54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Методична декада


Підсумки методичної декади 2023/2024 н.р.

З 26 лютого по 5 березня 2024 р. в коледжі проходила методична декада «Шляхи стимулювання позитивного ставлення до навчання».
Проведенню методичної декади передувала певна робота: був розроблений план проведення декади, визначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків у рамках визначеної теми, були проведені методичні консультації і подано рекомендації для успішного проведення відкритих уроків та позакласних заходів.


Важливим елементом у проведенні методичної декади став теоретичний семінар «Методика організації освітнього процесу сучасної молоді»» проведений вчителем фізики Барабаш Я.М.


    В приміщенні бібліотеки коледжу  було проведено тиху акцію вшанування пам’яті Небесної сотні «Ангели пам’яті» з учнями 8-б класу (бібліотекар  Мартинова І.Ю. та вчитель історії Мокрецька І.М.)


Лекція «Заповіт героїв» проведена для учнів 9-в кл. (бібліотекар МартиноваІ.Ю. та вчитель фізики Барабаш Н.Р.).) в читацькому клубі обласної дитячої бібліотеки перегукувалася із тематикою методичної декади.


Вікторина з хімії «Медове щастя» проведена вчителем хімії Фамуляк О.Я. у 9-б класі.



Вчителем української мови Мацюх Г.Р. було проведено круглий стіл на тему «Роль мовно-комунікативної компетентності сучасного педагога у формуванні культури мовлення учнів».


Впродовж декади вчителями проведено низку відкритих уроків та  позакласних заходів.
Урок математики 9 В клас «Повторення та узагальнення графіків функцій» (вчитель Юрчишин О.Г.)



Урок-реквієм 11-клас (вчитель Ковалишин Л.Г.) «Ніч перед боєм»


Урок-квіз у 8-Б та 11-Г кл. (вчителі Мокрецька І.М. та Ковалишин Л.В.) «З Україною в серці». 



Мовно-історичний квест до Дня Соборності України «З Україною в серці» в 11-В класі (вч. Климків О.М. і Мокрецька І.М.)



 В рамках методичної декади проведено огляд-конкурс навчальних кабінетів. Презентація методичних та дидактичних напрацювань педагогічними працівниками показала, що педагоги постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня. Матеріали змістовні, естетично оформлені, широко використовуються у роботі інноваційні технології.
 Кращими кабінетами визнано кабінет географії (зав. кабінетом Ваньо Б.Б.) і кабінет фізики (зав. кабінетом Барабаш Н.Р.). Додатково відзначено кабінет історії (зав. кабінетом Мокрецька І.М.)за напрацювання цікавого методичного матеріалу.
 Підсумки методичної декади були проведені заступником директора з навчальної роботи Кучабською Л.М. Вона відзначила, що всі складові методичної декади: теоретичний курс, семінар, де відпрацьовувалися окремі аспекти при проведенні відкритих уроків і самі відкриті уроки були проведені на належному науково-методичному рівні. 




Підсумки методичної декади 2022/2023 н.р.





Підсумки методичної декади 2019/2020 н.р.

З 10 по 20 лютого, під керівництвом вчителя математики, голови методичного об’єднання фізико-математичного циклу Львівського коледжу спорту Задорожної Ірини Іванівни, проходила методична декада «Реалізація сучасних освітніх технологій у роботі по розвитку творчих здібностей учнів». Протягом десяти днів  проводилися відкриті  уроки та різні заходи, на яких наші педагоги поділились здобутками і методами застосування нових освітніх технологій на різних етапах уроку і в позаурочний час.  



Методичну декаду відкрила Задорожна І.І., яка ознайомила колег про план заходів і продемонструвала форми і методи сучасних технологій, які наші педагоги застосовують у своїй практиці. 




Вчитель хімії Фамуляк Оксана Ярославівна поділилась своїм досвідом у здійсненні особистісно-орієнтовного навчання і показала різновиди сучасних підходів, які вона використовує при вивченні хімії.



Вчитель математики та інформатики Кобилецька Ольга Іванівна провела майстер-клас «Метод проектів», повідомила про участь і успіхи учнів 9-их класів у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет».




Вчитель фізики Барабаш Ярослав Михайлович провів цікавий тренінг «Використання блочно-модульного навчання на уроках фізики та технологій».



Цікаво і пізнавально пройшов педагогічний тренінг "Основні маркери у роботі з профілактики булінгу в учнівському колективі", який, за проханням  Задорожної І.І., провела професійна психологиня Мирослава Дивчук.





