Вільна боротьба : Благиня і Гусяк четверті на Кубку світу

У м.Наньджинь (Китай) 27-28 березня 2010р. відбувся Кубок світу з жіночої боротьби, у якому в числі 8 найсильніших команд світу участь взяла і національна збірна України. На початку команди були розбиті на 2 групи. Команда України змагалась у групі „А”. Українки перемогли збірну Азербайджану 6:1, у ІІ турі поступились американкам 2:5 і наприкінці здолали Монголію 4:3. У стиковому матчі за ІІІ місце збірна України поступилась японкам 2:5 і в підсумку посіла на турнірі 4 місце.
У складі збірної виступали 4 вихованки відділення боротьби Львівського училища фізичної культури. Це студентки ІІІ курсу Юлія Благиня та Ірина Гусяк і недавні випускниці Мар’яна Квятковська та Алла Черкасова.

Бондаренко, Борисюк, Симчук і Штурмак – призерки юнацького чемпіонату України з боротьбиБорчині ЛУФК тріумфували на всеукраїнському турнірі ім. Богдана ХмельницькогоБорці Львівського УФК здобули кубок словацьких олімпійських надійГончар, Корнілов, Григоришин і Зозуляк – переможці турніру ім.Богдана ХмельницькогоСестри Винник, Чудик і Вовчак – п’яті лауреатки Кубка світу з боротьбиРябоволова, Сімчук і Бондаренко перемогли на Берлінському турніріСестри Винник, Чудик і Вовчак виборюватимуть Кубок світуБорчині ЛУФК у Іваничах змагалися за призи сім’ї РакхраАнгеліна Лисак – бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСтудент ЛУФК Данило Стасюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиВасиль Шуптар – срібний призер VII Всесвітніх мілітарних ігор з боротьбиВдалий дебют Катерини Чаленко і Дарини Мацоли на світовому чемпіонаті з пляжної боротьбиГотуючись до молодіжного чемпіонату світу, Стасюк і Ідзінський успішно відзмагались у КоломиїНа «Терновому полі» Сергій Слюсаренко перемагав разом із своїми учнями