49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Дев’ятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьби     12 серпня 2019р. у столиці Естонії м. Таллінні стартував чемпіонат світу з видів спортивн
ої боротьби серед юніорів.
У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу дев’ятеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
Серед дівчат це Марія Винник (І курс, на фото), Оксана Чудик, Анастасія Алпеєва (ІІ курс), Вероніка Рябоволова (ІІІ курс), Катерина Зелених, Романа Вовчак (вип. 2018р).
Серед хлопців Данило Стасюк (ІІ курс), Юрій Ідзінський (вип.2019р.), Євгеній Дубовий (вип.2015р.)
Календар виступів вихованців ЛУФК:
-       12-13 серпня
-       Д.Стасюк (97 кг)
-       13-14 серпня
-       Є.Дубовий (74 кг), Ю.Ідзінський (125 кг)
-       14-15 серпня
-       М. Винник (50 кг), В. Рябоволова (55 кг),
-       К. Зелених (59 кг), Р. Вовчак (76 кг)
-       15-16 серпня
-       О. Чудик (65 кг), А. Алпеєва (72 кг)
 
Примітка: другого дня змагань у кожній ваговій категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди чемпіонату
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Оксана Лівач: «Мене помітили і забрали в спортінтернат – Львівське училище фізичної культури»Оксана Лівач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2019 роціЧетверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьбиУ Харкові Данило Стасюк у рівній боротьбі поступився олімпійському призеруЮрій Вовк – срібний призер турніру пам’яті Ігора Первачука серед юніорівДіана Білоцька та Анна Козак – переможниці всеукраїнського турніру пам’яті Ігора ПервачукаВладислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора ПервачукаДіана Лаць перемогла у КлесовіСлідом за Ангеліною Лисак найкращою на Львівщині стала Юлія ТкачХоменець і Скобельська – переможниці всеукраїнського турніру з боротьби у СарнахЮлія Ткач – чемпіонка Європи з боротьбиПершокурсниця ЛУФК Соломія Винник – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьбиШестеро вихованок ЛУФК виборюватимуть звання континентального чемпіона з боротьбиЄгор Горох – переможець всеукраїнського турніру з боротьби у Кам’янець-ПодільськомуАнгеліна Лисак – найкраща спортсменка Львівщини у першому місяці 2020р.