Справжній медалепад від вихованців Львівського коледжу спорту на Кубку світу з веслування у Познані

8 медалей, в тому числі 3 срібних і 5 бронзових, вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який 26-28 травня відбувся у м.Познані (Польща).
 Приємною несподіванкою на Кубку став виступ Тараса Мазовського у каное-одиночці на олімпійській дистанції 500м. Тарас посів ІІ місце, поступившись лише 0,03сек переможцю Куан-Чіх Лаю з Китайського Тайбею. А найголовніше, що Тарас у очному спорі переміг товариша по збірній Павла Алтухова ( у Алтухова 4 місце) і, таким чином, здобув ліцензію на участь у ІІІ Європейських іграх, що у червні стартують у польському Кракові.

Володимир Савчин та Віталій Вергелес - бронзові призери Кубка світу з веслування

У м.Познані (Польща) з 26 до 28 травня 2023 р. триває етап Кубка світу з веслування на  байдарках і каное.
 У перегонах на чотиримісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами світового Кубка стали вихованці Львівського коледжу спорту минулорічний випускник Володимир Савчин та вже досвідчений і титулований Віталій Вергелес. Асистували львів'янам ковелець Андрій Рибачок та представник Горішніх Плавнів ровесник Савчина Тарас Кузик.

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на Кубку світу з веслування

Відразу п'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на ІІ етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який 26 травня 2023 р. розпочався у м.Познані (Польща). Це вже як досвідчені і титуловані Віталій Вергелес, Тарас Міщук, так і молоді, вчорашні випускники Володимир Савчин, Тарас Мазовський, Валерія Терета.

Учениця коледжу спорту Софія Титус - бронзова призерка чемпіонату України з веслувального марафону

У м.Вінниці 11-14 травня 2023 р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках і каное пам'яті воїна-спортсмена Ігора Присяжнюка.
  На дистанції 19км серед дівчат-юніорок (вік спортсменок до 18 років) бронзовою призеркою чемпіонату стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Софія Титус. Час Софії - 1:49.22,43год.

Студентка Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва - медалістка Кубка України з веслування

24-28 квітня 2023 р. в Умані українські веслувальники на байдарках і каное відкрили літній змагальний сезон - тут відбулися старти за Кубок України.
 У перегонах на двомісних байдарках на 1000м бронзову медаль виборола студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва. Алісі асистувала киянка Анастасія Юркевич.
 У байдарці-четвірці на 500м Аліса стала срібною призеркою.

Софія Поцюрко та Вікторія Дячук - мультимедалістки юніорського Кубка України з веслування

8 медалей на двох вибороли студентки І курсу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко та Вікторія Дячук на юніорському Кубку України з веслування на байдарках і каное, який 24-28 квітня 2023 р. відбувся у м.Умані.

П'ятеро учнів Львівського коледжу спорту серед переможців юнацького чемпіонату України з веслування

Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту стали переможцями чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат віком до 15 років, який 10-14 жовтня 2022 р. відбувся у м.Умані. На найвищу сходинку нагородного подіуму піднялися десятикласники Ілля Горлов, Денис Венгер, Павло Купчинський та дев'ятикласниці Марія Жук і Аліна Львова.
 Ілля Горлов і Денис Венгер не мали собі рівних у перегонах на каное-двійці на 500м, а у каное-четвірці на цій же дистанції фінішували другими.

Іванна Андрухів, Ілона Кушнірук та Мар’ян Река-переможці молодіжного чемпіонату України з веслування

У м.Умані 10-14 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 22 років.
 У перегонах на двомісній байдарці на дистанцію 200м переможницями чемпіонату стали вихованки Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук. У заїздах на 500м у дівчат срібні нагороди. Також друге місце Іванна іта Ілона посіли у байдарці-четвірці на 500м. Окрім того, Іванна Андрухів виборола бронзову медаль у байдарці-одиночці на 500м.

Студентки коледжу спорту Вікторія Дячук та Софія Поцюрко - триразові чемпіонки України з веслування

У м.Умані 10-14 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат віком до 17 років.
 В перегонах дівчат-байдарочниць триразовими чемпіонками України стали студентки І курсу Львівського коледжу спорту Вікторія Дячук та Софія Поцюрко.
 Вікторія перемогла у заїздах одномісних байдарок на дистанцію 500, а Софія - на 200м. Разом дівчата не мали собі рівних у командних човнах: у байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 500м.

Веслувальники коледжу спорту взяли участь у традиційній регаті "Олімпійські надії" у Словаччині

Представники 40 країн світу взяли участь у традиційній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 8-11 вересня 2022 р. відбулася у столиці Словаччини м.Братіславі. У перегонах на одномісній байдарці на дистанцію 200м серед сімнадцятирічних дівчат 5 місце на цих престижних стартах посіла студентка І курсу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко.

Шестеро вихованців коледжу спорту вибороли титул чемпіона України з веслування

Відразу шестеро вихованців Львівського коледжу спорту піднялися на найвищу сходинку нагородного подіуму чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 9-12 вересня 2022 р. відбувся в Умані.
 Чотириразовим чемпіоном України став Тарас Міщук. Тарас переміг у перегонах на двомісному та чотиримісному каное на дистанціях 200 і 500м.
 Дві золоті медалі в активі минулорічної випускниці коледжу Валерії Терети. Валерія посіла перші місця у заїздах на одномісних каное на 200 і 500м.

Валерія Терета за мить від "бронзи" молодіжного чемпіонату світу з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) 31 серпня - 4 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді. Змагалися веслярі віком до 23 років.
 У перегонах на чотиримісних каное на дистанцію 500м 4 місце посів екіпаж збірної команди України, у складі якого веслувала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Від угорок, які посіли ІІІ місце, українок відділило лише 0,02сек. Перемогу ж здобули канадки.

Студент коледжу спорту Максим Літинець на юніорському чемпіонаті світу з веслування сьомий

У м.Сегеді (Угорщина) 31 серпня - 4 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів.
 У перегонах на байдарках-четвірках на дистанцію 500м 7 місце посів екіпаж збірної команди України, у якому веслував студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Максим Літинець ( на світлині четвертий номер у човні).

Шестеро вихованців коледжу спорту беруть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслування

31 серпня 2022 р. у м.Сегеді (Угорщина) стартує чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 У складі збірної команди України участь у чемпіонаті беруть відразу шестеро вихованців Львівського коледжу спорту. Це студентка І курсу Софія Поцюрко, другокурсник Максим Літинець, цьогорічний випускник Володимир Савчин, минулорічні випускники Валерія Терета, Ілона Кушнірук та Іванна Андрухів.

Горлова, Вергелес та Міщук у топовій п'ятірці мультиспортивного євро з веслування

У м.Мюнхені (Німеччина) 18-21 серпня 2022 р. у програмі мультиспортивного чемпіонату Європи відбулася континентальна першість з веслування на байдарках і каное.
 У перегонах на двомісних байдарках на дистанцію 200м серед жінок 4 місце посів український екіпаж у складі вихованки Львівського коледжу спорту Анастасії Горлової та Людмили Кукліновської з Горішніх Плавнів. Від третього місця українок відділило всього 0,032сек.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"