49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Десятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у Болгарії


28 лютого – 3 березня 2019р. у м.Русе (Болгарія) відбудеться традиційний міжнародний рейтинговий турнір «Дан Колов – Нікола Петров» з видів спортивної боротьби.
Участь у турнірі у складі національної збірної команди України візьмуть відразу десятеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
В жіночій частині програми це Лілія Горішна (вип. 2014р.), Юлія Хавалджи (вип. 2010р.), Ірина Гусяк (вип. 2010р.), Тетяна Кіт (вип. 2015р.), Юлія Ткач (вип. 2009р.) та Алла Черкасова (вип. 2005р.).
Для Лілії Горішної і Юлії Хавалджи (на фото) -  це перший міжнародний старт після народження дітей. Цікаво, що змагатись і Лілія, і Юлія, а також Ірина Гусяк будуть у одній ваговій категорії – до 53кг. Тетяна Кіт заявлена в 57кг, Юлія Ткач – в 62кг, Алла Черкасова – в 72кг.
     Серед чоловіків призи турніру і рейтингові очки UWW (Міжнародна федерація боротьби) виборюватимуть Ярослав Гурський (вип. 2016р., в/к до 61кг), Василь Шуптар (вип. 2011р., 65кг), Андрій Квятковський (вип. 2007р., 70кг), Іван Кусяк (вип. 2012р., 74кг). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Восьмеро вихованців ЛУФК боротимуться на рейтинговому турнірі у РиміНа різдвяному фестивалі з боротьби у Калуші відзначилися Григоришин і КостишинНа турнірі пам’яті Петра Стуса відзначилися Марія Неміш і Ольга ПадошикНа Кубку України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоТріумф вихованок ЛУФК на Кубку України з жіночої боротьбиБондаренко, Борисюк, Симчук і Штурмак – призерки юнацького чемпіонату України з боротьбиБорчині ЛУФК тріумфували на всеукраїнському турнірі ім. Богдана ХмельницькогоБорці Львівського УФК здобули кубок словацьких олімпійських надійГончар, Корнілов, Григоришин і Зозуляк – переможці турніру ім.Богдана ХмельницькогоСестри Винник, Чудик і Вовчак – п’яті лауреатки Кубка світу з боротьбиРябоволова, Сімчук і Бондаренко перемогли на Берлінському турніріСестри Винник, Чудик і Вовчак виборюватимуть Кубок світуБорчині ЛУФК у Іваничах змагалися за призи сім’ї РакхраАнгеліна Лисак – бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСтудент ЛУФК Данило Стасюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з боротьби