50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Медицина : Про медичну частину


  Історія медичної частини Львівського державного училища фізичної культури

Першим керівником медичної частини після реорганізації звичайної школи інтернату в ЛОШ-ІСП був відомий у минулому спортсмен, майстер спорту Тягнибок Ярослав Васильович – лікар призначений від спорткомітету СРСР, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук. Згодом він став лікарем збірної команди СРСР по боксу.
Рівень медичної частини як на той час був надзвичайно високий, використовувалась сучасна фізіотерапевтична апаратура, 4 барокамери Кравченка, ванни з гідромасажами, був недоступний багатьом у ті часи велоергометр привезений із Швеції, багатоканальний полікардіограф. Для спортсменів отримували з Москви спеціальні харчові додатки, які використовували у збірних командах Радянського Союзу.

Медична частина користувалась величезним авторитетом в спортивних колах Львова та України, а також серед мешканців міста і високих посадових осіб області та України.

На той час працювали: педіатром - Мясоєдова Ніна Анатоліївна, лікарем з функціональної діагностики – Сафронова Людмила, спортивними лікарями працювали учні Тягнибока: Ігнатенко Надія Євгенівна і Гусєв Геннадій Леонідович. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види