ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Організація навчання


 С т р у к ту р а
2017/2018 навчального року
у загальноосвітній школі-інтернаті  спортивного профілю
КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури»
        
        НАВЧАЛЬНІ СЕМЕСТРИ
 
1 семестр  -        1 вересня   –   27 грудня
2 семестр  -        10 січня      –   25 травня
 
Державна підсумкова атестація
у  9  класах        -        28 травня – червень (за окремим розкладом)
у 11-х класах     -        28 травня – червень (за окремим розкладом)
  
Навчальні екскурсії і практика
для учнів  7, 8 і 10  класів    –    28 травня  – 9 червня 
 
Канікули та святкові перерви у навчальному процесі
Осінні канікули           -        30 жовтня   –  5 листопада    
Зимові канікули          -        28 грудня    –   9 січня,  19, 20  січня
Весняні канікули        -        19 березня  –  25 березня, 7 квітня, 30 квітня
Святкові дні                -        14 жовтня, 8 березня,  1,2,9 травня 
Великодня перерва    -        8,9 квітня 
 
Навчально-тренувальний процес під час навчального року триває безперервно з 1 вересня до 31 червня, у літній канікулярний період проводити у вигляді навчально-тренувальних зборів і змагань.




РЕЖИМ   РОБОТИ
КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної   культури»
на  2017/2018  навчальний   рік
 
 
ПОНЕДІЛОК
06.45  - 07.00              підйом, ранковий  туалет
07.00  - 07.45              сніданок
08.00  - 08.15              інформаційна  лінійка
08.20  - 13.15              уроки  для 7-го, 10-х, 11-х класів
08.20  - 14.05              уроки для 8-х, 9-х класів
13.20  - 14.05              обід для учнів 7-го, 10а, 11-х  класів
13.20 - 14.05               виховна  година для учнів  10б, 10в класів
14.15 - 15.00               виховна година для учнів 7-го, 10а, 11-х класів
14.15 - 15.00               обід  для учнів 8-х, 9-х, 10б, 10в класів
15.00  - 15.45              індивідуальні, групові, факультативні заняття та консультації
16.30  - 18.30              тренувальні   заняття
19.00  - 20.00               вечеря
20.00  - 21.30               самопідготовка
21.30  - 22.00               підготовка  до  сну, вечірній  туалет
22.00                            відбій
 
 
ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ПЯТНИЦЯ   (1  зміна  навчання)
06.45  - 07.00                підйом, ранковий  туалет
07.00  - 07.45                сніданок
08.00  - 11.15                1 – 4  уроки
11.30  - 14.00                 ранкові  тренувальні   заняття
14.00  - 15.00                 обід
15.00  - 17.00                 відпочинок,  самопідготовка
17.00  - 19.00                 вечірні  тренувальні   заняття
19.15  - 20.15                 вечеря
20.15  - 21.45                 самопідготовка
21.45  - 22.00                 підготовка  до  сну
22.00                              відбій
 
 
ВІВТОРОК,  СЕРЕДА,  ПЯТНИЦЯ  (2  зміна  навчання)
06.45  - 07.00                підйом, ранковий  туалет
07.00  - 07.45                сніданок
08.00  - 09.30                самопідготовка
09.30  - 12.00                ранкові  тренувальні  заняття
12.00  - 12.45                індивідуальні, групові  заняття та консультації  
12.30  - 13.15                обід
13.30 - 16.45                 1 – 4 уроки               
17.00 - 19.00                 вечірні  тренувальні  заняття
19.15 - 20.15                 вечеря
20.15 - 21.45                 самопідготовка
21.45 - 22.00                 підготовка  до  сну, вечірній  туалет
22.00                             відбій     
 
 ЧЕТВЕР
06.45  - 07.00               підйом, ранковий  туалет
07.00  - 07.45               сніданок
08.00 - 13.45                уроки  для учнів 7, 8-х, 9-х, 10-х, 11-х  класів
13.50 - 14.35                обід для учнів 7-го, 10-х класів
13.50 - 14.35                виховна година для учнів 8-х, 9-х класів
14.15 - 15.00                обід  для учнів 11-х класів
14.45 - 15.15                обід для учнів 8-х,9-х класів
13.50  - 15.00               індивідуальні, групові факультативні заняття та консультації
15.05  - 15.50               загальношкільні заходи
16.00  - 19.00               тренувальні  заняття
19.15  - 20.15               вечеря
20.15  - 21.45               самопідготовка
21.45  - 22.00               підготовка  до  сну,  вечірній  туалет
22.00                            відбій      
 