Упродовж декади у творчу атмосферу занурились не лише педагоги, а й учні навчального закладу. Цікаво і пізнавально пройшла презентація книги Романа Пляцка та Ольги Збожної «Іван Пулюй: «Лампаду одні другим передадуть» для учнів 10-Б і 9-А класів, яку провела почесний професор Тернопільського національного економічного університету, дійсний член наукового товариства ім Т.Шевченка Ольга Збожна. 



Змістовно і натхненно провели час учні 9-А і 10-Б класів з директором Катехитичної школи Св. Йосафата при церкві Св.Андрія Уляною Стецків-Тимчук, відзначаючи всесвітній рік Біблії.




До Міжнародного дня рідної мови учні 8-А класу разом з класною керівничкою Ольгою Кобилецькою  взяли участь у літературно-мистецькому святі «Мовні посиденьки», яке відбулося у читальній залі книгозбірні закладу.




Під час методичної декади були проведені такі відкриті уроки:

Історія України / Історія спорту. Бінарний урок «Спорт в житті видатних українців. Життєві пазли Романа Шухевича» (вч. Клемба Л.Ю. , Вацеба О.М.).




- Українська мова. Урок-узагальнення з теми «Прислівник» з учнями 7-го класу у формі - заочна екскурсія до Львівського історико-краєзнавчого музею (вч.Шишкова Н.З.).




- "Фізичні та хімічні явища". 7 клас. Проблемно пошуковий урок (вч.Фамуляк О.Я.)




Всесвітня історія. Урок-дослідження на основі візуальних джерел "Диктатори 30-х. Політичний портрет" (вч. Клемба Л.Ю.).




На завершення методичної декади був проведений огляд-конкурс навчальних кабінетів, за підсумками якого переможцями стали:
- Кабінет української мови та літератури №27 (зав. кабінетом Шишкова Н.З.); 
- Кабінет хімії №42 (зав. кабінетом Фамуляк О.Я.).
Додатково відзначено кабінети:
- географії №38 (зав. кабінетом Фігурна І.Я.); 
- математики №36 (зав. кабінетом Задорожна І.І.);
- біології №21 (зав. кабінетом Таранова Л.А.). 








Підсумки методичної декади 2018/2019 н.р.

 
   З 18 до 28 лютого  у Львівському училищі фізичної культури проходила методична декада на тему: «Творче використання методу проектів у навчально-виховному процесі та результативність цієї роботи». Основними завданнями проведення декади є розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрація та обмін педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження в практику передового педагогічного досвіду.


   Педагоги закладу мали можливість підвищити свій професійний рівень під час майстер-класу вчителя Барабаша Я.М. «Створення навчального проекту засобами інформаційних технологій».



   Педагогічний практикум «Проект – ефективна технологія вивчення української мови та літератури та англійської мови» провели вчителі Шишкова Н.З. та Собків К.С., які познайомили присутніх з кращими проектами, створеними учнями під час вивчення окремих тем з цих дисциплін.





У ході проведення декади цікавим був педагогічний тренінг, проведений вчителем Фігурною І.Я., під час якого педагоги отримали інформацію про сучасні форми самоосвіти вчителя та майстер-класи підвищення кваліфікації,  де і як може займатись самоосвітою сучасний педагог.





Упродовж декади у творчу атмосферу занурились не лише педагоги, а й учні навчального закладу. Десятикласники у рамках проекту «Україна починається з тебе» мали приємну нагоду поспілкуватись із кандидатом на пост Президента України, колишнім випускником нашого закладу – Русланом Кошулинським.  До Міжнародного дня рідної мови учні 9-Б,В класів створили флешмоб, а учні 7-9 класів проявили свою акторську майстерність, змагаючись у конкурсі патріотичної поезії. Свою творчість та інтелект демонстравали команди 10-В ТА 10-Г класів під час історичних дебатів на тему: «Крути – перемога чи поразка?». В інтелектуальному поєдинку десятикласники продемонстрували блискучі знання з історії України, уміння вести дискусію, переконувати свого опонента, поважати чужу думку, а найголовніше – учасники команд довели всім присутнім свою небайдужість до того, що відбувалось і сьогодні відбувається в Україні.
   Під час методичної декади були проведені такі відкриті уроки:
- Відкритий урок з географії у 8-a кл. «Ландшафтне натхнення» (вч. Ваньо Б.Б.)





- Історичні дебати «Крути – перемога чи поразка, подвиг чи трагедія?»,
10-в та 10-г кл. (вч. Клемба Л.Ю.)







- Відкритий урок з англійської мови «Видатні люди. Їх вплив на молодь»
у 8-Б кл. (вч. Климків О.М.)





