55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Наталія Нікітіч приєдналася до збірної України з боротьби


 Асоціація боротьби України внесла зміни до складу збірної України, яка буде змагатися на чемпіонаті Європи з боротьби серед дівчат віком до 15 років, що 16-19 липня 2022 р. відбудеться у м.Загребі (Хорватія).
 До складу збірної додатково включена учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Наталія Нікітіч.
 Отож, Наталія стала шостою представницею коледжу на чемпіонаті Європи. Окрім неї європейські медалі у Загребі, як ми вже повідомляли, виборюватимуть її однокласниці Вероніка Павліченко, Ангеліна Бондаренко, Дарина Зайшла, Христина Демчук та учениця 8 класу Валерія Станчева.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Вільна боротьба

Вільна боротьба

ІВАННА МАЙДАНСЬКА — БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ СОЛОМІЯ ПЕТРІВ — ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ ДО 17 РОКІВ! РЕЗУЛЬТАТИ ВИХОВАНЦІВ КОЛЕЖУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ U 20 З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇНАДІЯ СОКОЛОВСЬКА – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ 2026! УСПІХИ ВИХОВАНЦІВ КОЛЕДЖУ НА ТУРНІРІ TALLIN OPENРЕЗУЛЬТАТИ БОРЦІВ КОЛЕДЖУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ U-15 НАДІЯ СОКОЛОВСЬКА - ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ U-23 З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ!!