Іван Завадський став переможцем Кубка України

У с. Бояни (Чернівецька область) завершився Кубок України по боксу. Студент ІІ курсу Іван Завадський став переможцем у ваговій категорії 54 кг.

Владислав Железнов - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боксу

У м.Плоєшті (Румунія) впродовж 19-31 липня 2023 р. триває чемпіонат Європи з боксу серед юніорів.
 У ваговій категорії до 57кг бронзовим призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Владислав Железнов.
 У 1/2 фіналу Владислав поступився англійцю Адаму Мака, а до того послідовно переміг Владислава Маручару з Молдови та Маттео де Мікко з Італії.

Діана Дудин та Владислав Железнов змагатимуться на чемпіонаті Європи з боксу

19 - 31 липня 2023 р. у м.Плоєшті (Румунія) відбудеться чемпіонат Європи з боксу серед юніорів.
 У складі збірної команди України на чемпіонаті змагатимуться учні 10 класу Львівського коледжу спорту Діана Дудин та Владислав Железнов.
  Головним тренером збірної є вчитель боксу коледжу Олександр Остапчук.

Боксери коледжу спорту - переможці турніру "Кубок Едуарда та Олександра Погодіних" у Чернівцях

У Чернівцях 18-21 травня2023 р. відбувся VII турнір "Кубок Едуарда та Олександра Погодіних" з боксу. У мирні часи турнір мав статус міжнародного, а цьогоріч у Чернівці завітали боксери з різних куточків України - усього 196 боксерів, які представляли 44 боксерські осередки, як зазазначив організатор змагань Едуард Погодін.

Вероніка Панкевич та Сергій Сидоренко-переможці всеукраїнського турніру з боксу пам'яті Руслана Оглу

У м.Житомирі 25-30 квітня 2023 р. відбувся всеукраїнський турнір з боксу пам'яті майстра спорту міжнародного класу Руслана Оглу серед молоді.
 У ваговій категорії до 54кг серед дівчат переможницею турніру стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Вероніка Панкевич.

Владислав Железнов та Діана Дудин - переможці міжнародного турніру з боксу у Польщі

Боксери з 6 країн, в тому числі України, взяли участь у міжнародному турнірі "Кубок Скорпіона" з боксу серед спортсменів юніорської вікової категорії, який 12-14 травня 2023 р. відбувся у польському Щецині.

Роман Джуман: "У Дудин і Железнова є хороші перспективи"

Декілька днів тому в Хмельницькому завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок на призи Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова. Участь у турнірі взяли 322 юніори з 24-х областей і 103 юніорки з 23-х областей України. Успішно виступили боксери та боксерки Львівщини, які завоювали 3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі. До трьох із цих медалей (двох золотих та бронзової) має безпосереднє відношення вчитель боксу Львівського коледжу спорту, головний тренер Академії боксу Андрія Котельника, майстер спорту України міжнародного класу Роман Джуман. Він і прокоментував для Kamp-Sport виступ своїх підопічних.

Учні спортколеджу Діана Дудин та Владислав Железнов-переможці юніорського чемпіонату України з боксу

У м.Хмельницькому 2-9 квітня 2023 р. відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів - хлопців і дівчат віком до 16 років.
 У ваговій категорії до 50кг серед дівчат переможницею чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Діана Дудин.

Іван Завадський та Вероніка Панкевич - переможці міжнародного турніру з боксу у Румунії

Представники 25 країн взяли участь у міжнародному турнірі "Dracula Open" з боксу серед молоді, який 21-28 лютого 2023 р. відбувся у румунському м.Арад.
 У ваговій категорії до 57кг серед хлопців переможцем турніру став студент І курсу Львівського коледжу спорту Іван Завадський. У вирішальному бою Іван у жорсткому протистоянні вирвав перемогу у вірменина Гора Азізяна. А перед тим переміг боксерів з Греції, Румунії (нокаутом) та Азербайджану.

Четверо учнів Львівського коледжу спорту - переможці молодіжного чемпіонату України з боксу

Відразу четверо учнів і студентів Львівського коледжу спорту стали переможцями чемпіонату України з боксу серед молоді, який 13-18 грудня 2022 р. відбувся у Львові.
 У ваговій категорії до 57кг переможцем чемпіонату став студент І курсу Іван Завадський. У фіналі Іван здолав представника Донеччини Рената Чубревічева.
 Одинадцятикласник Олег ВІтик переміг у вазі до 75кг. І тут суперником львів'янина у вирішальному поєдинку був представник Донецького краю Максим Наумов.

Студентка коледжу спорту Анна Добровольська - бронзова призерка чемпіонату України з боксу

У с.Яблуниця, що на Івано-Франківщині, 28 листопада - 4 грудня 2022 р. відбувся чемпіонат України з боксу.
 У ваговій категорії до 50кг серед жінок бронзовою призеркою чемпіонату стала студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Анна Добровольська. У півфіналі Анна поступилася господарці турніру Дарії Гутаріній.

Одинадцятикласник спортколеджу Олег Вітик- срібний призер міжнародного боксерського турніру у Латвії

У м.Паневежисі (Латвія) 2-5 листопада 2022 р. відбувся XXIII міжнародний турнір "V.KARPACIAUSKAS" з боксу. В категорії юніорів віком до 18 років у вазі до 80кг срібним призером турніру став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Олег Вітик. На попередніх етапах Олег здобув дві перемоги. Перемагав і у фінальному поєдинку. Але у зв'язку із застудою був змушений знятися з бою після першого раунду.

Студентка коледжу спорту Анна Добровольська - срібна призерка молодіжного чемпіонату України з боксу

На Рівненщині 10-16 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок віком до 22 років.

Одинадцятикласниця коледжу спорту Панкевич - срібна призерка міжнародної першості Сілезії з боксу

У м.Гливиці (Польща) 4-11 вересня 2022 р. відбулася міжнародна першість Сілезії з боксу серед дівчат. У ваговій категорії до 57кг срібною призеркою турніру стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Вероніка Панкевич.

Діана Дудин - срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед дівчат

У м.Ерзурум (Туреччина) в період з 12 до 20 серпня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з боксу серед хлопців і дівчат віком до 14 років.
 У ваговій категорії до 51кг срібною призеркою чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Діана Дудин.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"