 
СУБОТА
06.45  - 07.00               підйом, ранковий  туалет
07.00  - 07.45               сніданок
08.00  - 11.15               1 – 4  уроки
11.30  - 13.45               тренувальні  заняття
14.00  - 15.00               обід
15.00  - 16.30               після обідній  відпочинок
17.00  - 18.30               тренувальні  заняття (за потребою),  дозвілля   
19.00  - 20.00               вечеря
20.00  - 22.45               відпочинок,  вільний  час
22.45  - 23.00               підготовка  до  сну
23.00                            відбій                     
 
 
НЕДІЛЯ
08.00  - 08.30              підйом,  ранковий  туалет
08.30  - 09.15              сніданок
09.15  - 10.15              вільний  час
10.15  - 13.00              самопідготовка, тренувальні  заняття   (за потребою)
13.30  - 14.30              обід
14.30  - 18.00              організоване   дозвілля
19.00  - 20.00              вечеря
20.00  - 21.45              вільний  час,  відпочинок, підготовка  до  уроків
21.45  - 22.00              підготовка  до  сну, вечірній  туалет
22.00                           відбій                  
 
 
ПРИМІТКА:
У  1  зміну   навчаються  і  тренуються:    8а, 9а,  10а,  11а, 11б класи
У  2  зміну   навчаються  і  тренуються:    7, 8б, 9б, 9 в, 9г, 10б, 10в, 11в  класи


РОЗКЛАД
уроків загальноосвітньої школи-інтернату училища у 1 семестрі 2017/2018 навчального року

 
 
7
9в
10а
10б
10в
11а
11б
11в
Понеділок
1
Географія
Біологія
Укр. мова
Фізика
Зарубіжна література
Інфор-матика
Географія
Англ. мова
Укр. мова
Алгебра
Хімія
Англ. мова
Геометрія
2
Геометрія
Хімія
Англ. мова
Англ. мова
Укр. мова
Фізика
Зарубіжна література
Алгебра
Біологія
Основи спож. знань
Укр. мова
Укр. мова
Інфор-матика
3
Фізика
Географія
Зарубіжна література
Алгебра
Укр. літе-ратура
Укр. мова
Інфор-матика
Право-знавство
Англ. мова
Географія
Геомет-рія
Укр. літе-ратура
Хімія
4
Алгебра
Укр. мова
Географія
Зарубіжна література
Фізика
Право-знавство
Біологія
Геометрія
Географія
Укр. мова
Інфор-матика
Хімія
Укр. мова
Англ. мова
Англ. мова
5
Інфор-матика
Зарубіжна література
Біологія
Мистецтво
Основи здоров'я
Географія
Фізика
Хімія
Алгебра
Англ. мова
Історія всесвітня
Геометрія
Англ. мова
Укр. мова
Укр. мова
6
Зарубіжна література
Англ. мова
Фізика
Географія
Алгебра
Укр. літе-ратура
Укр. мова
Географія
Геометрія
Фізика
Алгебра
Історія всесвітня
Укр. літе-ратура
7
 
Мистецтво
Хімія
Геометрія
Право-знавство
Трудове навчання
Укр. літе-ратура
 
 
 
Виховна година
Виховна година
Виховна година
8
Виховна година
 
 
 
 
 
 
Виховна година
Виховна година
Виховна година
 
 
 
Вівторок
1
Психол. спілкув.
Фізика
Алгебра
Право-знавство
Фізика
Географія
Англ. мова
Укр. мова
Укр. мова
Інфор-матика
Біологія
Астро-номія
Історія України
Англ. мова
2
Образотв. мистецтво
Інфор-матика
Геометрія
Фізика
Географія
Укр. мова
Фізика
Укр. літе-ратура
Інфор-матика
Англ. мова
Біологія
Історія України
Історія всесвітня
3
Англ. мова
Алгебра
Уроки сталого розвитку
Інфор-матика
Інфор-матика
Фізика
Право-знавство
Технології
Англ. мова
Хімія
Історія України
Біологія
Біологія
Укр. мова
4
Хімія
Геометрія
Інфор-матика
Трудове навчання
Англ. мова
Англ. мова
Трудове навчання
Інфор-матика
Право-знавство
Укр. літе-ратура
Укр. літе-ратура
Біологія
Біологія
Середа
1
 
Укр. мова
Основи здоров'я
Основи здоров'я
Історія України
Біологія
Геометрія
Історія України
Історія України
Історія України
Зарубіжна література
Фізика
Екологія
Фізика
2
 