- Відкритий урок з алгебри «Тригонометрична функція» 
у 10-Г кл. (вч.Стасишин У.І.)





- Відкритий урок з української літератури «Л.Костенко «Крила»
у 7 кл. (вч.Шишкова Н.З.)





- Відкритий урок з алгебри «Тотожні перетворення виразів, що містять квадратні корені» у 8-А кл. (вч.Качкевич Л.Г.)





Відкритий урок  з хімії «Кока-кола: шкода чи користь»
у 10-Г кл. (вч. Фамуляк О.Я.)





 На завершення методичної декади був проведений огляд-конкурс навчальних кабінетів, за підсумками якого переможцями стали:
- Кабінет географії №28 (зав. кабінетом Ваньо Б.Б.) 


- Кабінет української мови та літератури №27 (зав. кабінетом Шишкова Н.З.)
 



Додатково відзначено кабінети:
- географії №38 (зав. кабінетом Фігурна І.Я.); 

- правознавства №24 (зав. кабінетом Кондратюк А.В.);


- біології №21 (зав. кабінетом Таранова Л.А.) 



Підсумки методичної декади 2017/2018 н.р.


     Цьогорічна методична декада проходила в училищі з 19 лютого по 1 березня 2018р. під гаслом «Креативна освіта – умова розвитку творчої особистості». Під час методичної декади були проведені такі заходи:
1. Інноваційні сценарії сучасних уроків. Відкриті уроки вчителів-предметників з елементами креативності.
2. Педагогічна конференція «Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку людини».
3. Практичний семінар «Дистанційне навчання – вимога сучасності».
4. Педагогічний тренінг «Використання міжпредметних зв’язків як важливий фактор підвищення активності навчання».
5. Майстер-клас «Світові тенденції сучасної освіти».
6. Лекція «Складові креативності». Психологічне дослідження щодо креативності учнів.
7. Захист міні-проектів «Театри мого міста», «Моя вулиця». Конкурс на кращу театральну афішу.
8. Музейні уроки.
9. Огляд-конкурс навчальних кабінетів.

Педагогічна конференція «Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку людини» (доповідач вч. Мірка З.М.)
 



«Складові креативності» - лекція психолога Наконечної О.П.




Практичний семінар «Дистанційне навчання – вимога сучасності»
(вч. Мацюх Г.Р., вч. Барабаш  Я.М.)







Педагогічний тренінг «Використання міжпредметних зв’язків як важливий фактор підвищення активності навчання»
(вч. Шишкова Н.З.)

Майстер-клас «
Світові тенденції сучасної освіти» (вч. Фігурна І.Я.) 



Відкритий урок-дослідження з української літератури у 9-б кл. «Катерина. Вічна тема матері і сина. Романтичний тип втілення теми жіночої долі» (вч. Мацюх Г.Р.)









 
Відкритий урок-реквієм з історії України у 10-б кл. «Голодомор 1932-1933. Геноцид українського народу» (вч. Лозинський Б.І.)









Відкритий урок-рольова гра з біології у 9-в кл. «Генетика людини» (вч. Таранова Л.А.)












 
Відкритий урок-практикум з фізики у 8-б кл. «З’єднання провідників» (вч.Барабаш Я.М.)









Відкритий урок-подорож з географії у 10-б кл. "Індія - країна контрастів" (вч. Ваньо Б.Б.)







Відкритий урок-гра у 9-г кл. "Математичний калейдоскоп"
(вч. Стасишин У.І.)


 

 




Відкритий урок з фізіології спорту у 10-б кл. «Біоенергетика руху» (вч. Горбунова В.І.)


Інтегрований музейний урок біології та економіки у 9-в кл.  "Вплив мутагенних факторів на організм людини"
(вч. 
Таранова Л.А., Фігурна І.Я.)












За підсумками огляду-конкурсу навчальних кабінетів 
переможцями стали:
1. кабінет англійської мови №26 
(зав. кабінетом Климків О.М.)


2. кабінет української мови та літератури 
(зав. кабінетом Мацюх Г.Р.)
 
Також додатково відзначено кабінети:
- правознавства (зав. кабінетом Кондратюк А.В.);
- географії (зав. кабінетом Фігурна І.Я.);
- інформаційно-комунікаційних технологій (зав. кабінетом Барабаш Я.М.).



