Вільна боротьба : На Кубку світу Баландюк шостий

Юрій Баландюк6 місце на командному Кубку світу з вільної боротьби, який 18-20 березня 2011р. відбувся у Махачкалі (Російська Федерація), посіла збірна команда України. У складі збірної виступав вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Баландюк (вип.2005р.)
По ходу турніру українці поступилися господарям 0:7, збірній Узбекистану 3:4, виграли у киргизів 4:3 та Болгарії 6:1 і посіли третє місце у групі «А».
В поєдинку за 5 місце збірна України програла кубинцям 3:4.
Перемогли ж росіяни. які у фіналі подолали іранців5:2. Третій – Азербайджан.
Призовий фонд турніру склав 240 тис. амер.доларів, який розділили між собою призери змагань.
6.       Україна
7.       Казахстан/Угорщина (об’єднана команда)
8.       Киргизстан
9.       Грузія
10.   Болгарія
Треба додати, що збірна України виступала другим складом. Сильніші атлети готуються до чемпіонату Європи, який 29 березня стартує у німецькому Дортмунді.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»