Вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каное

У м.Дніпрі 26-29 травня 2021 р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам'яті тренера Вячеслава Сорокіна.
           У перегонах на каное-двійках (змішані екіпажі) чемпіонами України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета та недавній випускник закладу Тарас Мазовський.
         Окрім цієї перемоги в активі Валерії ще дві срібні нагороди у каное-двійці серед жінок. Разом із своєю напарницею Оленою Циганковою з Рівного Валерія посіла ІІ місце у олімпійському відборі на дистанції 500м, де дівчата поступились лише першим номерам збірної Людмилі Лузан та Анастасії Четверіковій, та на 200м.

Вихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслування

У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. паралельно з молодіжною першістю відбувся і юніорський чемпіонат України з веслування на байдарках і каное - змагалися веслярі віком до 18 років.
        У перегонах на байдарках-четвірках на дистанцію 200м переможницею чемпіонату у складі збірного екіпажу стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко.
         У байдарці-двійці на цю ж дистанцію Софія посіла ІІІ місце.

Валерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України

У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
        В перегонах каноїсток чотириразовою чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла у одномісному човні на дистанцію 500м, у парі з рівнянкою Оленою Циганковою у каное-двійці на 200 і 500м та разом з випускником коледжу Тарасом Мазовським у каное-двійці змішаними екіпажами. Окрім того, Валерія посіла ІІІ місце у каное-одиночці на 200м.

Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каное

У м.Сегеді (Угорщина) 14-16 травня 2021 р. відбувся перший цьогоріч етап Кубка світу з веслування на байдарках та каное.
         У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами Кубка став український дует у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та ковельчанина Андрія Рибачка.

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
              У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.

Вихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021р. відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам"яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
             В перегонах жінок на каное триразовою переможницею Національного Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла на одномісному каное на дистанцію 1000м, у каное-двійці на 1000м, у каное-двійці (змішані екіпажі) на 200м, а також посіла ІІ місце у каное-двійці на 500м.

Тарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірній

9 квітня 2021р. у м.Дніпрі стартував Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
       Особливу увагу фахівців привернули перегони на двомісних каное на олімпійській дистанції 1000м. Україна у цьому виді змагань вже має олімпійську ліцензію, а от, хто поїде до Токіо, поки невідомо.

Вікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдарках

У м.Дніпрі, де у ці дні відбувається дорослий Кубок України з веслування на байдарках і каное, свій Кубок розігрують спортсмени віком до 18 років.

Чергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку України

10 квітня 2021р., у другий день змагань за Кубок України з веслування з веслування на байдарках і каное, який у ці дні триває у Дніпрі, чергові перемоги здобули студентки Львівського коледжу спорту.
       Третьокурсниця Валерія Терета у парі з франківчанкою Ольгою Крикун посіла перше місце у перегонах на двомісному каное на дистанції 1000м.

Студентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каное

У м.Дніпрі 9 квітня 2021р. розпочався Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
        У перший день змагань переможницею Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета.

Двадцятеро вихованців коледжу у національній збірній команді України з веслування

Відразу двадцятеро вихованців Львівського коледжу спорту увійшли до складу національної збірної України з веслування на байдарках і каное, який затвердила Федерація каное України на 2021 рік.

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) 27 вересня завершився Кубок світу з веслування н байдарках і каное - єдиний цьогоріч старт для світової веслувальної еліти, що надало йому особливого статусу.
     У перегонах на каное-двійках змішаними екіпажами, т.зв. мікст, на дистанцію 500м бронзовими призерами світового Кубка стала українська пара у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та представниці Херсонщини Анастасії Четверікової.

Анастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслування

9 медалей, в тому числі 6 золотих, виборола вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Горлова (на фото) на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який 17-20 вересня відбувся у Полтаві.

Вихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в Угорщині

Вихованці Львівського коледжу спорту блискуче виступили на представницькій міжнародній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 17-20 вересня відбулася в угорському м.Сегеді. В їхньому доробку 10 нагород, в тому числі 4 золотих, 1 срібна, 5 бронзових.

Аліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"

Учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко (обидві на фото) вибороли бронзові медалі на представницьких міжнародних змаганнях "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное за участю представників 22 країн світу у м.Сегеді, що в Угорщині.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"