Підсумки методичної декади 2016/2017 н.р.
З 23 лютого по 06 березня 2017р. в училищі проходила методична декада на тему «Акмеологія і аксіологія - нові акценти в інноваційному освітньому просторі»,  під час якої були проведені такі заходи:
1. Інноваційні сценарії сучасних уроків. Тиждень відкритих уроків.
2. Методичний практикум для педагогів, які атестуються «Комплексне портфоліо - як форма відображення продуктивної технології навчання».
3. Майстер-клас «Вчительська презентація як засіб модернізації змісту освіти».
4. День соціального дослідження, вивчення стилів навчання учнів. Створення психологічного портрету класів.
5. День допомоги молодим педагогам. Методичні рекомендації покращення ефективності уроку.
6. Провідні освітні технології  сучасності. Оn-line сервіси. Методика ХХІ ст. «Перевернутий клас». Змішане навчання як технологія індивідуалізації в загальну освіту. Організація пізнавальної діяльності учнів в системі перевернутого класу.
7. Емпаурмент-педагогіка в дії. День проектних технологій. Конкурс на кращий учнівський проект. Робота з обдарованими учнями.
8. День музейного уроку.
9. День самоврядування.
10. Підсумки конкурсу на кращу інтернет-презентацію класу.
11. Огляд-конкурс навчальних кабінетів. Звіт педагогів, що атестуються на робочих місцях.
12.Зустріч з головним бухгалтером ЛОІППО п. Вірою Олегівною Сухінською на тему «Заробітна плата педагога – система нарахування».
13. День змішаного навчання та апробації новітніх педагогічних технологій.
14. День проблемно-наукового дослідження.
  15. Психосоціальна концепція розвитку особистості. Психологічний супровід конфліктних ситуацій на уроці. Мить істини. Роль методичної ради училища.

Впродовж декади вчителями проведено низку відкритих уроків

Урок хімії 11-В клас "Хімія у побуті" (вч. Фамуляк О.Я.)

























Урок алгебри 7 клас "Лінійна функція" (вч. Задорожна І.І.)
Фотосупровід 
www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Vidkrytyi_urok_alhebry_vch_Zadorozhna_I.html

























Урок алгебри 11-В клас "Застосування похідної у прикладах і задачах" (вч.Стасишин У.І.)

























Урок географії 7 клас "Антарктида - материк таємниць і загадок (урок-полярна експедиція)" (вч.Фігурна І.Я.)
www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Vidkrytyi_urok_heohrafii_vch_Fihurna_I.html

























Урок історії України 10-А клас "Уроки державотворчих процесів" (вч.Кондратюк А.В.)

























Важливим елементом у проведенні методичної декади став майстер-клас «Вчительська презентація як засіб модернізації змісту освіти», проведений вчителями Фігурною І.Я.,
Кондратюк А.В
., Стасишин У.І. та Фамуляк О.Я.
Вчителем Фігурною І.Я.  проведений методичний практикум для педагогів, які атестуються «Комплексне портфоліо - як форма відображення продуктивної технології навчання», день допомоги молодим педагогам, були розроблені методичні рекомендації покращення ефективності уроку, представлені та обговорені різні форми контролю знань.
Фотосупровід www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Maister_klas_Vchytelska_prezentatsiia.html

























Також було проведено семінари про актуальність використання вчителями провідних освітніх технологій сучасності.
1. "Оn-line сервіси" (доповідач вч.Кондратюк А.В.)


































































2.Методика ХХІ ст. «Перевернутий клас». Змішане навчання як технологія індивідуалізації в загальну освіту
(доповідач вч.Фігурна І.Я.)





















































































Вчителями закладу  в рамках методичної
декади проведено «День музейного уроку».
Музейний урок «Таємна аптека» (пл.Соборна, 1), 8-А кл. (вч. Фігурна І.Я.)






















Перегляд фільму 
«Гіркі жнива» учнями 10-Б кл.
(вч.
Климків О.М.) та 10-В кл. (вч.Фамуляк О.Я.) 




Уроки самоврядування:
1. «Хімічні властивості солей» (Груша М., Назарчук Р., 8-А кл., вч. Мукалова Н.І)





2. «Практичні задачі з екології» (Савчук М., 11-В кл., вч. Таранова Л.А.)



3. «Великі європейські стилі» (Бондарєва О.9-Б кл., вч. Ваньо Б.Б.)

























