49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : І на молодіжному чемпіонаті України борчині Львівського коледжу спорту найкращі!


Як ми вже повідомляли, вихованки відділення боротьби Львівського коледжу спорту блискуче виступили на чемпіонаті України серед юніорок, де відразу семеро з них стали чемпіонками України.
І ось новий успіх! На чемпіонаті України серед жінок віком до 23 років дівчата 6 разів підіймалися на найвищу сходинку нагородного подіуму. Окрім того, в їх активі 4 срібних та 5 бронзових медалей.
Молодіжними чемпіонками України стали Оксана Лівач (в/к до 50кг), Христина Демко (55кг), Соломія Винник (57кг), Ангеліна Лисак (59кг), Анастасія Алпеєва (72кг, на фото), Романа Вовчак (76кг).
Срібні медалі і звання віцечемпіонок вибороли Олександра Хоменець (55кг), Манола Скобельська (65кг), Оксана Чудик (68кг), Анна Мельник (76кг).
ІІІ місця посіли Марія Винник, Катерина Чаленко (50кг), Анастасія Падошик (57кг), Анастасія Боженко (59кг), Анастасія Остапчук (65кг).
Що цікаво, відразу троє дівчат (Соломія Винник, Анастасія Алпеєва та Романа Вовчак) перемогли як серед юніорок, так і серед молоді. Чемпіонки серед юніорок Олександра Хоменець і Оксана Чудик серед молоді на другому місці.
Слід відзначити і сімнадцятирічну Анну Мельник, яка двічі стала срібною призеркою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Олександра Хоменець і Манола Скобельська - чемпіонки України з вільної боротьби серед дівчатВалентин Григоришин - переможець, Сергій Костишин – срібний призер юнацького чемпіонату УкраїниАндрій Білійчук і Данило Стасюк – чемпіони України з вільної боротьби серед юніорівІ на молодіжному чемпіонаті України борчині Львівського коледжу спорту найкращі!Блискучий виступ вихованок коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з жіночої боротьбиОксана Лівач: «Мене помітили і забрали в спортінтернат – Львівське училище фізичної культури»Оксана Лівач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2019 роціЧетверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьбиУ Харкові Данило Стасюк у рівній боротьбі поступився олімпійському призеруЮрій Вовк – срібний призер турніру пам’яті Ігора Первачука серед юніорівДіана Білоцька та Анна Козак – переможниці всеукраїнського турніру пам’яті Ігора ПервачукаВладислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора ПервачукаДіана Лаць перемогла у КлесовіСлідом за Ангеліною Лисак найкращою на Львівщині стала Юлія ТкачХоменець і Скобельська – переможниці всеукраїнського турніру з боротьби у Сарнах