Вільна боротьба : Вихованки коледжу Юлія Ткач, Оксана Лівач, Катерина Зелених - переможниці Кубка світу з боротьби

У м.Коралвілль (США) 10-11 грудня 2022 р. відбувся Кубок світу з жіночої боротьби.
 Ці престижні світові змагання носили командний характер і зібрали найсильніші борцівські команди світу за результатами останнього світового чемпіонату: Японію, США, Китай, Монголію, Україну та збірну світу, що складалася з борчинь інших країн.
 На груповому етапі у суперники українкам дісталися команди Японії та Монголії. Збірна України у першій зустрічі перемогла Монголію 7:3 та звела матч унічию 5:5 з японками. Японки і монголки також розійшлися миром 5:5. Отож, Україна стала переможцем групи "А".
 У групі "Б" найсильнішими виявилися китаянки, які перемогли господарок 8:2 та звели матч унічию зі збірною світу 5:5. США перемогла збірну світу 6:4.
 Отож, у фіналі зійшлися команди України та Китаю. Захоплююча і інтригуюча до останньої сутички зустріч завершилася перемогою українок 6:4. Збірна України вперше в історії - володарка Кубка світу з жіночої боротьби!
 У складі команди переможницями світового Кубка стали вихованки Львівського коледжу спорту Юлія Ткач, Оксана Лівач та Катерина Зелених.
 Особливо слід відзначити успішний виступ досвідченої і титулованої заслуженого майстра спорту Юлії Ткач, яка повернулася на борцівський килим після тривалої перерви, викликаної народженням другого сина. У всіх трьох своїх поєдинках Юлія отримала впевнені перемоги, дві з яких - на туше.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»