Географія
Укр. літе-ратура
Укр. літе-ратура
Історія всесвітня
Історія України
Зарубіжна література
Алгебра
Основи спож. знань
Історія всесвітня
Біологія
Фізика
Захист Вітчизни
Фізика
3
 
Історія України
Історія України
Мистецтво
Укр. мова
Геометрія
Історія України
Укр. мова
Географія
Зарубіжна література
Географія
Екологія
Фізика
Екологія
4
 
Укр. літе-ратура
Історія всесвітня
Історія України
Укр. літе-ратура
Мистецтво
Біологія
Геометрія
Біологія
Основи спож. знань
Історія України
Зарубіжна література
Фізика
Зарубіжна література
 
 
7
10а
10б
10в
11а
11б
11в
Четвер
1
Англ. мова
Історія України
Біологія
Укр. мова
Фізика
Укр. літе-ратура
Зарубіжна література
Англ. мова
Алгебра
Історія всесвітня
Історія України
Інфор-матика
Геометрія
2
Біологія
Уроки сталого розвитку
Історія України
Алгебра
Укр. мова
Зарубіжна література
Інфор-матика
Історія України
Фізика
Право- знавство
Укр. мова
Геометрія
Укр. мова
Англ. мова
3
Фізика
Географія
Зарубіжна література
Хімія
Укр. літе-ратура
Інфор-матика
Історія всесвітня
Історія всесвітня
Укр. мова
Англ. мова
Геометрія
Укр. мова
Історія всесвітня
4
Алгебра
Англ. мова
Англ. мова
Геометрія
Хімія
Фізика
Укр. літе-ратура
Зарубіжна література
Історія україни
Укр. мова
Астрономія
Історія України
Укр. літе-ратура
5
Геометрія
Зарубіжна література
Укр. мова
Фізика
Історія всесвітня
Алгебра
Хімія
Історія спорту
Біологія
Геометрія
Англ. мова
Укр. літе-ратура
Економіка
Укр. мова
6
Трудове навчання
Укр. мова
Історія всесвітня
Біологія
Алгебра
Хімія
Фізика
Алгебра
Англ. мова
Історія спорту
Захист Вітчизни
Економіка
Алгебра
7
Укр. мова
Фізика
Трудове навчання
Англ. мова
Геометрія
Історія всесвітня
Біологія
Укр. мова
Історія спорту
Алгебра
Економіка
Алгебра
Захист Вітчизни
8
 
Виховна година
Виховна година
Виховна година
Виховна година
Виховна година
Виховна година
 
 
 
 
 
 
П'ятниця
1
Історія всесвітня
Хімія
Хімія
Біологія
Географія
Біологія
Мистецтво
Фізика
Технології
Художня культура
Англ. мова
Менедж-мент
Англ. мова
2
Музичне мистецтво
Біологія
Фізика
Англ. мова
Біологія
Основи здоров'я
Англ. мова
Фізика
Хімія
Історія України
Менедж-мент
Біохімія
Менедж-мент
3
Біологія
Трудове навчання
Географія
Географія
Англ. мова
Англ. мова
Основи здоров'я
Англ. мова
Захист Вітчизни
Технології
Біохімія
Англ. мова
Біохімія
4
Хімія
Англ. мова
Англ. мова
Основи здоров'я
Англ. мова
Мистецтво
Географія
Біологія
Географія
Біологія
Технології
Захист Вітчизни
Технології
Субота
1
Зарубіжна література
Інфор-матика
Алгебра
Укр. літе-ратура
Трудове навчання
Хімія
Алгебра
Укр. літе-ратура
Художня культура
Фізіологія
Англ. мова
Психоло-гія
Захист Вітчизни
2
Англ. мова
Алгебра
Укр. літе-ратура
Хімія
Інфор-матика
Алгебра
Англ. мова
Фізіологія
Укр. літе-ратура
Фізика
Захист Вітчизни
Зарубіжна література
Людина і світ
3
Укр. літе-ратура
Геометрія
Інфор-матика
Зарубіжна література
Хімія
Англ. мова
Геометрія
Художня культура
Фізика
Захист Вітчизни
Укр. літе-ратура
Англ. мова
Психоло-гія
4
 
Основи здоров'я
Укр. літе-ратура
Геометрія
Інфор-матика
Зарубіжна література
Геометрія
Хімія
Захист Вітчизни
Фізіологія
Укр. літе-ратура
Психоло-гія
Технології
Англ. мова
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види