У програмі методичної декади був проведений конкурс на кращу інтернет-презентацію класу. Журі конкурсної комісії у складі: Кобилецької О.І. – голови, яка розробила критерії оцінювання (зміст, інформація про навчальні результати учнів та їх спортивні досягнення, позакласні заходи, дизайн, оригінальність ідеї), Заплатинської  О.Б., Стрижик Т.З. та творчої групи студентів ІІІ курсу училища, яку очолювали Леус Степан та Аржанова Анастасія визначили п’ятірку кращих:
І. 8-А (кл.кер. Фігурна І.Я.) – 47 балів;
ІІ. 10-А (кл.кер. Кондратюк А.В.) – 45 балів;
ІІІ. 11-В (кл.кер. Таранова  Л.А.) – 36 балів;
IV. 9-В (кл.кер. Собків К.С.) – 31 бал;
V. 11-А – (кл.кер. Барабаш Я.М.) - 22 бали.
За оригінальність ідеї відзначено презентацію 10-Б класу (кл.кер. Климків О.М.).
Посилання на презентації ufk.lviv.ua/ua-study-sub-presentation-year-2016_2017.html.

     За підсумками огляду-конкурсу навчальних кабінетів визначено кращі кабінети училища:
1. Кабінет правознавства (зав. кабінетом Кондратюк А.В.).
Презентація вчительського блогу (див. за посиланням annkond.blogspot.com/p/blog-page_74.ht)

2. Кабінет географії (зав. кабінетом Фігурна І.Я).

3. Кабінет біології (зав. кабінетом Горбунова В.І.).

Додатково відзначено вч. Стасишин У.І. за розробку диференційованих завдань з алгебри та геометрії, видання посібника «Практичні завдання з інформатики».

Вч. Мачайло О.В. відзначено за напрацювання системи дидактичних матеріалів до інтегрованого курсу «Мистецтво».

Зустріч з головним бухгалтером ЛОІППО п. Вірою Олегівною Сухінською на тему «Заробітна плата педагога – система нарахування»









Педагогічний практикум "Психосоціальна концепція розвитку особистості. Психологічний супровід конфліктних ситуацій на уроці. Мить істини". Доповідач - Фігурна І.Я.





 Під час заходу були представлені результати соціологічного дослідження учнів училища.




Підсумковий аналіз учнівських анкет проводили учні 11-В класу








Заходи на тему «Емпаурментпедагогіка в дії»: День проектних технологій. Робота з обдарованими учнями. Проведений конкурс на кращий учнівський проект.
Кращими проектами визнано:
 «Театр «Березіль» та діяльність Леся Курбаса» учня 11-Б Клещенка С., вчитель Мацюх Г.Р.,
Проект з укр. літ. «Загадковий світ Гуцульщини в повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків» уч. 10-А Баблюка Д., Дмитрійчука Д., вч Шишкова Н.З.,
«Допінг - шлях до перемоги або до поразки?» уч. 10-Б Андрухіва М., вч. Горбунова В.І. (див. за посиланням ufk.lviv.ua/ua-study-sub-Uchnivski_proekty.html),
«Напрямки роботи кінно-спортивної бази м.Кузнєцовськ Рівнен. обл. Вплив допінгів на тварин» уч.7 кл. Протасевича М., вч. Горбунова В.І.,
«Повстання у Львові ЗУНР» учнів 10-б кл. Шмульської І., уч. 10-А Качмарика Р., вч. Кондратюк А.В.
«Голокост у Львові», уч.11-В Іванченко В., Бубен І., вч. Кондратюк А.В. – відзначений організацією «Наше коріння» (Польща), організованого музеєм «Галіція» в Кракові.,
«Косів - край звідки я родом» уч. 9-Б Фокащука Н., вч. Фігурна І.Я.,
 «Європейська інтеграція. Європейський Союз» уч. 10-А Плескуна  Р., вч. Фігурна І.Я.,
«Ілон Маск. Людина, яка змінила індустрію» уч. 11-Б Гойди Даниїла,  вч. Фігурна І.Я.,
 «Історія успіху Mc Donald» учениці 11-В Савчук М., вч. Фігурна І.Я.,
«Історія створення компанії  «Washburn» уч. 11-Б  Клещенко С., вч. Фігурна І.Я.,
«Міста, що підлягають перейменуванню в Україні»  уч. 8-А Грозного – Фіалковського К., вч.Фігурна І.Я.,
 «Великі європейські стилі в архітектурі» уч. 10-А Качмарика Р., Семенова Д., вч. Ваньо Б.Б.,
«Вчимося віршувати англійською. Я - поет», 7, 8, 9 класи, вч. Собків К.С.
День проблемно-наукового дослідження:
«Швидкість танення льодового покриву в Антарктиді та його глобальні наслідки» вч. Фігурна І.Я.
«Антидопінгова    грамотність.    Фізіологія    спорту».     вч.   Горбунова В.І.
 
За підсумками методичної декади  був створений Кобилецькою О.І. інтернет-супровід усіх заходів на сайті училища, Фігурною І.Я., Мачайло О.В. оформлений методичний стенд.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент













History of Ukrainian State


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види