Вільна боротьба : Блискучий виступ учнів ЛУФК на кадетському чемпіонаті Європи з боротьби

2 золоті і 2 бронзові медалі – такий підсумок участі учнів Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів-спортсменів віком до 17 років, який 14-20 травня 2018р. відбувся у м.Скоп’є (Македонія).
У ваговій категорії до 53кг серед дівчат чемпіонкою Європи стала учениця 10 класу Соломія Винник (на фото).
У фіналі Соломія, незважаючи на травму плеча, проявила характер і на останніх секундах зустрічі вирвала перемогу у росіянки Аміни Тандєлової 9:7. А до того перед чемпіонкою не встояли Ребекка де Лео (Італія), Діеліза Гаші (Косово), Анджеліка Зеттерваль (Швеція).
Учениця 11 класу Оксана Чудик не мала собі рівних у вазі до 65кг. У вирішальній сутичці Оксана отримала технічну перемогу 10:0 над угоркою Ноемі Сабодаш.
Ще одна одинадцятикласниця Анастасія Алпєєва виборола «бронзу» у вазі до 69кг.
У півфіналі Настя не без допомоги суддів поступилася росіянці Анастасії Козловій 0:3, а в поєдинку за ІІІ місце впевнено перемогла Кароліну Козловску з Польщі 13:2.
Приємно, що і збірна дівчат нашої країни – найкраща в Європі, а Оксана Чудик до того ж здобула право змагатись на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх у Аргентині.
Серед хлопців ІІІ місце у ваговій категорії до 92кг посів Данило Стасюк (11кл.).
 У півфіналі Данило дещо несподівано поступився німецькому атлету Йоханнесу Майєру 1:2, а в сутичці за бронзову нагороду не дав жодних шансів угорцю Йоелю Хенчу 10:0.

Оксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиДесятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у БолгаріїПадошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра Медведя