Вільна боротьба : В активі борчинь ЛУФК 5 європейських медалей

Другий день змагань юнацького європейського чемпіонату з жіночої боротьби (м.Сараєво. 5-6 серпня 2010р.) приніс вихованкам ЛУФК ще дві нагороди. До «золота» Тетяни Кіт, «срібла» Оксани Гергель та «бронзи» Тетяни Лавренчук додалися ще дві бронзові медалі Богдани Ящук та Лариси Скоблюк.
У ваговій категорії до 46кг Богдана Ящук здолала італійку Ассунту Періско 2:0 (3:1, 1:0) та Лауру Мертенс з Німеччини 2:1 (1:1, 0:1, 1:0), у півфіналі поступилась майбутній чемпіонці Паулі Козлов з Польщі 1:2 (1:0, 0:2, 0:1), а у поєдинку за 3 місце виявилась сильнішою за азербайджанку Аідан Сафаралі 2:0 (2:0, 1:1).
Подібний шлях пройшла на турнірі і цьогорічна випускниця училища Лариса Скоблюк (в/к до 52кг). У кваліфікації Лариса «розібралася» з італійкою Франческу Сорбелло 2:0 (3:1, 1:0), потім перемогла азербайджанку Салмаз Хашімзаду 2:0 (1:0, 5:0) і фінку Д.Салмі 2:0 (3:0, 1:0). У півфіналі Скоблюк поступилася росіянці Сталвірі Оршуш 0:2 (0:2, 0:1), а у «малому» фіналі за бронзову нагороду поборола шведку Фредріку Петерсен 2:0 (1:0, 1:0).
На загал, молоді українські борчині вибороли на чемпіонаті 3-и золоті, 1 срібну, 5 бронзових медалей і в командному заліку посіли І місце, залишивши далеко позаду росіянок і полячок. Окрім Тетяни Кіт чемпіонками стали Ілона Семків (в/к до 40кг) та Каріна Станкова (70кг).
Технічні результати змагань
Особиста першість
38кг-1м. Евін Демірхан (Туреччина), Ірина вавричин (Україна, Львів) – 7м.
40кг-1м. Ілона Семків (Україна. Ів.-Франківська обл.)
43кг-1м. Ева Урліке Саєр (Німеччина), Тетяна Омельченко (Українa, Дніпропетровська обл.) – 3м.
46кг-1м. Паула Козлов (Польща), Богдана Ящук (Україна, Львів) – 3м.
49кг-1м. Ккамала Алієва (Азербайжан), Оксана Грегель (Україна, Львів) – 3м.
52кг-1м. Мерседес Бенеш (Угорщина), Лариса Скоблюк (України, Львів) - 3м
56кг-1м. Тетяна Кіт (Україна, Львів)
60кг-1м. Свєтлана Ліпатова (Росія), Вікторія Бабій (Україна, Волинська обл.) – 3м.
70кг-1м. Каріна Станкова (Україна, м. Одеса)
Командна першість:
1.       Україна – 83очки.
2.       Росія – 67оч.
3.       Польща – 51оч.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»