Вільна боротьба : Квятковська перемагає у Польщі

У м.Спала (Польща) 6-8 серпня 2010р. пройшов традиційний ХІVМіжнародний турнір «POLANDOPEN» з жіночої боротьби. Вихованка ЛУФК Мар’яна Квятковська (вип. 2005р.) стала переможницею турніру у ваговій категорії до 63кг. У фіналі Мар’яна здолала бронзового призера світового чемпіонату-2009 шведку Ханну Йоханссон 2:0 (1:0, 1:0). Інша випускниця училища Алла Черкасова стала другою у вазі до 67кг. У фіналі Алла у наступному поєдинку поступилася росіянці, срібному призеру Олімпійських ігор Альоні Карташовій 1:2 (1:0, 0:1, 0:1). Студентка ІІІ курсу Ірина Рибак – на 5 місці. В ½ фіналу найлегшої вагової категорії до 48кг Іра програла майбутній переможниці – досвідченій Ларисі Ооржак з Росії 1:2 (3:1, 0:4, 0:4). Минулорічна випускниця ЛУФК Антоніна Птицин – дев’ята у в/к до 59кг.
На загал, українки завоювали на турнірі 1 золоту, 1 срібну, 3 бронзові (Наталія Пучковська, Тетяна Лазарєва, Ірина Харів) нагороди і в загальнокомандному заліку посіли ІІІ місце. Попереду – збірні Польщі та Росії. Для наших борчинь це була остання репетиція перед чемпіонатом світу-2010, який на початку вересня пройде у Росії.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»