Вільна боротьба : Борчині Львівського УФК серед кращих у Європі!

2 золоті, 1 срібну, 2 бронзові медалі та 3 загальнокомандне місце – такий здобуток юних українських борчинь на чемпіо-наті Європи серед кадетів, який днями завершився у латвій-ському Даугавпілсі.
Вирішальний внесок в успіх української команди зробили вихованки відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури, яких у складі команди було аж семеро.
                Чемпіонками Європи стали Марія Лівач у ваговій категорії до 49 кг та Ірина Нетреба (65 кг). У фінальній сутичці Марійка  перемогла фінку Еммі Аланен, а Ірина – росіянку Валерію Лазінскую  з однаковим рахунком 2:0.  Бронзові нагороди у Ірини Рибак (46 кг), і Юлії Малик (56 кг). Ще зовсім юна, чотирнадцятирічна дебютантка  таких змагань Марія Щигель, яка родом з курортного Трускавця, у найлегшій ваговій категорії до 38 кг посіла 5 місце, поступившись у сутичці за 3 місце туркині Мерве Кенгер. А бронзовий медаліст  минулорічної європейської першості Оксана Черкес  (в/к до 40 кг) цього разу посіла 7 місце. Оксана Дмитришина у ваговій категорії до 60 кг – тринадцята.
Єдину срібну нагороду везе додому Аліна Махиня, яка у фінальній сутичці поступилась росіянці Наталі Воробйовій 0:2. У командних змаганнях перемогу святкували росіянки, у яких на рахунку 85 очок, другі – юні німкені – 66 очок, далі українки – 58 очок.

Технічні результати

Вагова категорія 38 кг                                       Вагова категорія  52 кг
1. Н.Федорова (Росія)                                     1. К.Санчес (Іспанія)
5. М.Щигель (м.Трускавець)                          8. А.Бурятинська (м.Ямпіль)

Вагова  категорія 40 кг                                    Вагова категорія 56 кг
1. К.Баумгартнер (ФРН)                                 1. Л.Матссон (Швеція)
7. О.Черкес (м.Калуш)                                    3. Ю.Малик (м.Львів-Городенка)

Вагова категорія 43 кг                                     Вагова категорія 60 кг
1. М.Багомедова (Росія)                                1. Г.Юханссон (Швеція)
11. О.Іжицька (м.Біла Церква)                   13. О.Дмитришина (Львів)

Вагова  категорія 46 кг                                Вагова  категорія  65 кг
1. Дж.Блашка (Нідерланди)                      1. І.Нетреба (Львів)
3. І.Рибак (м.Львів)

Вагова категорія 49 кг                                Вагова  категорія 70 кг
1. М.Лівач  (м.Львів-Долина)                   1. Н.Воробйова (Росія)
                                                                        2. А.Махиня (Донецьк)

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»