Вільна боротьба : Синишин і Федоришин – переможці GOLDEN GRAND PRI FILA

16-18 липня 2010р. у столиці Азербайджану Баку пройшов вже третій фінал Золотого Великого призу ФІЛА – міжнародної федерації боротьби. До змагань персонально запрошувались переможці континентальних першостей та попередніх двох етапів Призу, які проходили у російському Красноярську та шведському Кліппані (жіноча боротьба) і грузинському Тбілісі (вільна та греко-римська боротьба). На переможців фіналу чекали солідні грошові винагороди та можливість рейтингуватися на звання Кращого борця року.
Серед чоловіків володарем Золотого Гран Прі у ваговій категорії до 60кг став вихованець Львівського училища фізичної культури, справжній лідер національної збірної Василь Федоришин. На шляху до Золотого призу Василь здолав Фуада Муссаєва з Казахстану 2:0 (1:1, 2:1), азербайджанця Хайбуллу Шаалова 2:1 (5:0, 0:2, 2:0), іранця Саїда Рахмадалі Ахмаді Зарінколаеі 2:0 (2:0, 1:0), у фіналі – американця Шауна Ронделла Банца 2:0 (1:0, 1:0). Ця перемога виявилась єдиною для української збірної – інші атлети на п’єдестал пошани не піднімались, в результаті в загальному заліку українці завдяки зусиллям Василя лише шості. З явною перевагою серед чоловіків перемогли господарі, в активі яких 82 очки і 3 золоті нагороди. Друге-третє місця поділили росіяни і грузини – в обидвох команд по 30 очків.
Впевнено провела свої поєдинки на турнірі і Наталія Синишин (вип. 2004р.) в ¼ фіналу Наталя перемогла Юлію Раткевич (Азербайджан) 2:0 (6:0, 3:1), у півфіналі – японку Чікако Матсукава 2:0 (4:0, 0:0), а у фіналі – Аїм Абділдіну з Казахстану 2:0 (3:0, 8:0) і стала володарем Гран Прі у в/к 55кг.
Бронзову нагороду у вазі до 51кг везе додому ще одна вихованка ЛУФК Олександра Когут. У ¼ фіналу Леся поступилася майбутній чемпіонці, шведці Софії Магдалені Матссон 0:2 (0:2, 0:3), а у втішному фіналі за ІІІ місце перемогла Тетяну Бакатюк з Казахстану 2:0 (1:0, 1:1).
Прикро, але вже у першому колі потерпіла невдачу минулорічна випускниця ЛУФК Юлія Остапчук, яка у в/к до 63кг поступилася атлетці з Азербайджану Гозал Зутовій 0:2 (0:4, 0:0).
Ще дві бронзові нагороди внесли у скарбничку збірної України одеситка Ганна Василенко (в/к до 59кг) та сумчанка Катерина Бурмістрова (69кг).
Переможці змагань у всіх вагових категоріях:
чоловіки
55 кг – Шінічі Юмото (Японія), Юрій Ледєньов (Україна) – 15м.
60кг – Василь Федоришин (Україна)
66кг – Ябраїл Хасанов (Азербайджан), Семен Радулов (Україна) – 9м., Юрій Семакін (Україна) – 11м.
74кг – Олександр Гостєв (Росія), Гія Чихладзе (Україна) – 10м.
84кг – Науруз Темрезов (Азербайджан), Віктор Муха (Україна) – 9м.
96кг – Кхетаг Газумов (Азербайджан), Валерій Андрійцев (Україна) – 5м.
120кг – Фатіх Цакіроглу (Туреччина).
жінки
48кг – Зульдиз Ешімова Туртбаєва (Казахстан)
51кг – Софія Магдалена Матіссон (Швеція), Олександра Когут (Україна) – ІІІм.
55кг – Наталія Синишин (Україна)
59кг – Маріанна Састін (Угорщина), Ганна Василенко (Україна) – ІІІм.
63кг – Моніка Ева Міха лік (Польща), Юлія Остапчук (Україна)
67кг – Єлєна Шалигіна (Казахстан), Катерина Буршстрова (Україна) – ІІІм.
72кг – Станка Хрістова (Болгарія)

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»