Дев'ятикласниця Львівського коледжу спорту Діана Дудин їде на чемпіонат Європи

12-20 серпня 2022 р. у м.Ерзурум (Туреччина) відбудеться чемпіонат Європи з боксу серед хлопців і дівчат віком до 14 років.

Іван Завадський - переможець міжнародного турніру з боксу в Угорщині

У м.Егері (Угорщина) 6-12 червня 2022 р. відбувся традиційний, сімдесять перший за ліком, міжнародний турнір "Меморіал Гергелі Борнемішса" з боксу. У ваговій категорії до 54кг серед молоді переможцем турніру став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Іван Завадський. У фіналі Іван виявився сильнішим за господаря змагань Шандора Кіша, а на шляху до фіналу почергово переміг фінна Юхо Тейпале та Жандалуета Сарсенбаєва з Казахстану.

Одинадцятикласник коледжу спорту Іван Завадський - срібний призер Всесвітньої Гімназіади з боксу

У Нормандії (Франція), де з 14 до 22 травня 2022 р. проходить Всесвітня Гімназіада - світові мультиспортивні змагання школярів віком від16 до18 років, відбулися фінальні поєдинки з боксу.

Одинадцятикласниця коледжу спорту Яна Зензелюк - бронзова призерка Всесвітньої Гімназіади з боксу

У Нормандії (Франція), де у ці дні проходить Всесвітня Гімназіада - світові мультиспортивні змагання школярів, відбулися півфінальні поєдинки з боксу. У ваговій категорії до 66кг серед дівчат бронзовою призеркою Гімназіади стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Яна Зензелюк. За вихід у фінал турніру Яна за очками поступилася казашці Селдіш Бакит.

Вихованець коледжу спорту Олег Довгун у світовому рейтингу боксерів-професіоналів четвертий

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) оприлюднила останній рейтинг найкращих боксерів-професіоналів світу. У ваговій категорії до 55,3кг 4 місце посідає вихованець Львівського коледжу спорту Олег Довгун.

Вихованець коледжу спорту Олег Довгун захистив титул чемпіона NABA з боксу

Вихованець Львівського коледжу спорту Олег Довгун захистив свій титул чемпіона NABA - Північноамериканської боксерської асоціації у ваговій категорії до 55,3кг. 19 березня 2022 р. у американському м.Гантінгтон у непростому десятирандовому чемпіонському поєдинку Олег переміг бельгійця Герама Елояна. Це вже 14-а перемога талановитого українця на боксерському професійному рингу у США.

Дмитро Куля - бронзовий призер "Меморіалу Іштвана Бочкая" з боксу

У м.Дебрецені (Угорщина) 8-12 лютого 2022 р. відбувся традиційний, вже 66-ий за ліком, міжнародний турнір "Меморіал Іштвана Бочкая" з боксу, участь у якому взяла і збірна команда України.

Панкевич та Зензелюк - переможниці міжнародного турніру "Кубок Івано-Франківська" з боксу

У м.Івано-Франківську 16-19 грудня 2021 р. відбувся другий за ліком міжнародний турнір "Кубок Івано-Франківська" пам'яті Ігора Гайдамаки з боксу, участь у якому взяли молоді боксери та боксерки з 9 країн Європи: Азербайджану, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Молдови, Румунії, Польщі, Чехії, Угорщини та України.

Марко, Васьо та Вітик - срібні медалісти відкритого чемпіонату Запоріжжя з боксу

У м.Запоріжжі 14-18 грудня 2021 р. відбувся турнір найсильніших боксерів-юніорів України - відкритий чемпіонат м.Запоріжжя пам'яті тренера Сергія Волкова.

Вихованець коледжу спорту Олег Довгун успішно виступає на професійному рингу у США

У неділю 14 листопада 2021 р. вихованець Львівського коледжу спорту Олег Довгун, який вже 4 роки тренується і виступає у США, виборов титул чемпіона NABA (Північноамериканської боксерської асоціації), яка входить до Всесвітньої боксерської асоціації (WBA). У десятирандовому поєдинку у м.Піттсбурзі Олег у напівлегкій вазі (53,5кг) переміг американця Гленна Дезерна.

П’ятеро боксерів коледжу здобули медалі всеукраїнського турніру з боксу «Королі рингу» в Чернігові

Упродовж 7-10 жовтня 2021 року на боксерському ринзі фізкультурно-оздоровчого комплексу міста Чернігова понад 200 спортсменів виборювали нагороди традиційного 10-го відкритого всеукраїнського турніру «Король рингу» у вікових категоріях юнаки, юніори, молодь та дорослі.

Вихованці коледжу спорту Андрій Тишковець та Роберт Мартон - чемпіони України з боксу

У м.Одесі 7-11 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків.
   У ваговій категорії до 48кг чемпіоном України став вихованець Львівського коледжу спорту Андрій Тишковець. У фіналі Андрій переміг киянина Андрія Єфимовича.

Олег Вітик - переможець, Іван Завадський - бронзовий призер Гімназіади України з боксу

У м.Умані 16-20 червня 2021 р. відбулися фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з боксу. Змагалися боксери-школярі віком до 16 років.
        У ваговій категорії до 66кг переможцем Гімназіади став учень 9 класу Львівського коледжу спорту Олег Вітик. На рингу Уманського педуніверситету Олег провів три бої і у всіх отримав перемоги.

Учень Львівського коледжу спорту Іван Завадський - переможець міжнародного турніру з боксу

У м.Харкові 7-12 травня 2021 р. відбувся VI міжнародний юніорський турнір з боксу на призи боксерського клубу заслуженого майстра спорту Сергія Данильченка.
              Участь у турнірі взяли збірні команди України, Узбекистану, Вірменії та Харківської обл. Змагання носили командний характер, проводились за принципом "стінка на стінку" за коловою системою.

Учень спортколеджу Іван Завадський - бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед юніорів

16-23 березня 2021 р. у м.Кривому Розі відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів.

У ваговій категорії до 52кг бронзовим призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Іван Завадський.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"