Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії"

Цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Юрій Шутяк (на фото праворуч) став володарем повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" серед спортсменів віком до 17 років, які у ці дні тривають у угорському Сегеді.

Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) тривають представницькі міжнародні змагання "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное серед спортсменів юнацьких вікових категорій, які ще часто називають неофіційною юнацькою першістю світу.

Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування

Вже третю медаль вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на престижних міжнародних змаганнях "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, які у ці дні тривають у м.Сегеді, що в Угорщині.

Друга нагорода Володимира Савчина на міжнародній регаті у Сегеді

Свою другу нагороду, на цей раз золоту, виборов студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Володимир Савчин (на фото зліва) на міжнародній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 17 вересня розпочалася у м.Сегеді (Угорщина).

Володимир Савчин - бронзовий призер міжнародної регати "Олімпійські надії" з веслування на каное

У ці дні у м.Сегеді (Угорщина) триває представницька міжнародна регата "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное.

У липні на Львівщині найкращий Віталій Вергелес

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес (на фото) визнаний найкращим спортсменом Львівщини за результатами липня 2020 року.

Софія Поцюрко та Аліса Коротаєва - мультимедалістки юнацького чемпіонату України

У м.Дніпрі 17-21 серпня відбувся юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.

Наймолодші веслувальники коледжу спорту здобули свої перші нагороди на юнацькому чемпіонаті України

Веслувальники Львівського коледжу спорту блискуче виступали на юнацькому чемпіонаті України

11 золотих, 2 срібні, 6 бронзових медалей вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед хлопців і дівчат юнацької вікової категорії: до 16 і 14 років, який відбувся у м.Дніпрі.

Іванна Андрухів - триразова срібна призерка молодіжного чемпіонату України

У м.Дніпрі 4-7 серпня відбувся молодіжний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.

Студентка-третьокурсниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета - чемпіонка України з веслування

У парі з франківчанкою Ольгою Крикун Валерія перемогла у двомісному каное у перегонах жінок на дистанції 1000 метрів.

На дистанції 500 м у дівчат - бронзові нагороди! А в новій змагальній дисципліні каное-четвірка (мікс) Валерія Терета в змішаній команді здобула ще одну золоту нагороду!
 Змагання особистого чемпіонату України пам'яті Вячеслава Сорокіна проходять у м.Дніпрі у період з 30 липня до 2 серпня 2020р.

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних

Веслувальники Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) вступили у фазу активної підготовки до літнього змагального сезону.

22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслування

Федерація каное України опублікувала списковий склад національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное на 2020 рік.
      У списку 22 вихованці Львівського училища фізичної культури.

Юрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслування

Більше 800 учасників віком 15-17 років з 36 країн світу (серед них Аргентина, Японія, Канада, США, Південна Африка) взяли участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії» з веслування на байдарках і каное, які 13-15 вересня 2019р. відбулися у столиці Словаччини м.Братіславі.

На дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятий

Цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Тарас Мазовський (на фото) посів 15 місце на своєму дебютному чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який 21-25 серпня 2019р. відбувся у м.Сегеді (Угорщина).

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"