Вільна боротьба : Учні Львівського коледжу спорту - переможці всеукраїнського меморіалу Ігора Первачука з боротьби

У Львові 25 лютого 2023 р. відбувся ХІ всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті майстра спорту міжнародного класу Ігора Первачука.
 Серед дівчат віком до 15 років переможницями турніру стали учениці Львівського коледжу спорту семикласниця Марина Модна, восьмикласниці Валерія Станчева, Іванна Лук'яненко, Аріна Єфстаф'єва, Олександра Малкова, дев'ятикласниці Ангеліна Бондаренко і Христина Демчук.
 Друге місце посіли Юлія Голговська і Соломія Петрів - обидві 7 клас.
 Треті місця вибороли восьмикласниці Камілла Дорогі і Карина Царюк.
 Серед хлопців цієї вікової категорії рівних не було семикласникам Олександру Гаврилківу та Сергію Данилевичу, учневі 8 класу Назару Мусензовому.
 Другі місця посіли Нікіта Черніюк (8 кл.) та Олексій Хіміч (9 кл.).
 На третю сходинку нагородного подіуму піднялися Сергій Свирида (8 кл.) і Дмитро Шведа (9 кл.).
 Серед юніорів віком до 20 років переміг учень 11 класу Єгор Горох. Його однокласники Віталій Мухутдінов посів ІІ місце, а Руслан Кіт і Тимур Галушка - третє. Також третім став студент І курсу Владислав Степчук.
 Примітка: Ігор Первачук (1964 - 2008) - вихованець Львівського спортінтернату (сьогодні Львівський коледж спорту), майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіон світу та Європи, переможець Кубка світу серед юніорів.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»