49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Десятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у Болгарії


28 лютого – 3 березня 2019р. у м.Русе (Болгарія) відбудеться традиційний міжнародний рейтинговий турнір «Дан Колов – Нікола Петров» з видів спортивної боротьби.
Участь у турнірі у складі національної збірної команди України візьмуть відразу десятеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
В жіночій частині програми це Лілія Горішна (вип. 2014р.), Юлія Хавалджи (вип. 2010р.), Ірина Гусяк (вип. 2010р.), Тетяна Кіт (вип. 2015р.), Юлія Ткач (вип. 2009р.) та Алла Черкасова (вип. 2005р.).
Для Лілії Горішної і Юлії Хавалджи (на фото) -  це перший міжнародний старт після народження дітей. Цікаво, що змагатись і Лілія, і Юлія, а також Ірина Гусяк будуть у одній ваговій категорії – до 53кг. Тетяна Кіт заявлена в 57кг, Юлія Ткач – в 62кг, Алла Черкасова – в 72кг.
     Серед чоловіків призи турніру і рейтингові очки UWW (Міжнародна федерація боротьби) виборюватимуть Ярослав Гурський (вип. 2016р., в/к до 61кг), Василь Шуптар (вип. 2011р., 65кг), Андрій Квятковський (вип. 2007р., 70кг), Іван Кусяк (вип. 2012р., 74кг). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Оксана Лівач: «Мене помітили і забрали в спортінтернат – Львівське училище фізичної культури»Оксана Лівач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2019 роціЧетверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьбиУ Харкові Данило Стасюк у рівній боротьбі поступився олімпійському призеруЮрій Вовк – срібний призер турніру пам’яті Ігора Первачука серед юніорівДіана Білоцька та Анна Козак – переможниці всеукраїнського турніру пам’яті Ігора ПервачукаВладислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора ПервачукаДіана Лаць перемогла у КлесовіСлідом за Ангеліною Лисак найкращою на Львівщині стала Юлія ТкачХоменець і Скобельська – переможниці всеукраїнського турніру з боротьби у СарнахЮлія Ткач – чемпіонка Європи з боротьбиПершокурсниця ЛУФК Соломія Винник – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьбиШестеро вихованок ЛУФК виборюватимуть звання континентального чемпіона з боротьбиЄгор Горох – переможець всеукраїнського турніру з боротьби у Кам’янець-ПодільськомуАнгеліна Лисак – найкраща спортсменка Львівщини у першому місяці 2020р.