50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Медицина : Шоколад


     Здоровий шоколад – мрія чи реальність?
 
     ПИТАННЯ: Чи здоровий і корисний для мене шоколад?
 
     ВІДПОВІДЬ: Здоровий шоколад – звучить, як мрія, що здійснилась, але шоколад ще остаточно не отримав статусу здорової їжі. Репутація шоколаду продовжує зростати разом із збільшенням кількості досліджень, у яких йдеться про те що шоколад хороший вибір для здорового серця.
 
     Шоколад і його основний інгредієнт – какао – асоціюється зі зниженням ризику захворіти на хвороби серця. Флаваноїди, що містяться в какао бобах мають антиоксидантний ефект, що знижує руйнування клітин, які мають вплив на здоров’я серця. Також флаваноїди сприяють зниженню тиску крові і покращенню судинної функції. У темному шоколаді міститься більше флаваноїдів, ніж у молочному.  Проте є й окремі застереження: підстави вважати, що флаваноїди мають хороші властивості і корисні для здоров’я, здебільшого походять від короткочасних і неконтрольованих досліджень. Більшість наукових досліджень потребують додаткових підтверджень того, що шоколад відіграє важливу роль у здоров’ї серця.
 
    Шоколад для спортсменів У той же час, якщо ви хочете додати шоколад до вашого харчування, робіть це в міру. Чому? Споживання шоколадних виробів може збільшити кількість жирів, цукру та калорій в організмі. А надто багато шоколаду може мати вплив на  збільшення ваги, що є фактором ризику гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, а також діабету.

     Варто обирати чорний шоколад з вмістом какао не менше 65%. У дослідженнях було показано, що кількість шоколаду 85 г. на добу є корисною, тому радимо не перевищувати цю норму.

http://zdorove-sertse.com.ua/home
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види