш-
ність,% за  
І  сем.
1
1
8-а
Фігурна І.Я.
0,737
0,717
74
67
100
100
2
3
11-б
Ваньо Б.Б.
0,724
0,682
54
54
100
100
3
4
11-в
Таранова Л.А.
0,710
0,67
47
48
100
100
4
2
7
Барабаш Н.Р.
0,701
0,683
70
55
100
100
5
6
11-а
Барабаш Я.М.
0,679
0,638
45
42
100
100
6
5
9-б
Шишкова Н.З.
0,663
0,643
28
28
100
100
7
8
11-г
Ковалишин Л.В.
0,657
0,632
26
21
100
100
8
9
8-б
Мацюх Г.Р.
0,656
0,626
42
31
100
100
9
7
10-б
Климків О.М.
0,642
0,635
24
21
95
93
10
9
10-а
Кондратюк А.В.
0,633
0,626
35
29
100
100
11
10
9-в
Собків К.С.
0,628
0,609
25
23
100
87
12
11
9-а
Задорожна І.І.
0,626
0,601
36
37
100
89
13
12
10-в
Фамуляк О.Я.
0,603
0,587
36
31
90
86
 
  
Рейтинг спортивних відділень загальноосвітньої школи-інтернату училища     
        за підсумками 2016/2017 навчального року (навчальні показники)
Місце за рік
Міс-це
за  І  сем.
Спортивне відділення
Старший вчитель
Навчальні показники
КРНД річний
КРНД за І сем.
Якість знань,% за рік
Якість знань,% за
 І сем.
Успіш-ність, % за рік
Успіш-ність, % за І сем.
1
3
Кульова стрільба
Коневич Р.В.
0,728
0,683
60
53
100
100
2
5
Дод. контингент
-
0,701
0,668
66
57
95
95
1
Стрільба з лука
Образцова Т.О.
0,69
60
50
100
100
4
Футбол
Родін О.Д.
0,676
56
53
100
99
3
2
Гандбол
Надич В.І.
0,696
0,686
43
50
100
100
4
7
Сучасне п’ятиборство
Роговенко Н.М.
0,686
0,649
40
22
100
89
5
6
Фехтування
Волкова В.Л.
0,667
0,655
50
50
100
90
6
9
Водне поло
Наумчик Є.Г.
0,645
0,622
29
25
100
100
7
8
Легка атлетика
Черних В.М.
0,643
0,628
20
17
100
100
8
10
Веслування
Поцюрко М.С.
0,639
0,597
33
33
100
100
9
10
Вільна боротьба
Раковський О.Г.
0,624
0,597
29
27
100
92
10
11
Велоспорт
Каргут А.С.
0,623
0,589
33
22
100
100
11
12
Санний спорт
Жидкова С.М.
0,588
0,553
11
11
100
100
12
13
Бокс
Леус О.І.
0,575
0,551
11
11
83
78
 
 
 Рейтинг виховних груп загальноосвітньої школи-інтернату училища
     за підсумками 2016/2017 навчального року (навчальні показники)
Місце за рік
Місце за І сем
Виховна група
Вихователь
Навчальні показники
КРНД за рік
КРНД
за
І сем.
Якість знань,% за рік
Якість
знань,% за І сем
Успіш-
ність,% за рік
Успіш-ність,% за І сем
1
1
2
-
0,748
0,727
73
63
100
100
2
4
5
-
0,708
0,657
53
37
100
100
3
3
3
Поважняк Л.В.
0,699
0,677
48
48
100
100
4
2
7
Дука Н.Б.
0,693
0,684
40
46
100
100
5
5
8
Петик І.М.
0,68
0,657
42
37
100
100
6
6
4
Мороз І.З.
0,635
0,622
52
50
100
89
7
7
1
Статкевич С.Т.
0,63
0,601
21
22
100
100
8
8
9
Волянюк С.М.
0,622
0,597
27
28
100
89
9
9
10
Черечина Х.І.
0,594
0,576
15
11
84
84
10
10
6
Замлинська Л.О.
0,589
0,561
14
9
100
95
 
  



 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види