ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Склад навчально-тренувальних груп


 
Прізвище, ім’я
Рік народж.
Клас/курс
Розряд
Примітка
 
 Навчально – тренувальна група № 1
Тренувальне навантаження – 30год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Шевадзуцький З.С. – 30 год.
1.  
Тишковець Андрій
1997
ІІІ курс
МС
за інд. планом
2.  
Харитонюк Олександра
1999
ІІ курс
МС
за інд. планом
Примітка: Тишковець А. – член збірної команди України, Харитонюк О., – кандидат у збірну команду України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 2
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Джуман Р.З. - 29 год., Леус О.І. – 3 год.
1.  
Сидоренко Владислав
1998
ІІІ курс
КМС
за інд. планом
2.  
Кравець Олександр
1999
ІІ курс
МС
за інд. планом
3.  
Куля Дмитро
1999
І курс
КМС
за інд. планом
Примітка: Кравець О., Куля Д. – кандидати у збірну команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 3
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Леус О.І. – 27 год.
1.  
Хмелевський Віктор
2001
11 клас
І юн.
 
2.  
Возний Юрій
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
3.  
Ворона Олег
2002
11 клас
КМС
за інд. планом
4.  
Микитюк Богдан
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
5.  
Микитюк Максим
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
6.  
Мота Денис
2002
10 клас
І юн.
 
7.  
Добровольський Дмитро
2002
10 клас
І юн.
 
8.  
Харчук Петро
2000
10 клас
І юн.
 
9.  
Кіраль Олег
2003
9 клас
І юн.
 
10.         
П’ястка Ростислав
2003
9 клас
І юн.
 
11.         
Лукеча Павло
2004
8 клас
І юн.
 
Примітка: Возний Ю., Ворона О., Микитюк Б., Микитюк М. – резерв у збірну команду України
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс

Бокс

Куротчин і Тишковець – чемпіони України з боксуБрати Микитюки між собою не боксуютьТишковець і Сидоренко зустрілись на кропивницькому рингуОлександра Харитонюк - чемпіонка України з боксуНазар Куротчин вирушає на чемпіонат світуБлискуча перемога Романи Вовчак на кадетському чемпіонаті ЄвропиЮрій Возний – срібний медаліст юніорського чемпіонату України з боксуМартон і Тишковець серед призерів меморіалу Семена ТрестінаЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуДмитро Куля - бронзовий призер турніру пам’яті Євгена КужельногоБрати Микитюки першенствували на "Чорних діамантах"Назар Куротчин боксуватиме на чемпіонаті Європи у ХарковіТишковець і Сидоренко на турнірі у Кропивницькому у фіналі не зустрілисьОлександр Кравець – чемпіон України з боксу серед молодіНазар Куротчин – переможець меморіалу Мангера