ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Склад навчально-тренувальних груп


 
Прізвище, ім’я
Рік народж.
Клас/курс
Розряд
Примітка
 
 
Навчально – тренувальна група № 1
Вчителі зі спорту Джуман Р.З., Леус О.І., Шевадзуцький З.С.
1.  
Сидоренко Владислав
1998
ІІ курс
КМС
за інд. планом
2.  
Тишковець Андрій
1997
ІІ курс
КМС
за інд. планом
3.  
Харитонюк Олександра
1999
І курс
МС
за інд. планом
4.  
Кравець Олександр
1999
І курс
КМС
за інд. планом
 
 
Навчально – тренувальна група № 2
Вчителі зі спорту Шевадзуцький З.С., Леус О.І.
1.  
Потапчук Кристіна
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
2.  
Левченко Владислав
1999
11 клас
КМС
за інд. планом
3.  
Кузьма Юрій
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
4.  
Куля Дмитро
1999
11 клас
КМС
за інд. планом
5.  
Фішер Юрій
2000
11 клас
ІІ юн.
 
6.  
Панчишин Марко
2000
11 клас
ІІ юн.
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 3
Вчителі зі спорту Джуман Р.З., Леус О.І.
1. 
Радчук Владислав
2001
10 клас
І
 
2. 
Гогсадзе Микола
2000
10 клас
І
 
3. 
Возний Юрій
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
4. 
Хмелевський Віктор
2001
10 клас
І юн.
 
5. 
Сівко Георгій
2002
9 клас
КМС
 
6. 
Добровольський Дмитро
2002
9 клас
І юн.
 
7. 
Мота Денис
2002
9 клас
І юн.
 
8. 
Микитюк Назар
2002
9 клас
І юн.
 
9. 
Бородій Анастасія
2002
8 клас
ІІ юн.
 
10.  
Ніколаєв Дмитро
2001
8 клас
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс

Бокс

Олександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуБлискуча перемога Романи Вовчак на кадетському чемпіонаті ЄвропиЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксуМартон і Тишковець серед призерів меморіалу Семена ТрестінаЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуДмитро Куля - бронзовий призер турніру пам’яті Євгена КужельногоБрати Микитюки першенствували на "Чорних діамантах"Назар Куротчин боксуватиме на чемпіонаті Європи у ХарковіТишковець і Сидоренко на турнірі у Кропивницькому у фіналі не зустрілисьОлександр Кравець – чемпіон України з боксу серед молодіНазар Куротчин – переможець меморіалу МангераОлександр Кравець – переможець всеукраїнського турніру пам’яті космонавта Павла ПоповичаОлег Ворона – переможець Всеукраїнського турніру найсильніших боксерів–юніорівБогдан Микитюк – бронзовий призер міжнародного боксерського турніру в Грузії