48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Вихованки ЛУФК поборються за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу


14 вересня 2019р. у столиці Казахстану м.Нур-Султані стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби.
Під час чемпіонату будуть розіграні перші квоти на участь у Іграх ХХХІІ олімпіади у м.Токіо.
Перші шість місць у кожній з 18 олімпійських вагових категорій (по 6 у кожному з видів боротьби: вільній, греко-римській, жіночій) отримують ліцензії для своєї країни на участь у чергових Олімпійських іграх.
У складі збірної команди України за олімпійські ліцензії поборються і вихованки Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач (вип. 2014р., на фото), Юлія Хавалджи (вип. 2010р.), Юлія Ткач (вип. 2009р.), Алла Черкасова (вип. 2005р.).
Окрім названих борчинь участь у чемпіонаті візьмуть також Ірина Гусяк (вип. 2010р.) і Ангеліна Лисак (вип. 2017р.), які виступатимуть у неолімпійських вагах.
Розклад виступів вихованок ЛУФК на чемпіонаті світу:
-       17-18 вересня
-       О.Лівач (в/к до 50кг), Ю.Хавалджи (53 кг), І.Гусяк (55кг)
-       18-19 вересня
-       А.Лисак (59кг)
-       19-20 вересня
-       Ю.Ткач (62кг), А.Черкасова (68кг)

Примітка: другого дня змагань у кожній ваговій категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди чемпіонату. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На «Терновому полі» Сергій Слюсаренко перемагав разом із своїми учнямиГригоришин і Бодоряк вибороли Кубок Землі КрасніцькоїЛаць і Скобельська – переможниці Кубка Землі Красніцької з боротьбиМарія Винник і Романа Вовчак – бронзові призерки передолімпійського тестового турніру з боротьбиНа турнірі у Харкові Ідзінський і Стасюк відібрались на чемпіонат світуВихованки ЛУФК на чемпіонаті світу без медалей, але з олімпійськими ліцензіямиАнгеліна Лисак на дебютному чемпіонаті світу п’ята На чемпіонаті світу Оксана Лівач п’ята і з олімпійською ліцензієюОлександр Раковський – заслужений тренер УкраїниВихованки ЛУФК поборються за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світуАнастасія Алпєєва – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з боротьби Марія Винник і Катерина Зелених – бронзові призерки світової першості з боротьбиДанило Стасюк у десятці кращих борців світуДев’ятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиНа кадетському чемпіонаті світу найкраще виступила Олександра Хоменець