48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Марія Винник і Романа Вовчак – бронзові призерки передолімпійського тестового турніру з боротьби


3 – 5 жовтня 2019р. у столиці майбутньої олімпіади м.Токіо відбулися передолімпійські тестові змагання з жіночої боротьби.
У ваговій категорії до 50кг бронзовою призеркою змагань стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Марія Винник (на фото).
У поєдинку за «бронзу» Марія за останньою результативною дією (рахунок зустрічі 4:4) здолала японку Чічіро Саваду.
У категорії до 76кг ІІІ місце посіла Романа Вовчак (вип. 2018р.). У «бронзовому» фіналі Романа поклала на лопатки ще одну господарку турніру Мізукі Нагашіму.
     На загал, українки у Токіо вибороли чотири бронзові нагороди (окрім названих дівчат медалістками стали Ілона Прокопевнюк (62 кг) та Аліна Рудницька (68 кг) і у загальнокомандному заліку посіли ІІІ місце після Японії та Китаю. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Сестри Винник, Чудик і Вовчак – п’яті лауреатки Кубка світу з боротьбиРябоволова, Сімчук і Бондаренко перемогли на Берлінському турніріСестри Винник, Чудик і Вовчак виборюватимуть Кубок світуБорчині ЛУФК у Іваничах змагалися за призи сім’ї РакхраАнгеліна Лисак – бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСтудент ЛУФК Данило Стасюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиВасиль Шуптар – срібний призер VII Всесвітніх мілітарних ігор з боротьбиВдалий дебют Катерини Чаленко і Дарини Мацоли на світовому чемпіонаті з пляжної боротьбиГотуючись до молодіжного чемпіонату світу, Стасюк і Ідзінський успішно відзмагались у КоломиїНа «Терновому полі» Сергій Слюсаренко перемагав разом із своїми учнямиГригоришин і Бодоряк вибороли Кубок Землі КрасніцькоїЛаць і Скобельська – переможниці Кубка Землі Красніцької з боротьбиМарія Винник і Романа Вовчак – бронзові призерки передолімпійського тестового турніру з боротьбиНа турнірі у Харкові Ідзінський і Стасюк відібрались на чемпіонат світу