49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Владислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора Первачука


У м.Львові впродовж 29 лютого – 1 березня 2020р. відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи, вихованця Львівського спортінтернату Ігора Первачука.
Серед хлопців віком до 15 років переможцем турніру у ваговій категорії до 90кг став учень 9 класу Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Владислав Степчук (на фото). Всі свої чотири переможні сутички закінчив впевнено, віддавши суперникам лише один бал.
У вазі до 41кг перемогу здобув восьмикласник Віталій Гончар.
Учень 7 класу Олександр Григоришин і дев’ятикласник Олексій Штойко вибороли срібні медалі у категоріях до 38 і 48кг відповідно.
Треті місця на турнірі посіли дев’ятикласники Володимир Корнілов (38кг), Сергій Михайлишин (68кг) та восьмикласник Єгор Горох. Іван Сідей (8 кл.) зупинився за крок від нагородного подіуму і посів 5 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Вихованки коледжу домінували на київському міжнародному турнірі з боротьби Ідзінський - переможець, Стасюк - срібний призер молодіжного чемпіонату України з вільної боротьбиОлександра Хоменець і Манола Скобельська - чемпіонки України з вільної боротьби серед дівчатВалентин Григоришин - переможець, Сергій Костишин – срібний призер юнацького чемпіонату УкраїниАндрій Білійчук і Данило Стасюк – чемпіони України з вільної боротьби серед юніорівІ на молодіжному чемпіонаті України борчині Львівського коледжу спорту найкращі!Блискучий виступ вихованок коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з жіночої боротьбиОксана Лівач: «Мене помітили і забрали в спортінтернат – Львівське училище фізичної культури»Оксана Лівач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2019 роціЧетверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьбиУ Харкові Данило Стасюк у рівній боротьбі поступився олімпійському призеруЮрій Вовк – срібний призер турніру пам’яті Ігора Первачука серед юніорівДіана Білоцька та Анна Козак – переможниці всеукраїнського турніру пам’яті Ігора ПервачукаВладислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора ПервачукаДіана Лаць перемогла у Клесові