Вільна боротьба : Вихованки ЛУФК домінували на чемпіонаті України з жіночої боротьби

Львів’янки, а всі вони є вихованками Львівського училища фізичної культури, завоювали 4 золоті, 4 срібні, 4 бронзові нагороди національної першості.
            У ваговій категорії до 48 кг срібну медаль здобула студентка 2 курсу Марія Лівач. У фіналі вона у напруженому поєдинку поступилася донечанці Христині Дарануці.
            У вазі до 51 кг фінал взагалі видався львівським. Справжній опір вже досвідченій Лесі Когут (нагадаємо, Леся - бронзовий призер останнього чемпіонату світу) вчинила студентка 3 курсу, срібний призер недавньої юніорської європейської першості Мар’яна Безрука. У першому періоді суперниць розсудив лише «клінч» - перемогла досвідченіша Когут, а у другому перевага Когут склала 1 бал.
            У ваговій категорії до 55 кг новоспечена чемпіонка Європи серед юніорів Юлія Благіня у півфіналі поступилася досвідченій донечанці Тетяні Лазарєвій і в кінцевому підсумку посіла 3 місце. В свою чергу, Лазарєва у фіналі програла талановитій франківчанці Ірині Харів і задовольнилася 2 місцем. Ірина Харів – чемпіонка України!
            Львівським вийшов фінал у вазі до 59 кг. Чемпіонський титул виборювали вже титулована, заслужений майстер спорту Наталя Синишин (вип.2005 р.) і Ольга Нарепеха (вип.2005 р.). Переміг досвід: Синишин виграла «на туше».
            У ваговій категорії до 63 кг поза конкуренцією була випускниця 2006 р. Мар’яна Квят-ковська. У фіналі вона без проблем розібралася з досвідченою донечанкою Ганною Федоровою, а у півфіналі «на туше» перемогла минулорічну випускницю, учасницю ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні Юлію Остапчук. Юля у підсумку завоювала бронзову нагороду.
            І у наступній вазі до 67 кг домінувала львівянка Алла Черкасова. У фіналі вона здолала талановиту донечанку, новоспечену переможницю юніорської європейської першості Аліну Махиню.
            У найважчій ваговій категорії до 72 кг Оксана Ващук у фінальній сутичці поступилася досвідченій і титулованій Катерині Бурмістровій з Сум і стала срібним призером національного чемпіонату.
            Всі чемпіонки здобули право змагатись на чемпіонаті світу-2010, який 4-13 вересня пройде у російській столиці.
            Готували лауреатів до змагань заслужені тренери України Олег Сазонов і Андрій Пістун.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"