Вільна боротьба : Українські борчині втрачають позиції

Лише одну медаль – бронзову завоювали українські юніорки на молодіжному чемпіонаті світу з видів боротьби, який 28-29 липня 2011р. проходив у м.Бухаресті (Румунія). Бронзовим лауреатом світової першості у ваговій категорії до 67кг стала донечанка Аліна Махиня.
Для більшості інших каменем спотикання стала 1/8 фіналу. На цій стадії програли і всі вихованки ЛУФК: Ірина Рибак (в/к до 48кг) – Ті Нгуєн з В’єтнаму 0:2 (1:2, 1:3), Марія Лівач (51кг) – Луїзі Валверде з Еквадору 0:2 (0:1, 1:3), Тетяна Кіт (55кг) – Хелен Луїз зі США 0:2 (0:7, 0:4), Тетяна Лавренчук (63кг) – Тейбі Юсейн з Болгарії 0:2 (0:1, 0:3).
В зв’язку з тим, що Мейроуліс і Юсейн дійшли до фіналу, Кіт і Лавренчук отримали можливість через втішні поєдинки позмагатись за бронзові медалі. Однак і тут Таня Кіт поступилась еквадорці Лізет Антес Кастілло 0:2 (0:1, 0:2), а Лавренчук у впертій боротьбі програла білорусці Анастасії Гучок 0:2 (2:3, 3:3).
У підсумку Марія Лівач (ІІІк.) – десята, Ірина Рибак (вип. 2011р.) і Тетяна Лавренчук (ІІк.) – шістнадцяті, Таня Кіт (11кл.) – двадцять третя.
А домінували на борцівському мундіалі японки, в активі яких 5 золотих медалей і перше загальнокомандне місце. ІІ – ІІІ позиції розділили росіянки і американки. Україна поділила 8 місце із в’єтнамками та білорусками.
Підсумкові результати змагань:
в/к 44кг:
1.       Н.Фьодорова (Росія)
2.       Т.-Д.Фам (В’єтнам)
3.       Е.-С.Голстон (США), Р.Ріту (Індія)
5. Г.Богуненко (Україна)

48кг
1.       М.Наганума (Японія)
2.       Т.Самкова (Росія)
3.       Е.-А. Вук (Румунія), Н.Хеммер (Німеччина)
16. І.Рибак (Україна)

51кг
1.       М.Шідочі (Японія)
2.       С.Оршуш (Росія)
3.       Л.Валерде (Еквадор), Ц.-К.Олеа-Бернал (Мексіка)
10. М.Лівач (Україна)

55кг
1.       К.Мурата (Японія)
2.       Х.-Л.Мейроуліс (США)
3.       М.Преволоракі (Греція), Г.Лій (Китай)
23. Т.Кіт (Україна)

59кг
1.       Ю.Іто (Японія)
2.       М.Есану (Молдова)
3.       В.Жолобова (Росія), Б.Баатажоріг (Монголія)
11. О.Прохор (Україна)

63кг
1.       Т.-М. Юсейн (Болгарія)
2.       А.Фоккен (Німеччина)
3.       А.Гучок (Білорусь), А.Рейган (США)
16. Т.Лавренчук (Україна)

67кг
1.       С.Дошо (Японія)
2.       А.-М.Грей (США)
3.       Р.Тао (В’єтнам), А.Махиня (Україна)

72кг
1.       Н.Воробйова (Росія)
2.       В.-С.Вескан (Франція)
3.       Е.Сиздикова (Казахстан), Ф.Зоу (Китай)
15. К.Станкова (Україна)

Загальнокомандна першість:
1.       Японія – 59
2-3. Росія, США – по 46
8-10. В’єтнам, Україна, Білорусь – по 15

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»