50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : І на молодіжному чемпіонаті України борчині Львівського коледжу спорту найкращі!


Як ми вже повідомляли, вихованки відділення боротьби Львівського коледжу спорту блискуче виступили на чемпіонаті України серед юніорок, де відразу семеро з них стали чемпіонками України.
І ось новий успіх! На чемпіонаті України серед жінок віком до 23 років дівчата 6 разів підіймалися на найвищу сходинку нагородного подіуму. Окрім того, в їх активі 4 срібних та 5 бронзових медалей.
Молодіжними чемпіонками України стали Оксана Лівач (в/к до 50кг), Христина Демко (55кг), Соломія Винник (57кг), Ангеліна Лисак (59кг), Анастасія Алпеєва (72кг, на фото), Романа Вовчак (76кг).
Срібні медалі і звання віцечемпіонок вибороли Олександра Хоменець (55кг), Манола Скобельська (65кг), Оксана Чудик (68кг), Анна Мельник (76кг).
ІІІ місця посіли Марія Винник, Катерина Чаленко (50кг), Анастасія Падошик (57кг), Анастасія Боженко (59кг), Анастасія Остапчук (65кг).
Що цікаво, відразу троє дівчат (Соломія Винник, Анастасія Алпеєва та Романа Вовчак) перемогли як серед юніорок, так і серед молоді. Чемпіонки серед юніорок Олександра Хоменець і Оксана Чудик серед молоді на другому місці.
Слід відзначити і сімнадцятирічну Анну Мельник, яка двічі стала срібною призеркою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Вільна боротьба

Вільна боротьба

На Європейському олімпійському кваліфікаційному турнірі Марія Винник п'ятаВИХОВАНЦІ КОЛЕДЖУ СПОРТУ МАРІЯ ВИННИК ТА ВАСИЛЬ ШУПТАР ПОБОРЮТЬСЯ ЗА ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇВосьмеро вихованок Львівського коледжу спорту серед лауреатів міжнародного турніру з боротьби16 вихованок коледжу серед медалісток Національного чемпіонату з боротьби, в тому числі 5 золотихВіктор Глібенко: «Ми поки «пристрілюємось» до дорослої боротьби»Вихованці коледжу Ідзінський, Шуптар і Гурський на подіумі Національного чемпіонату з боротьбиЮлія Ткач - бронзова призерка Гран Прі Франції з жіночої боротьбиМолодші борчині і борці коледжу успішно виступали на Різдвяному фестивалі у КалушіКатерина Зелених - бронзова призерка Кубка світу з боротьбиВасиль Шуптар: «Мені пощастило вступити до Львівського училища фізкультури і я почав додавати»Пам’ять Романа Шухевича борчині коледжу вшанували перемогамиВихованки коледжу домінували на київському міжнародному турнірі з боротьби Ідзінський - переможець, Стасюк - срібний призер молодіжного чемпіонату України з вільної боротьбиОлександра Хоменець і Манола Скобельська - чемпіонки України з вільної боротьби серед дівчатВалентин Григоришин - переможець, Сергій Костишин – срібний призер юнацького чемпіонату України