50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Четверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьби


Відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту (кол.училище фізичної культури) увійшли у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьби у своїх вагових категоріях.
У вазі до 50кг ІІІ місце посідає Оксана Лівач (вип.2014р.). В активі Оксани 50 залікових очків, які вона виборола на світовому рейтинговому турнірі у Римі, де посіла ІІІ місце, та на чемпіонаті Європи (ІІ місце). Попереду Лівач на ІІ місці ще одна вихованка коледжу Марія Стадник (вип. 2008р.) – обидві на фото, яка сьогодні представляє Азербайджан – 60 пунктів. А очолює рейтинг румунка Емілія Вук – 66 очків.
У категорії до 59кг третя у рейтингу Ангеліна Лисак (вип. 2017р.). Свої очки, а їх 48, Ангеліна заробила у Римі, де стала переможницею та на чемпіонаті Європи, де виборола бронзову медаль.
Юлія Ткач (вип. 2009р.) посідає третю сходинку у вазі до 62кг. Юлія у Римі посіла ІІІ місце і перемогла на чемпіонаті Європи.
Ірина Гусяк (вип. 2010р.) і Алла Черкасова (вип.2005р.) у рейтингу своїх вагових категорій (55 і 68кг відповідно) посідають п’яті місця. Відразу за Гусяк у вазі до 55кг розмістилася студентка І курсу Соломія Винник. Такий стрімкий злет Соломії дала срібна медаль чемпіонату Європи та 4 місце на Римському турнірі. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Юлія Ткач - бронзова призерка Гран Прі Франції з жіночої боротьбиМолодші борчині і борці коледжу успішно виступали на Різдвяному фестивалі у КалушіКатерина Зелених - бронзова призерка Кубка світу з боротьбиВасиль Шуптар: «Мені пощастило вступити до Львівського училища фізкультури і я почав додавати»Пам’ять Романа Шухевича борчині коледжу вшанували перемогамиВихованки коледжу домінували на київському міжнародному турнірі з боротьби Ідзінський - переможець, Стасюк - срібний призер молодіжного чемпіонату України з вільної боротьбиОлександра Хоменець і Манола Скобельська - чемпіонки України з вільної боротьби серед дівчатВалентин Григоришин - переможець, Сергій Костишин – срібний призер юнацького чемпіонату УкраїниАндрій Білійчук і Данило Стасюк – чемпіони України з вільної боротьби серед юніорівІ на молодіжному чемпіонаті України борчині Львівського коледжу спорту найкращі!Блискучий виступ вихованок коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з жіночої боротьбиОксана Лівач: «Мене помітили і забрали в спортінтернат – Львівське училище фізичної культури»Оксана Лівач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2019 роціЧетверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьби