Вільна боротьба : У фіналі Золотого призу FILA зійшлися Когут і Стадник

У м.Баку (Азербайджан) 8-9 липня 2011р. відбувся фінал Золотого Великого призу Міжнародної федерації видів боротьби – Golden Grand Prix FILA з жіночої боротьби, у якому за персональними запрошеннями взяли участь усі найсильніші борчині світу, за винятком китаянок та американок. У найлегшій ваговій категорії до 48кг у фінальній сутичці зійшлися дві вихованки Львівського училища фізичної культури – Олександра Когут (вип. 2004р.) та Марія Стадник (вип. 2007р.), яка сьогодні представляє Азербайджан. У напруженому поєдинку з рахунком 2:1 (1:0, 1:1, 2:0) перемогла Стадник. У Когут – срібна нагорода.
У вазі до 51кг Юлія Благіня (вип. 2010р.) у 1/8 фіналу «розправилась» з японкою Ю.Міяхарою 2:0 (2:0, 1:0), у ¼ - «поклала на лопатки» Анастасію Бурятинську з Великобританії, а у півфіналі – несподівано поступилась Марії Івановій-Ягораві з Білорусі 0:2 (0:2, 0:1). У сутичці за ІІІ місце Юля перемогла Наталію Буду з Молдови 2:1 (1:0, 0:6. 3:0) і відзначена бронзовою медаллю.
У наступній ваговій категорії – до 55кг змагалась ще одна вихованка ЛУФК Наталія Синишин (вип. 2005р.). наталя розпочала змагання з перемоги у 1/8 фіналу над сильною шведкою Софією Матіссон 2:0 (5:0, 1:1), але в 1\4 фіналу у «домашньому» поєдинку з Тетяною Лазарєвою поступилась 0:2 (0:1, 0:1) і в результаті посіла 8 місце. Лазарєва – п’ята.
У вазі до 63кг Мар’яна Квятковська (вип. 2005р.) у першому поєдинку поступилась господарці Гозаль Зутовій 1:2 (0:4, 2:0. 0:4). а у втішному поєдинку за «бронзу» ще й Ханні Йоханссон зі Швеції 0:2 (1:2, 0:1). У Мар’яни також восьма підсумкова позиція.
У загальнокомандному заліку Українки п’яті. Перемогли росіянки, другі – азербайджанки на чолі з Марією Стадник, на третьому місці – японки.
Підсумкові результати змагань:
48кг: 1. М.Стадник (Азербайджан) 2. О.Когут (Україна) 3. Я.Стадник (Великобританія), Ж.Ешімова-Портбаєва (Казахстан).
51кг: 1. І.-Т.Нерем (Швеція) 2. К.Мурага (Японія) 3. І.Ологонова (Росія), Ю.Раткевич (Азербайджан) 5. Т.Лазарєва (Україна) 8. Н.Синишин (Україна).
59кг: 1. С.Ахмадлі (Азербайджан) 2. О.Буткевич (Великобританія) 3. О.Замула (Азербайджан) , К.Шімада (Японія) 7. Г.Василенко (Україна).
63кг: 1. Р.Ватарі (Японія) 2. Г.Зутова (Азербайджан) 3. Н.Смірнова (Росія). Х.Йоханссон (Швеція) 8. М.Квятковська (Україна) 10. А.Махіня (Україна).
67кг: 1. С.Дошо (Японія) 2. Д.Санхєєва (Росія) 3. Н.Паламарчук (Азербайджан), З.Гурбанхаїєва (Азербайджан).
72кг: 1. С.Златева (Болгарія) 2. Н.Воробйова (Росія) 3. А.Стародубцева (Росія), Х.Сузукі (Японія) 9. К.Бурмістрова (Україна).

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»