Вільна боротьба : Лаць і Скобельська – переможниці Кубка Землі Красніцької з боротьби

У м.Краснику (Польща) 4-6 жовтня 2019р. відбувся ХХVІІІ міжнародний турнір за Кубок Землі Красніцької з жіночої боротьби серед дівчат віком до 16 років.
У ваговій категорії до 40кг переможницею турніру стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Діана Лаць (на фото). У фіналі Діана поборола білоруську атлетку Валерію Цітову 8:0.
У вазі до 61кг Діану підтримала одинадцятикласниця Манола Скобельська. Фінальну сутичку Манола виграла у своєї співвітчизниці-франківчанки Юлії Пахняк з рахунком 5:0.
Одинадцятикласниця Маноли Олександра Хоменець посіла ІІ місце у категорії до 53кг. У вирішальному поєдинку за «золото» турніру Олександра одним пунктом (6:7) поступилася Алєсі Гетьмановій з Білорусі. Не осилила білоруску і Оля Падошик (11 кл.), яка змагалася у тій же вазі. У Падошик, як і у десятикласниці Христини Пшеничняк – третя підсумкова позиція.
Також із срібною медаллю повертається до Львова Кароліна Повк (11 кл.). У фіналі вагової категорії до 65кг Кароліна одним балом поступилася білорусці Аліні Шавчук.
         Також білоруській борчині Дар’ї Клімович програла фінальний поєдинок і Анна Мельник (10 кл.) у вазі до 73кг. ІІІ місце тут посіла Марія Орлевич (10 кл.). Очна сутичка двох однокласниць завершилася на користь Анни з рахунком 8:3.

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому