50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Вихованки коледжу домінували на київському міжнародному турнірі з боротьби


4 золотих, 5 срібних, 4 бронзових медалі вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на традиційному київському міжнародному турнірі "Kyiv Open Cup" з вільної боротьби, який 16-18 жовтня відбувся у столиці нашої країни.
Переможницями турніру стали Оксана Лівач (в/к до 50кг), Лілія Горішна (53кг), Катерина Зелених (59кг, на фото), Романа Вовчак (72кг).
Срібні медалі здобули Богдана Ящук (50кг), Христина Демко (55кг), Соломія Винник (57кг), Оксана Чудик (68кг), Анастасія Алпеєва (72кг).
На третю сходинку нагородного подіуму піднялися Марія Винник (50кг), Анастасія Остапук (62кг), Манола Скобельська, Оксана Кухта (65кг).
Олександра Хоменець посіла 4 місце, Тетяна Кіт і Вікторія Бабіцька - п'яте.
Цікаво, що у вагових категоріях до 50 і до 72кг фінал відбувся за участю вихованок коледжу: в найлегшій вазі Оксана Лівач впевнено поборола Богдану Ящук, а в 72кг досвідченіша Романа Вовчак з рахунком 3:0 перемогла ще юніорку Анастасію Алпеєву. Марія і Соломія Винник, Оксана Чудик, Манола Скобельська, Анастасія Алпеєва і Олександра Хоменець ще продовжують навчання у коледжі. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Вільна боротьба

Вільна боротьба

16 вихованок коледжу серед медалісток Національного чемпіонату з боротьби, в тому числі 5 золотихВіктор Глібенко: «Ми поки «пристрілюємось» до дорослої боротьби»Вихованці коледжу Ідзінський, Шуптар і Гурський на подіумі Національного чемпіонату з боротьбиЮлія Ткач - бронзова призерка Гран Прі Франції з жіночої боротьбиМолодші борчині і борці коледжу успішно виступали на Різдвяному фестивалі у КалушіКатерина Зелених - бронзова призерка Кубка світу з боротьбиВасиль Шуптар: «Мені пощастило вступити до Львівського училища фізкультури і я почав додавати»Пам’ять Романа Шухевича борчині коледжу вшанували перемогамиВихованки коледжу домінували на київському міжнародному турнірі з боротьби Ідзінський - переможець, Стасюк - срібний призер молодіжного чемпіонату України з вільної боротьбиОлександра Хоменець і Манола Скобельська - чемпіонки України з вільної боротьби серед дівчатВалентин Григоришин - переможець, Сергій Костишин – срібний призер юнацького чемпіонату УкраїниАндрій Білійчук і Данило Стасюк – чемпіони України з вільної боротьби серед юніорівІ на молодіжному чемпіонаті України борчині Львівського коледжу спорту найкращі!Блискучий виступ вихованок коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з жіночої боротьби